Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 28.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Не разбирам от футбол, но...Йешичнови  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано21.10.05 11:05



не може да излиза с еднаква схема за игра в мачове на директна елиминация и сега в груповата фаза. Не може да се печели като се излиза без нападатели. Трябваше да се рискува повече, все пак това са 4 мача и дори да изгубим както стана си имаме шансове и занапред. А сега хем паднахме, хем го направихме без красива игра.

Ловец на бикини


Тема Праф синови [re: tonzos_justice]  
Автор Шишapkи (борови)
Публикувано21.10.05 11:11



мисля, че трябваше да пуснат Роналдиньо и Бекам. Определено това би дало положителен резултат.... Аааа.. един момент - ама те не са при вас. Че кой е при вас? Май никой, а!.... Ми с тия футболисти толкоз....

Don't judge me with your ignorance...


Тема Re: Гледай си селското отборче венови [re: Шишapkи]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано21.10.05 11:21



и не давай тъпи коментари, ок?!

Ловец на бикини


Тема И АЗнови [re: Шишapkи]  
Автор bluefaп (НАТУРАЛНА ВОНЯ)
Публикувано21.10.05 11:33



ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА



Тема Re: Не разбирам от футбол, но...Йешичнови [re: tonzos_justice]  
Автор madchester (northwest)
Публикувано21.10.05 11:38



Айде една загуба и се почна.
Успокой се, бате, кво искаш, играхме срещу Хамбургер, не срещу ПУБЛИКУМ, вервам схващаш деликатната разлика.
Такива отбори, които са по-добри от нас искаш да ги надиграваме? Мача си беше хикс и се реши от една индивидуална изява. Аре стига с тия глупости.



Тема Re: Не разбирам от футбол, но...Йешичнови [re: madchester]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано21.10.05 11:48



Понятно е за всички кой е по-класният отбор. Съгласен съм с теб, че не можем да се надиграваме с тях. Мисълта ми беше за поемането на малко по-голям риск. Трябваше малко изненада. Така играхме срещу Леверкузен и за Томас Дол нещата се улесниха. Точно копиране на схемата двата мача. Видя се ,че с влизането на Саката и Гийом нещата се освежиха. Футбола все пак е за да се побеждава, а не да се играе за равен. За това и хората ходят по стадионите. Ако не съм прав, моля да ме прощавате

Ловец на бикини


Тема Re: Не разбирам от футбол, но...Йешичнови [re: tonzos_justice]  
Автор madchester (northwest)
Публикувано21.10.05 13:39



Значи, аз съм на мнение, че Гийом требваше да почне вместо Джуджеско и може би в атака щехме да сме малко по-добре. Обаче не виждам как ще играеш офанзивно срещу по-добри отбори. Тактиката е здраво в защита и на контри, ако /каквото/ стане. Нищо изненадващо.
Колкото до побеждаването, за това има много начини, включително и със супердефанзивна тактика, всичко зависи от противника. Ако бехме се юрнали да ги побеждаваме, щеха да ни отперат тройка или четворка, нема кво да се лъжеме.




Тема Re: Не разбирам от футбол, но...Йешичнови [re: madchester]  
Автор Oлмaши (teoth)
Публикувано21.10.05 14:12



Абе и аз мисля така по принцип, ама обясни ми тия Стяуа какво правят снощи 4-0 срещу Ланс, ония Ланс дето биха със 7-0 Оксер пък??!



Тема Re: Не разбирам от футбол, но...Йешичнови [re: tonzos_justice]  
Автор navy (PhD)
Публикувано21.10.05 14:20



Прав си, но не в същината. Хамбургер са елементарен отбор, не казвам слаб, но елементарен! Трябваше да им се видят последните 2 мача, за да стане ясно как трябва да им се противодейства: изолираш Ван дер Ваарт!
Ако трябва дори му слагаш персонален пазач, но не му даваш и сантиметър свобода! Конкретно той имаше още 2 шанса да ви накаже: първия път идентично на гола място - би по тревата , но пак опасно близо, втория път отляво, но вече беше много уморен.
И бързи контри без високи топки - Буйтен обира всичко.
А ако бе тръгнал здраво напред още от началото, то в 60тата минута нямаше да има кой да тича от прасетата и отивахте на разгром.

and justice for all


Тема Re: Не разбирам от футбол, но...Йешичнови [re: navy]  
Автор Дoнaлд (i)
Публикувано21.10.05 15:41



Бе говедо, честно казано той Ван дер Ваарт имаше само едно положение, но как да бъде спиран като изобщо не е тръгвал нанякъде, просто си отправи перфектен удар и гол. Никой не беше виновен за това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.