Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 25.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Феновете на Доко - по-зле от говеданови  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано14.08.06 10:16



За пореден път шепа черно-бели идиоти доказаха пред България своята истинска природа. Не знам какви фенове са това, по-скоро са сринати от живота същества, озлубени, комплексирани и надъхани да се доказват. Но пред кого и защо? Няма друга агитка в България, която да пее 50 на 50 името на отбора си и ".....майка ви ша еба....". Не знам за вас, но аз съм отваратен от поведението на тази агитка. Даже сектор Б са ми симпатични, в сравнение с тези пловдивски момчета и момичета. И постоянно чувам и чета как поданиците на "старата госпожа" пребивали жълтури в Пловдив. Нали знаете истинските ебачи и биячи не се хвалят



Ида от древността - отивам в бъдещето

Редактирано от tonzos_justice на 14.08.06 10:21.



Тема Re: Феновете на Доко - по-зле от говеданови [re: tonzos_justice]  
Автор kenny mccormick (Big L)
Публикувано14.08.06 10:33



не бях на мача, кфо е станало?



Тема Re: Феновете на Доко - по-зле от говеданови [re: tonzos_justice]  
Автор Haunter™ (ариец)
Публикувано14.08.06 10:56



На това, мой човек, му се вика манталитет. Този на повечето фенове в БГ (все едно на кой отбор) за съжаление е все още някъде в каменната ера. Ако ги беше чул и видял в София на мача им срещу нас, когато ги отнесохме с 4:0, лошо щеше да ти стане. Аз бях в сектор А, непосредствено до сектор Б (обикновено в последно време винаги там си ходя), през цялото време нашата агитка си пееше и скандираше в подкрепа на Левски, ей богу ако щеш ми вярвай, аз една обидна дума за Доко не чух някой да изреве. През цялото това време доковците отсреща (един автобус народ, но доста гръмогласни) викаха и скандираха против Левски един доста добре познат рефрен, който обикновено сме свикнали да чуваме да се носи откъм сектор Г. И не чух ни едно скандиране в подкрепа на Доко. Е как да ги уважаваш такива? Изобщо не се учудвам, че сектор Б ти е симпатичен, на всеки човек с поне малко акъл в главата ще му е симпатичен



Редактирано от Haunter™ на 14.08.06 11:02.



Тема Re: Феновете на Доко - по-зле от говеданови [re: tonzos_justice]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано14.08.06 12:39



аз в сектор БЕееее - нищо симпатично не виждам. а докото са си селяни.

Кои сега са селяни
Сектор Б са селяни.

Ами тез говеда на мача със Спартак - Сектор БЕеееее викаше към Сектор а - граждани , граждани и ги псуваха. шооууу - е те бяха към 40 човека де - в сектор Бееее - агитката - та нищо симпатично не видях в тях. освен че плагиатстват мелодията която пеем напоследък -- което ама никак не ме изненадва -- и мучат - друго не видях.



Тема Re: Феновете на Доко - по-зле от говеданови [re: tonzos_justice]  
Автор Лoko-ПД (100%)
Публикувано14.08.06 14:09



Нещо си в грешка, моето момче. Първите, които започнаха с обидите вчера беха точно вашите фенове, в отговор на което започна и това, за което говориш. И не знам що се правиш на ощипан, при положение, че ако си бил на мача, би трябвало да си го чул.

И друго - естествено е при нас да има малко повече емоция, щото все пак с червени фланелки вчера излезе кажи-речи половината от шампионския ни отбор, докато при вас не виждам изобщо смисъл да се напъвате да обиждате.

Елементарен мач срещу детски отбор, давайте го по-спокойно, нали сте с друг манталитет... Интересно защо тогава едната половина на мача викахте "Цигани", а другата "Кур за Левски". Просто "евала"!

Аре със здраве!



___________________________________
Любовта е черно-бяла.

Тема Re: Феновете на Доко - по-зле от говеданови [re: Лoko-ПД]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано14.08.06 14:49



Грешка няма. Всеки отбор има обидни реплики към противника, но поведението на вашата агитка минава всякакви вулгарни нива. Искам да ти кажа и причината за голямата ви омраза към софийските грандове.
Причината е следната - цяла България се дели на червена и синя и това е вашата голяма болка. С много майни съм говорил и всички с ненавист подчертават как в възможно това и не си обесняват причината.
Още от малък сме се търкаляли цялото семейство по земята при победите на ЦСКА в Европа. Предполагам това се е случвало и при съседа при по-редките проблясъци на отбора от Подуене. После следват закачки в училище и сме се разделяли на сини и червени. Това е ставало и ще става в цяла България. И кажи ми как някой да е фен на Локомотив извън Пловдив? Тук не става въпрос дали отбора е от София или Пловдив, а за неговите успехи. И Славия е отбор от София, но всеки знае колко фена имат.

Ида от древността - отивам в бъдещето


Тема Re: Феновете на Доко - по-зле от говеданови [re: tonzos_justice]  
Автор Лoko-ПД (100%)
Публикувано14.08.06 19:37



Не знам какво вулгарно видя в нашата агитка, честно! Все едно вие не сте викали "Ей, говеда, майка ви ше..." или подобни простотии. Както и да е, всеки има право на мнение...

Относно другото - хем е така, хем не.

Това, че от преди много години, е решено България да има 1-2 клубни "национални" отбора, които да прибират най-качествените родни футболисти, едва ли е основание да бъдеш горд фен на един отбор. Магията е съвсем друга и ти, сигурен съм, знаеш. Затова и феновете на Славия са си фенове, и тези на Родопа - и те, нашите също. Има Ман Юн, има Милоул, има Олдъм... Нали така?

В случая ЛокоПд - ЦСКА ти казах, че по мое мнение има дразнене заради това, че ни купихте най-добрите футболисти, но какво да се прави...

___________________________________
Любовта е черно-бяла.

Тема социални помощи санови [re: Лoko-ПД]  
Автор dilmar (...)
Публикувано14.08.06 21:17



тези покупки, нали се сещаш как секна рога на изобилието само след един изстрел

и ша ме извиняваш ама Котьо, Тунчо, Гошето точния пас, или Данаилчо дето конкурира фифи перото са едни неподражаеми футболери и има да ви черпиме от сега та до пенсионирането им



Тема Re: Феновете на Доко - по-зле от говеданови [re: Лoko-ПД]  
Автор langolier (темплиер)
Публикувано14.08.06 22:04



Между другото аз съм хвърлил око на Самокишев, мисля и той да дойде при нас, малко ми напомня стила на Яп Стам:)



Тема Re: социални помощи санови [re: dilmar]  
Автор Лoko-ПД (100%)
Публикувано14.08.06 22:45



Не знам, ама вчера мисля Роби беше най-добрия. Поне според мен. Мен лично ме е най-яд за него.

___________________________________
Любовта е черно-бяла.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.