Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 21.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За юношите, А-отбора, Лупи и Миталнови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано12.07.07 19:45



1. Юношите явно са жестоки пичове, щом при царящата мизерия ебват прехвалените копита за не знам си кой път вече. Говедата да не се оправдават че не се гонели резултати и титли при юношите. Ми то тогава дай и головете да не им броим, ако трябва и без врати да играят. Абе то нашите може и без врати да тренират, некой знае ли?



2. Тия юноши хубаво били са, ама за първия отбор сложна работа... (Говедата тръбяха за план 2007, но това ЯВНО беше за парлама, за да имат спокойствие. Иначе знаем кои са им титулярите и знаем докъде ще стигнат прехвалените млади телета - доникъде.) Ние като ЦСКА не можем да чакаме малките много. Ако някой му върже играта веднага, ок. Пускай го да играе. За мен реалния вариант са точно някакви чужденци с опит, независимо откъде. Стой4о и Емо са играли в Португалия, ок, тогава оттам. Повече черни = повече мощ. Пък и българ4етата в отбора малко ще се посъбудят покрай тях...

3. Аз вярвам на Стойчо, макар че и там има игри. Но къде ли не се въртат такива? Сираков също не е 4ист, но когато има успехи... Аз ги виждам нещата малко като в политиката - избира се най-малкoто зло. По-добре човек който мисли 3а себе си, но и може да направи нещо, отколкото някой уж 4естен, който ще бъде сма4кан и обре4ен.
Аз лично се питам докъде Лупи е самостоятелен играч и може да си прокара собствените интереси чрез парите на Митал. А парите на Митал ли са? И има ли в крайна сметка пари или сме на принципа чакаме пари от бас и трансфери? И дали няма да се направи някога една пресконференция, на която се искат много пари от ЦСКА...

30 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 90г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема Re: За юношите, А-отбора, Лупи и Миталнови [re: red_fire]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано13.07.07 10:35



аз лично не вярвам тия пари да са били отпуснати от чорбаджията просто ей така, за трансфери! оня манго очевидни е че не иска да налее некой лев при нас, поне засега. според мен лупи е извъртел некой номер и е намерил малко пари, сега нарочно за тва се фука с МЕГА селекция, ПиАр.

или некой заем е зел, или от единия джоб в другия е налел за да закърпи положението..неква грозна схема е сглобил и очаквам да се пропука в един момент ама да видим, може и да ме изненада.

По принцип хубаво е да се търсят млади играчи, пък било и чужденци, малко ме дразни че чак пък толкова насъбрахме, можеше някак некое младо българче да пробваме, например тия бекове дето търсим сега, що да не почнат да налагат некой от юношите..ама и стойчо го разбирам, нема кой да чека просто, знаем как е, два слаби мача да направи се почва с освиркването, пък макар да е наш юноша от дете..

Нека почне сезона и ше видим..според мен отборът ще по добър от миналия сезон, въпроса е с колко..

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Градацията трябва да е в обратен ред-нови [re: red_fire]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано13.07.07 11:41



Митал-Лупи-А отбора-юношите.

Тоест, на Радж Капур отбора на ЦСКА ще му трябва докато има интереси в Кремиковци. Ако му се издъни програмата за намаляване на вредните емисии на комбината (май тоя месец му е дедлайна за вносяне на програмата за реновиране на комбината, ако вече не е изтекла) ще го цапардосат с постепенно закриване на комбината. След което гарантирано ще охладнее към Лупи и отбора.

Нали не вярваш, че Митал ще извади няколкостотин милиона евро суха пара за да намали вредните емисии на комбината? На него целия комбинат му излезе по евтино от реконструкцията му.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: Градацията трябва да е в обратен ред-нови [re: WilliamBingham]  
Автор Alabao13 (скепсис)
Публикувано13.07.07 14:11



Той документите за комплексното разрешително ги е внесъл още през МАЙ, крайният срок за получаването му е ОКТОМВРИ.



Тема Re: Случайно да знаеш, че внесените документинови [re: Alabao13]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано13.07.07 14:30



се предявяват допълнителни изисквания?

Митал е внесъл нещо, което не е било достатъчно за положителен отговор. Вервай ми, в тая материя, съм по-вещ от теб.

Whisky-for my men, and beer for my horses...

Тема Re: Случайно да знаеш, че внесените документинови [re: WilliamBingham]  
Автор OлимпияМодератор (любляна)
Публикувано13.07.07 15:59



ти при гагаузата ли кесиш или при джевдет?

--------------------------
Delivered by my BlackBerry Wireless Handheld


Тема Re: Нито на едното място, нито на другото.нови [re: Oлимпия]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано13.07.07 19:49



И не кеса.



Whisky-for my men, and beer for my horses...

Тема Re: Нито на едното място, нито на другото. [re: WilliamBingham]  
Автор vogelfrei (11)
Публикувано15.07.07 19:32



а защо към вашто министерство създадоха някаква агенция по горите, на дпс им омръзна да изнасят българската дървесина?:)


GOAT

Тема Re: Случайно да знаеш, че внесените документинови [re: WilliamBingham]  
Автор Alabao13 (скепсис)
Публикувано16.07.07 00:33



Вервай ми, не си.



Тема Re: Ц, кръцнаха им го от "Позитано".нови [re: vogelfrei]  
Автор Charles (DesertRatt)
Публикувано16.07.07 23:41



От младшия коалиционен партньор се оляха и трябваше да ги постегнат малко за удоволствие на Комисията.



...black thunder, white lightning-fast demon rides-the hell patrol...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.