Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 27.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Нов химн?нови [re: Red_Brigades]  
Автор Edward (The king)
Публикувано12.09.07 14:30



Факт е, че е левскар и ходеше периодично на мачове. Навремето в Трафик дори отказваше на посетители да пее за ЦСКА, понеже е от Левски. Явно парите на Вивател са сладки.







Тема Re: Нов химн?нови [re: Oлимпия]  
Автор Enzo (KZL)
Публикувано12.09.07 15:56



Абе бива я песновката, ама незнам дали има потенциала да стане химн, на ОЙ ОЙ ОЙ дружинката със сигурност, ама на останалите едва ли. Мене лично засега най-ме радва Сектор Г - тая песен засега най- я бива за химн + Даже и накрай света-.........врага! Иначе е супер че излизат нови песни, так аи говедата ще има кво да поокраднат че те завалиите кур интелект за такова нещо.

KZL


Тема Във форума на cska.bg едно време..нови [re: Oлимпия]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано12.09.07 19:27



..се бях потресъл колко много хора обожават "Сърца милиони". Имаше тема за пискливия тембър на Данчето Христова и какви са бойните химни на Ливърпул, Рома, че и на един Галатасарай. И какъв трябва да е нашия.
Не зная, приятели...винаги след мач гледам да се отдалеча възможно най-бързо в Борисовата градина, че да спестя на ушите си ужаса от любимката на Фидел Кастро. Някои припяват от нямане какво да правят, ама това изврякано от Христова "Цйе-Се-Ка" си е отврат и гнус.
Светльо си е говедо, но пък Лъчо (тъпанджията на Хиподил) си е стар цесекар. И парчето определено си е добро. Малко ирландски пънк, боен ритъм - добре е според мен.



Тема Re: Нов химн?нови [re: Red_Brigades]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано13.09.07 06:37



Е какво има сигнатурата ми общо с химна на ЦСКА?Знаеш много добре в какъв смисъл го казах ...




Тема Re: Нов химн?нови [re: Oлимпия]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано13.09.07 19:43



защо така скачате не знам ..

ска песен няма да стане химн , ясно е , но ако се направи друг аранжимент , ще е ок .

същото и с Червените сърца - в този й вариант е кофти , защото я пее Йорданка ( на която мъжете в България 50 години не могат да й простят авантюрата с Фидел :)) , не знам защо )
обаче същата песен в по-маршов стил и изпята от мъжки хор ще звучи по-друг начин ...

а ВИвател я подаряват защото са рекламодатели , а не защото че чудят какво да направят за нас ...е , можеше и по-добре да е - да вземат Елин Рахнев да напише СПЕЦИАЛЕН текст , и да направят Специална музика за подаръка , а не да преправят друга песен , ама карай ...Светльо ги е убедил някак си на тях да дадат парите :))



Тема Re: Нов химн?нови [re: =Kapлa=]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано13.09.07 20:29



елин рахнев? а мерси.. по добре не

-------------
КЗЛ


Тема Re: Нов химн?нови [re: Viper X]  
Автор =Kapлa= ()
Публикувано13.09.07 20:59



защо така , все контра ?:) ..
дадох го за пример , просто ...

(Елин Рахнев е автор на Сектор Г и никога , никога няма да напише песен за герена :))...той е болен цесекар просто ...)
защото сега да не се получи - Светльо да срещне скинарите и после нали се сещаш - " Искам да кажа , че винаги съм ненавиждал ЦСКА " :) ..абе това беше трепач ....

просто авторът трябваше да бъде някой , приет без резерви от феновете , мен примерно не ме притеснява че той е от герена , не знам защо ,
но много хора се дразнят

въобще като цяло - няма усещане за специалност в подаръка , ...

... можеше да се обяви конкурс за текст за ЦСКА , спонсориран от Вивател ..или нещо такова ...Елин като ви дразни :))



Тема Re: Нов химн?нови [re: Oлимпия]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано13.09.07 23:36




Явно някой харесва 'сърцата':)

...
But I don't mind, as long as there's a bed beneath the stars that shine

Редактирано от пeтльo на 13.09.07 23:42.



Тема Re: Нов химн?нови [re: пeтльo]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано14.09.07 11:09



"С шалче горе и пълни гърла, целият стадион пее и се радва, само на тази песен!" ебаси.. болни мозъци

-------------
КЗЛ


Тема Re: Нов химн?нови [re: пeтльo]  
Автор Enzo (KZL)
Публикувано14.09.07 12:57



Явно има много идиоти без вкус и в нашата агитка, Данчето като заграчи и ми иде да си излезна от стадиона.

KZL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.