Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 17.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ари стига сте ревали као бела мечка в топло време!нови  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано12.03.07 11:24



Чета какво пишете и се чудя дали да се смея или да плача. Изброявам тези, които смятате, че са виновни за дереджето на любимия ви отбор:
1. Черепа
2. Дучето
3. Лупи Томов
4. Треньорите.
5. Футболистите
6. Наско Сираков
7. ... (допълнете ако съм пропуснал някой)

Е, ще извинявате, ама то не остана някой да не ви е виновен. Целия свят и световната еврейска конспирация. Ми смешно е. Извинявайте. Лупи Томов бил лош, а Радж Капур-добър. Забравете. Лупи в ЦСКА заради Кремиковци и Радж Капур няма да го махне заради две равенства на ЦСКА. И за две загуби няма да го махне. Капур е бизнесмен и изобщо не очаквайте да ви влезе в положението. За него ЦСКА не е начин на живот, а просто бизнес.

Марков бил калпав треньор. Ми махнете го. Обаче като го смените не забравяйте, че на треньора му трябва време да вкара отбора в правия път, особено такава обезверена тълпа (футболерите ви с това състояние, колкото и да не ви харесва). Ако махнете новия треньор след първите няколко неуспеха ви чака още една такава година. А след нея вероятно-още една. И т. н.

За тази година почти сигурно забравете за титлата. Няма да свърши света с това. Дори и догодина да не спечелите титлата отново. Изхода е един треньор, който да може да работи с един обигран състав. А колкото време му трябва на състава да се обиграе-толкова. Не забравяйте-за класата на един български отбор се съди не от мачовете му в първенството, а от мачовете му за ШЛ и УЕФА. При това не за мачовете му отпреди 20 години, а от преди една-две години.

Най-успешния сезон за Левски беше не последния, в който игра за ШЛ (въпреки, че от финансова гледна точка е точно така), а предния, в кой игра за купата на УЕФА. И който беше най-успешния за ЦСКА и Литекс. Това не е случайно. Силните отбори са в симбиоза-колкото е по-силен единия, толкова по-силен е и другия. Иначе просто формата пада.

Та за това стиснете зъби, преглътнете още един може би неуспешен сезон и гледайте напред. Отрицателните настроения сред публиката в никакъв случай не допринасят за доброто представяне на играчите.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Аз Предлагам Уили за Модератор на клуб ЦСКА !нови [re: WilliamBingham]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано12.03.07 11:35



Неговата загриженост , идеи и амбиции за ПФК ЦСКА са просто достойни за уважение.



Тема Re: Аз съм загрижен за Левски. Единствено и само.нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано12.03.07 11:47



Писал съм и доколко ме е грижа за ЦСКА. Явно не си разбрал.



Whisky-for my men, and beer for my horses...

Тема Re: Аз съм загрижен за Левски. Единствено и само.нови [re: WilliamBingham]  
Автор dilmar (ентусиаст)
Публикувано12.03.07 11:50



то от твоите писания се разбира ясно само едно нещо - прословутия ви успех с участие в "шибай лецки" е неуспех и е началото на падението на оборчето и с което сме абсолютно съграсни





Тема Re: Въпрос на термин, но положениетонови [re: dilmar]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано12.03.07 12:44



не е розово. След още една година като тази при вас не бих се хванал на бас как ще играем в Европа. Вчера не си гледал Левски със Спартак, нали? Е, аз го гледах и се изядох от яд. Му`четата знаеха, че трябва да бият и пак се влачеха по терена колкото да не ги изядат мухите. Пък нека терена да е бил картофена нива. Така просто не става...

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема пич :нови [re: WilliamBingham]  
Автор Cвиpeпцицoфил (гросмайстор)
Публикувано12.03.07 13:07



моите уважения !


:)))
явно много рядко напоследък чета и още по-рядко пиша, не спомням да съм засичал твои мнения, но като видях че си и от лефски - просто затвърди полученото високо мнение -
евала, такв коментар, тук, и не от лефскар, ами и от чорбат не бях чел, съгласен съм с мнението ти.
трябва ни един треньор поне за около 3 години
вие заложихте на "вашия Марков" и - ето, дори и с Мъри и Насо имате признат успех.
аз лично не държа треньор при нас да стои Марков, т.като позицията му е доста слаба.
според мен ни трябва малко или доста по-ръбест треньор.
ще степенувам:
Стойчо
Чичо
Чичовото (защо не, той има ли лиценз? аве, номера е да ги рита из съблекалнята ако решат да се държат като школнички)
Ицо

сега, за Ицо и за Любопенев .. не бих ги предложил наистина, но все пак това е концепцията.

трябва ни някой, малко перде, или малко повече име, и да му се даде време, лапетата просто да играят спокойно около 1-2 години и чак след това да се гледа продаване, купуване, текучество


гледай, щях само да хваля тука тоя тип уилйъм бингъм, ама нещо се разписах ;)))

SELECT * FROM LIFE


©

Тема Ский сега-не ви знам треньорите. Не ме интересуватнови [re: Cвиpeпцицoфил]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано12.03.07 13:42



и не ми е работа да ги знам. Вие си ги знаете по-добре. И от спорт не отбирам много, ама знам, че ако се влачиш по терена, щото си сигурен в победата формата ти ще падне. Вече писах, че ако ще Роналдиньо да докараме на Герена (или вие -на Армията) ще направи един силен полусезон, най-много сезон и ще стане първокласна посредственост. Вместо да тича на тренировките, ще се влачи, щото е пил до 3-4 сутринта в Син сити. И ще слезе на нивото на нашите футболисти.

Хубаво, ще ви бием примерно (или вие нас-без значение) ще станем за пореден път (или вие) шампиони, е и? Това вършеше работа допреди две години, откакто направихме (българските отбори, не Левски) фурор в Европа. Сега лично аз заменям спокойно Шампионска титла за един четвъртфинал за купата на УЕФА, особено ако са след добри мачове като тези които играхме. Да, ако ви бием след Великден-хубаво, ще се радвам, ама кел файда ако след това отидем в ШЛ (ако се класираме) и ни опухат със 17 гола. Айде, беше ни първо участие в групите, бяха най-силните отбори, случва се такъв бой, разбираемо е. Ама всяка година ли ще е така? Е, не ме кефи тая перспектива.
Впрочем, дори и вие да играете в ШЛ и да се класирате за групите няма да е по-различно.

Та да се върна на вчерашния мач със Спартак. Според теб, ако ЦСКА бяха не четири, а на една точка след нас ти смяташ ли, че левскарите щяха да ходят по терена? Земята трябва да преорат, за да са сигурни, че ще бият и запазят разликата. Ма играли пестеливо, пазели се. За кого се пазят?! За Родопа-Смолян, или за Бела? Световно известни отбори... Да имаха мач за УЕФА или ШЛ-разбирам, ама следващия им мач е... Пак с български отбор. Дори не е ЦСКА или Литекс. Това е положението. 50 пъти съм казал и няма да се уморя да казвам, че ако няма тръпка във вътрешното първенство, няма успехи навън. Пък нека да се дърлиме и псуваме кой е по-по-най...

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: абсолютно съм съгласен... [re: WilliamBingham]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано12.03.07 18:10



Преди да почне мача си викам...абе верно е ча путьовци... верно че едвам бият с по едни гол. ама сега не играят в ШЛ бе мама му деба... няма и контроли. няма кунтузени, няма наказани...няма мачове с ЦСКА...нито с Литекси или Локо СФ.... значи Левски трябва да отнесе притвника най-малко с 3-1 , а може и с 4-1. И к'во! Включвам аз телевизора - ония се мотаят по терена като галоши. АЗ да се разтичам по него повече спортна злоба щях да вложа. Двата гола бях абсолютна случайност. Спратак играха страхотно. Много ми е интересно как с такава игра се очква да бием гореспоменатите отбори-конкуренти за титлата, мама му деба.

(не казвам че не съм доволен от трите точки, но съм бесен от слабата игра. Като гледах мачовете в ШЛ малко ми дремеше че губмим, защото играехме на ръба на възможностите си и винаги имаше шанс да грабнем някоя точка. А сега и да счупим рекордите просто ме е яд да ги гледам как момчетата спят прави по терена и трупат безсмислени картони в спечелени мачове)



Тема Ми то нали ще се утешаваме, че чорбатанови [re: Pushachat1]  
Автор WilliamBingham (Hammer of Konot)
Публикувано12.03.07 19:10



са още по-слаби... Скиваш ли, ей това е извратеното-не се кефим, че нашия отбор е силен, а че техния е по-слаб. Хубаво, ще ги бием. Хубаво-ще станем шампиони. А после? С такава форма-накъде в Европа?

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: Ми то нали ще се утешаваме, че чорбатанови [re: WilliamBingham]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано13.03.07 01:54



Бре и само с 2 отбора по силни пак нема прокопсаме, поне 4 трябват, ама е ги и Литекс заспаха зимен сън още от ЕТ, Локо СФ и Славия не са за коментар, Ботев и Локо ПД - трагедия, Нафтата отиде в свирката на корабчето а не в перката... освен да си ги внесеме тия отбори.


Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.