Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 21.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Преди 25 години Младенов посече Ливърпул с 2 голанови  
Автор white_rabbit (f)
Публикувано17.03.07 01:31



На тази дата точно преди 25 години ЦСКА екзекутира Ливърпул в 1/4-финал за КЕШ с 2:0.

По темата сме писали многократно, но няма как да я подминем днес, защото става дума за четвърт век. Героят в този исторически сблъсък е добре познат - Стойчо Младенов.

"Червената осмица" заби двата гола в английската врата. Първият падна в 77-ата минута, когато Стойчо засече с глава центриране на Методи Томанов. В продължението (в 101-ата минута) Младенов бе точен, след като от легнало положение изпрати топката с левия крак в мрежата. Пасът бе на Никола Велков.

Любопитното е, че Стойчо е под въпрос преди мача заради страхотно главоболие. Лекарствата не помагат, нападателят едва се движи на тренировката. Помага му масажистът Сашо Александров. Младенов е вдигнат на крака, а на другата вечер той вдига на крака 70-те хиляди, изпълнили до дупка трибуните на Националния стадион.



Тема Re: Преди 25 години Младенов посече Ливърпул с 2 гнови [re: white_rabbit]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано17.03.07 04:04










Тема Re: Преди 25 години Младенов посече Ливърпул с 2 голанови [re: white_rabbit]  
Автор Henman (ЦСКАр)
Публикувано17.03.07 11:57



Велик играч, велик мач.

One team, one dream - Mclaren Mercedes


Тема Re: Преди 25 години Младенов посече Ливърпул с 2 голанови [re: white_rabbit]  
Автор Mr.N (The real)
Публикувано17.03.07 18:31



"Синята лавина " нещо се е умълчала тука- то и няма и какво да се коментира-велик отбор , велик мач, велик отбор победен-и отстранен -когато фактите говорят,дори и боговете мълчат





Тема Re: Ако срещата се играе днес... [re: white_rabbit]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано17.03.07 20:42



Ливръпул ще посече Тройчо с 22 гола... проблемът е, че навремето отборите бяха равностойни, а днес - не. Тогава тимове като Реал и Барса не се влага ЧАК ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ (спомняте ли кога за пръв път един играч бе закупен за 70 милиона? май не бе толкова отдавана), а и на ЦСКА са и били давани големи привилегии - всеки донаборник, който е имал талант е игарл в ЦСКА. - е как да няма успехи (не че ги отричам, просто искам да отбележа, че успехите на БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ ОТ ВРЕМЕ ОНО НЕ МОГАТ ДА СРАВНЯВАТ С ДНЕШНИТЕ ИМ ТАКИВА поради редица причини) Днес Разликата между Ливърпул и ЦСКА е много по-голяма...за жалост. Да жалост. Защото ако съизмерваме с това какво е направено навремето Левски е победил Барселона с 5:4 с което се е превърнал в едниствения отбор освен Реал М вкарал 5 гола на Барса.... аз обаче не мисля, че Левски може да повтори в скоро време онова си постижение, така както и ЦСКА не може да повтори своето.

Това е което аз мисля, пък може и да не съм прав. Ако и това мнение го цензурирате направо нямам думи...



Тема Re: Преди 25 години Младенов посече Ливърпул с 2 голанови [re: Mr.N]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано17.03.07 20:45



Не е вярно, че съм се умълчал - в близките два дни ваште модератори ми баннаха два постинга...



Тема Re: Преди 25 години Младенов посече Ливърпул с 2 голанови [re: Pushachat1]  
Автор RlCHARDLONG (Space Cowboy)
Публикувано17.03.07 21:06



Простаци!


Наздoровье!

Тема Re: Преди 25 години Младенов посече Ливърпул с 2 голанови [re: RlCHARDLONG]  
Автор dilmar (ентусиаст)
Публикувано17.03.07 21:22



ей бастун кога ше ми махнеш бана бе





Тема Re: Ако срещата се играе днес...нови [re: Pushachat1]  
Автор dilmar (ентусиаст)
Публикувано17.03.07 21:25



верно че барса ви клеца скоро ама некакви спомени да ти се намират за последния мач между ливърпул и цска





Тема Re: Ако срещата се играе днес...нови [re: Pushachat1]  
Автор white_rabbit (f)
Публикувано17.03.07 21:34



тая многословност е излишна онлайн ...
с две думи казваш - Стойчо е голям играч , защото е цесекар и защото е вкарал два гола на Ливърпул , което не е било по силите на целия син отбор , нали така ?

а да не забравяме , че фен на синия отбор е цялата бай Тошовата фамилия , примерно , така че не знам дали и ти си вярваш за толерирането на ЦСКА през ония години ...тоя рефрен е изтъркан и безсмислен




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.