Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 26.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Високи очакванията имате вие :)нови [re: kenny mccormick]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 19:03



Помня те къв урунгел беше. Жалко , че паметта ми изневерява и ако те видя на улицата няма да мога да те поизправя малко



Тема Re: Високи очакванията имате вие :)нови [re: HYanev]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано06.07.12 19:03



:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

<3



Тема Re: Високи очакванията имате вие :)нови [re: kenny mccormick]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 19:09



Само кура може да ми лапнеш с тази усмивка :)



Тема Re: Високи очакванията имате вие :)нови [re: HYanev]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано06.07.12 19:13



няма проблеми, гледам че некфи хора те взимат насериозно, та не е хубаво така, щото на тоя пич му пука на ЦСКА, а ти само тролваш. а също те тролвам в момента, за да има равновесие.



Тема Човек трябва да гледа реалнонови [re: kenny mccormick]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 19:16



С кво го тролвам . Той е наивен до мозъка на костите си за супер много неща.

Няма кво да ти пука за ЦСКА а трябва да се гледа напълно реално на нещата.

Ерата когато се даваха едни пари за един отбор свърши отдавна и ЦСКА не го чака нищо добро. Щом Рейджърс беше пратен в 4та дивизия на Шотландия заради 10 милиона дълг сам може да се сетиш кво ни чака нас.

Въпрос на време е да ни вземат лиценза и да отидем във В група , което в момента е единственият начин да има приличен ЦСКА след 5 години.

Няма кой да ни купи и няма да има. НИто Цоцорков нито путкорков. При тези дългове и продукта който получаваш сме на дъното и единствено банкрут ще ни оправи.

БАТЕ може да му пука , но говори страшни глупости до вчера б4еше на мнението , че те Титан си дават пари дори за ЦСКА и губят .



Тема Re: Човек трябва да гледа реалнонови [re: HYanev]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано06.07.12 19:23



добре, а какво против титан имаш?



Тема Re: Човек трябва да гледа реалнонови [re: kenny mccormick]  
Автор HYanev ()
Публикувано06.07.12 19:39



Еми 3 години сме капо като цяло?
Отбора тъне в дългове и не се погасяват и се трупат нови?
Продават мачове
Миналият сезон тъкмо направих супер отбор с който наистина можеше да се влезне в ШЛ и го продадоха
Продадоха титлата на Лудогорец
Наеха Дуци и махнаха радоканов след като наредиха мача със Славия
Сега се опитват да наредят Ваноли на Стойчо

Общо взето те си прават бизнес и аз ги разбирам. Сигурно припечелват от ЦСКА отделно си натрупаха популярност.. Кой го знаеше гърнето кой е?Сега си ходи и си пие в найтфлайт с путки а те си го мислят за тарикат.

Прави далавери..Обажда се пиян по предавания да говори глупости. Въобще на него му е весело



Тема Re: Човек трябва да гледа реалнонови [re: HYanev]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано06.07.12 19:50



trolololol



Тема Re: Високи очакванията имате вие :)нови [re: HYanev]  
Автор alessandron ()
Публикувано07.07.12 11:50



Ако това да се въведе малко ред в Централния Спортен Клуб на Армията, както например стана в Лудогорец - под ред имам предвид всеки да знае кви са му отговорностите, да си ги следи и да работи за развитието на клуба повече, отколкото за развитието на джоба си, ми да - високи са ми очакванията тогава. Всичко под това го приемам за несериозно и не ми пука дали изпълнението му идва от Божков, Томов или Гърнето. Божков като е такъв велик бизнесмен, кво му попречи да изгради правилен мениджмънт в ЦСКА?




Тема Re: Високи очакванията имате вие :)нови [re: alessandron]  
Автор HYanev ()
Публикувано07.07.12 12:14



Ми брат с оглед на това което се случи определено нещата бяха по читави

Естествено имахме и много проблеми тогава , но това го дължа на неопитност и на лоши съветници

Все пак е наивно да се мисли , че Божков е управлявал изцяло клуба . 100 процента е делегирал голяма част от задълженията на грешните хора.

Нещата определено вървяха във възход тогава и ако не го бяхме изгнили последните 5 години съм сигурен , че при толкова слаб Левски ние щяхме да имаме поне 3 или 4 титли. Естествено това са само догадки

Божков никога няма да се върне и повечето фенове с които съм говорил на тема ЦСКА определено съжаляват. Един вид той беше по малкото зло .В моите очи въобще дори не беше такъв , защото човек трябва да си дава сметка ,че трудно се дават такива пари за нищо.

Пак се повтарям , че през първите му години на управление ние имахме най силният Левски за конкурент в историята му. Отбор дето плащаше 1 милион лева заплата на Гонзо и пак винаги се борихме за титла до последният кръг с тях. Дори тогава Леков ни отне една купа, но не съм сигурен дали пропуските на Бербата бяха в същата година




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.