Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 03.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема малко статистика...нови  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано09.12.06 09:41



година - 2005-2006 - Левски стига до четвъртфинал за Уефа след 18 изиграни мача, а
ЦСКА пада драматично още в самото начало и не стига до групите. (мачове не съм броил ама са доста по-малко)
година 2006-2007 - Левски записва участие в ШЛ, пада се в най-тежката група и дори вкарва гол на сочения за фаворит Челси,
а ЦСКА прави няколко незадоволителни мача с посредствени отбори (от типа на Хайдук Кула и Бешикташ) и не успява да достигне групите на уефа.

Ако въобще някой от конкуренцията заслужава добри думи то това е Локо СФ, ... ама това сайте на ЦСКА, тъй че за Локо няма да ви говоря...

РАЗПРАВЯТ ЧЕ В ЧУЖДИТЕ РЕЧНИЦИ ВЕЧЕ БЪЛГАРИН ЗНАЧИ ЛЕВСКАР!



Тема Re: малко статистика...нови [re: Pushachat1]  
Автор Henman (лиричен)
Публикувано09.12.06 12:12



година 2005-2006 - ЦСКА бие Леверкузен и Ливърпул и стига до групите, Левски пада от отборчета като Публикум и се спасява с победи над резервите на Марсилия и Удинизе
година 2006-2007 - ЦСКА обръща Бешикташ, малко не им достига за крайна победа, Левски бие селяните от Верона (които имат само една едничка победа в калчото този сезон) и после става за смях пред цяла Европа, хората ги наричат футболните идиоти.



Тема Re: малко статистика...нови [re: Henman]  
Автор tonzos_justice (Армейски тигър)
Публикувано09.12.06 12:21



Абе дори и при Божков имаме победи над ИМЕНА в Европа. И 100 мача да имат подуенските обитаци кой са победили? Сега чакам да се включи разбирателят на френски футбол Дефо и да каже, че Марсилия са с класа над Ливърпул и две класи над Леверкузен. Предварително му казвам на този господин, че един Донецк в последните години има повече потенциал от всички отбори, които са победени от Левски.


Гладен съм

Редактирано от tonzos_justice на 09.12.06 12:23.



Тема Re: малко статистика...нови [re: Henman]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано09.12.06 19:25



Добре - дайте да се разберем няколко въпроса...
Първо онзи Леверкузен с който игра ЦСКА нямаше нищо общо с онзи Леверкщузен който стигна до финал на ШЛ, като изключим, че и в двата случая в него игра Бербатов(но пък точно той не можа да покаже формата си срещу ЦСКА). Отбора който ЦСКА срещна бе доста ниско в класирането (точно както и Щутгарт се свлече надолу, след като Балъков си тръгна). По същия начин ЦСКА падна от един доста по-слаб Галатасарай отколокото Левски, макар и с по-срамен реззултат, но това е друга тема....
Що се отнася до Ливърпул - да победата над Ливърпул си беше нещо на което даже аз се изкефих (българи сме все пак, макар да се съмнявам, че някой цесекар от форума щеше да се зарадва, ако левски бе направил равен с Челси или Вердер - тук е пълно с пубери). Ливърпул макар да не е най-големият отбор в Англия, но определенок е голям отбор. Освен това и на мен ми се искаше финалът за Уефа да е между Левски и ЦСКА (е не стана за съжаление).
Тук обаче важно е и друго - а именно, че ЦСКА записа един добър мач и толкоз... (и Левски има добри мачове противно на това което пишете, и Локо също, и Славия и Литекс и т.н. ) Всеки може да постигне един, два,пети или десет добри мача. Номерът е да стигнеш колкото се може по-далече. Именно тук успя Левски той излезе от една тежка криза (не ме е срам да кажа, че отборът бе в криза - всеки истински отбор е преживявал поне една такава) стабилизира играта си, стопи преднина от 7! точки, пребори се за четвърфинал в Уефа, което бе немислимо преди и игра с големи отбори като Шалке 04 като равен с равен (1:1 в Германия при положение че Левски повежда, 1:3 тук, при измислен червен катон на най-добрият ни играч). Освен това Левски направи рекорд за изиграни МАЧОВЕ (ако играехме по станадартите на старата Купа на Уефа отпреди сливането и с КНК вече щяхме да сме на ФИНАЛ).За сметка на това ЦСКА изпадна в криза и отпадна на ранна фаза (ето това е важното)

А относно Бешикташ... Щом така усещаш нещата...няма какво кажа... Само ще кажа че точно преди реванша много бяхте провесили носове. Още в първия мач ви вкараха два гола и то не тим като Галатасрай, който все пак е известен, а Бешикташ, който определено не са суперотбор... втория мач пък треперихте 90 минути дали ще се класирате. Вашите головете ги вкараха двама защитници. Накрая поправи ми ако се лъжа, но имаше май и някакъв нелеп автогол или нещо подобно.... Навсичкото отгоре се заговори и за глоби, заради една картина.... И ако ти се гордееш с този мач... (но комент)

РАЗПРАВЯТ ЧЕ В ЧУЖДИТЕ РЕЧНИЦИ ВЕЧЕ БЪЛГАРИН ЗНАЧИ ЛЕВСКАР!



Тема Re: малко статистика...нови [re: Pushachat1]  
Автор Henman (лиричен)
Публикувано09.12.06 21:47



Леверкузен си е Леверкузен. Марка в Германия. Точка!
Тук си прав, но ние нямаше на какво да се надяваме освен на добър резултат срещу Ливърпул. И нека да не смесваме различни формати на един турнир, а пък стопяването на 7 точки хич не е геройство, защото не беше постигнато на терена, ако ме разбираш.
Бешикташ не е отбор, това си е така, но аз се гордея, че момчетата направиха такъв обрат, изглеждащ невъзможен предвид тежкото състояние на отбора, а головете, ако ще и вратарят да ги вкарва, нямам против. Съдийството от първия мач не ни позволи да стигнем групите, но това е друг въпрос.



Тема Re: малко статистика...нови [re: Pushachat1]  
Автор btr (Луд за връзване)
Публикувано10.12.06 11:02



Аз пък някъде прочетох,че ЛЕФСКАР в чуждите речници значело
"ФУТБОЛЕН ИДИОТ НА ЕВРОПА"


а ШЛ значело "ШИБАЙ ЛЕФСКИ" и кой знае защо ви класирали на 99-то,последно място от всичките отбори взели участие в груповата фаза на ШЛ от времето от което е вкаран новия регламент на ЕКТ до наши дни
защо не казваш нищо за тая статистика ами се перчиш с победите над Сион ,Трактор Казахстан,ФК Ромео и Жулиета или Петравджиджвалка?

Всеки народ заслужава царя си

Тема Ха-ха....нови [re: Pushachat1]  
Автор TCP/lPМодератор (скромен)
Публикувано10.12.06 11:33



българи сме все пак, макар да се съмнявам, че някой цесекар от форума щеше да се зарадва, ако левски бе направил равен с Челси или Вердер - тук е пълно с пубери

Бате, не само пуберите....всички се кефим Барса като ви шиба с 5:0 и завършвате в Лигата насрани с голова разлика 1-17......все пак сте идиотите на Европа, не забравяй това.....





Тема Re: Ха-ха....нови [re: TCP/lP]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано10.12.06 13:52



Относно изказването ти, че всички се радвате на паданията на Левски - не си прав - имам много познати цесекари, които са се радвали когато Левски направи добър мач. Специално за последния мач на Левски много от тях ме поздравиха за добрата игра, въпреки резултата (сигурно знаеш, че цифрите не са всичко), аз също се кефя, когато ЦСКА играе срещу грандове (независимсимо дали пада или бие друго е да знаеш че български отбор преставлява страната срещу Ливърпул, а друго - че я преставлява срещу Хайдук Кула)...
Що се отнася до статистиката на кое място сме в ШЛ - първо нека не се забравя, че ние сме за първа година там и е нормално тепърва отборът да трупа опит... и второ в междуранодната ранглиста Левски е на 40 място, а ЦСКА, на 60 - и някое място ....



РАЗПРАВЯТ ЧЕ В ЧУЖДИТЕ РЕЧНИЦИ ВЕЧЕ БЪЛГАРИН ЗНАЧИ ЛЕВСКАР!


Тема Re: малко статистика...нови [re: Pushachat1]  
Автор kpъcтниkът (1gr de coca -))
Публикувано11.12.06 10:34



и дори вкарва гол на сочения за фаворит Челси,



а в форумчето ви имаше една темичка 'ОТ КОИ ОТБОРИ КОЛКО ТОЧКИ ЩЕ ВЗЕМЕМ'

Добре че сте вие говеда ...

Редактирано от kpъcтниkът на 11.12.06 10:35.



Тема Re: малко статистика...нови [re: kpъcтниkът]  
Автор Pushachat1 (син шаман)
Публикувано11.12.06 12:06



винаги е хубаво да вземеш точки от съперник, но нека все пак не забравяме, че излязохме срещу отбори, които са много големи (всеки един от тях е лидер съответно в английското, испансокото и немското първенство) и дори малката радост в такива случаи е много голяма. Още по хубаво би било да вземем точка на някой от тях, но с без да имаме нужния опит това се оказа моного трудно.
Смятам обаче че това не важи само за Левски който и да е български отбор - ЦСКА, Литекс, Локо Сф, Славия - да се бе паднал на наше място - резултатите щяха да са същите плюс-минус няколко гола. И не защото Левски бе слаб. А просто защото противниците бяха много силни.

И РЕЧЕ БОГ:САМО ЛЕВСКИ! И СТАНА НЕБЕТО СИНЬО!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.