Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 27.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Нов химн?нови [re: Red_Brigades]  
Автор _NEN_ (непознат )
Публикувано14.09.07 16:14



хаха... а на момента с "..ой ой..." ква ще е хореографията?... и въобще това "ой ой" да не е свързано по някакъв начин с Гонзо?





Тема Re: Нов химн?нови [re: Viper X]  
Автор kenny mccormick (GOSU)
Публикувано15.09.07 11:36



Тоя е уникален кретен даже съм сигурен че това е или някое говедо или Юлиан ВУчков.

"Немързеливите(!) от вас веднага могат да вземат тълковния речник и да видят какво е това химн, какъв смисъл носи тази дума, какво означава, какво определя. Това е песен, която кара феновете да изтръпват, която да им въздейства силно, да ги обединява... Това е песен, която искат да чуят, когато отиват на стадиона, когато си тръгват след победата, песен с която живеят(!); най-вече песен-химн, с която се самоопределят(!)."

Тълковен речник: Химн - музикален държавен символ. Щото съм немарзелив.

"Абе, не можете да ни наложите друг химн! Просто ние си обичаме "Сърца Червени" и това е! Наели, представете си, провалилата се група "Хиподил" да направи бъдещата мелодия, с която ще живеят милиони?!"

?????

"от... говедо, айде левскар!"

галантно заобиколи думата говедо.

"Сега си я пускаме в колата или на PC-то и й се радваме."

аз като чуя тая песен искам да се самоубия.

Има и още един хуморист от спортанал.бг.

"http://sportal.bg/news.php?id=65142"

"Ръководството на ЦСКА ще направи голяма глупост, ако реши да спре хита на Йорданка Христова."

Томов спря хита!

"Дори и невероятен текст какъвто бе този на Елин Рахнев за песента на Дони "Сектор Г""

Сектор Г е майка баща ли е невероятния текст?


Добре че напрвиха нещо ново и различно от дони и йорданка и рахнев и цялата педераско-комунистическа компания.
Браво на вивател.



Тема Re: Нов химн?нови [re: Oлимпия]  
Автор Ceлянинa (прост)
Публикувано15.09.07 20:04



песента е супер, кво като я е писало говедо. той и Васил Левски не е преполагал, че след години говедата ще осират паметта му. това не го прави лефскар.



Тема Re: Нов химн?нови [re: Ceлянинa]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано15.09.07 21:49



Tуй исках да кажа. Ако Милко Калайджиев, Тони Стораро и Кондьо бяха от нашите (грях ми на клавиатурата) и бяха решили да скалъпят титанична песен с дайрета за ЦСКА, щяха ли да се радват на подкрепа?.
Понеже г-н Светльо Витков е говедо, маса народ си искал сърцата милиони, от които бил настръхвал (?!?) и пеел в екстаз (?!?) с вдигнат шал (?!?) - така пише по фейлетоните

.
Витков си е пич. Песента е страхотна, умна, проста и мощна и е за дране от 20 000 човека. Дело на умеещ тази музика човек.
Като става дума за талант, аз ценя повече, Бог да го прости, левскаря Кембъла (на такъв Човек не казвам говедо) от пишман-хиперинтелектуалеца Елин Рахнев, с извинение.
КОЙ СЕГА Е НОМЕР ЕДНО?



Тема Re: Нов химн?нови [re: Koцeтo]  
Автор El Capitan (формулатор)
Публикувано16.09.07 10:11



Много вярно!

Футболно,семпло,мощно и надъхващо парче.Идеално пасва на моментната игра на отбора-побеждава не чак толко с игра или некви красоти на терена,а с чиста воля,зверска мотивация и желание да се наложи.Еееххх,искам да го видя тва нещо срещу говедата.....

Тва е песен което дава нещо което липсваше през изминалите години:ташаци,за мен не е нормално "химна" на футболен отбор да се пее от лигава старица,като я чуя вервайте ми,идва ми да скоча от терасата,не е истина колко ме е срам от "Сърца червени"...мисля че беше крайно време отбора да стане една идея по-мъжкарски ако ме разбирате.

На всичко отгоре тая песен търпи безброй аранжименти,промени в текста и т.н.Абе идеална е просто...



Тема Re: Нов химн?нови [re: kpъcтниkът]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано17.09.07 14:50



майтапя те за възмущението ти от комерса :)



Тема Re: Нов химн?нови [re: _NEN_]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано17.09.07 14:54



Мне. По-скоро с фиордите, дървосекачите и петричките домати е свързано...





Тема Re: Нов химн?нови [re: Oлимпия]  
Автор Galin1 (непознат )
Публикувано17.09.07 23:52



запей сега, запей със нас, че шампион е ЦСКА!!!

http://www.vivatel.bg/bg/download.php?msec=4&cat=2024



Тема Re: Нов химн?нови [re: Red_Brigades]  
Автор Galin1 (непознат )
Публикувано17.09.07 23:54



даже в момента подготвяли версия на химна, ама изпят от агитката!
айде, шампиони!



Тема Re: Нов химн?нови [re: Oлимпия]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано18.09.07 11:19



Аз съм ЗА тая песен. Невероятна е ! ОЙ ОЙ ОЙ !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.