Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 26.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема “Aspirin” za Njemceнови  
Автор madchester (northwest)
Публикувано03.10.05 16:10



www.dan.cg.yu

Izdanje: 01-10-2005




Sa proslave na trening! Miodrag Jesic nije dao svojim ucenicima da se bas previse opuste poslije istorijskog uspeha CSKA i bugarskog fudbala - plasmana u Ligu Kupa UEFA, vec su juce ujutro morali da istrce 90 minuta. Jer, sutra se nastavlja prvenstvo u kome sofijski “crveno-bijeli” imaju samo jedan cilj - odbraniti titulu.
- Znam da im nije bilo lako, da su se posteno natrcali protiv Bajera, ali morali su malo da se preznoje. Normalno i ja sa njima - objasnjava dobro raspolozeni Jesic. - Neki poseban komentar nemam, posto smo sve rekli na terenu, ali je zato ambijent stvarno bio velicanstven. Prvi put mi nije smetalo 22.000 ljudi u “crveno-bijelim” bojama na jednom mjestu. Nije bilo slobodnog prostora ni igla da padne.
Trener Bajera Rudi Feler vam je “ispunio zelju”, pa nije pruzio sansu Danku Lazovicu.
- Kad ga je Feler poslao na zagrevanje, Danko mi je prisao i pozdravili smo se. Medutim, kasnije ga je vratio na klupu. Poslije utakmice me je, po srpski, tri puta poljubio i cestitao na pobedi od 1:0. Samo je potvrdio ono sto sam ranije o njemu mislio, da je dobar momak.

M.N.K.

Hoce Zvezdu

U utorak je zreb. Koga biste zeljeli u grupi?
- Poslije Liverpula i Bajera navikli smo na velike timove, vidjeli da mozemo sa njima da se ravnopravno borimo, prema tome hocemo sto atraktivnije protivnike - kategorican je Jesic. - Po “sesirima” to bi znacilo Roma, Marsej, Gimaraes i, normalno, Crvena zvezda. Oni su nas prizeljkivali u 2. kolu kao lakseg rivala od Brage, mi njih sada zelimo u Ligi. Da bas vidimo ko je bolji od dve “crveno-bijele” ekipe, a i Beograd je blizu. Samo da to ne bude taj prvi mec 3. novembra zbog Zvezdine kazne. Zelim da se CSKA predstavi na “Marakani” u pravom izdanju i zato ne bi bilo lijepo da igramo pred praznim tribinama.

Некой ако не разбира да викне преводача на Йешич.


Уекичко се гъбарка със говедата - сръбските такива!


Редактирано от madchester на 03.10.05 16:11.



Тема NE SAMO ASPIRINнови [re: madchester]  
Автор kenny mccormick (Starfuckers Inc)
Публикувано03.10.05 17:42





da im se izlekuwa kashlicata

i






spored men trqbwa da im kazwat Heroinite wmesto Aspirinite =))))))))))))))



Тема Re: NE SAMO ASPIRINнови [re: kenny mccormick]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано03.10.05 17:46



ahahhah, за лекуване на какво се е ползвал хероина?



Тема =)нови [re: Viper X]  
Автор kenny mccormick (Starfuckers Inc)
Публикувано03.10.05 17:50



za kashlica, asthma i nqkakwi takiwa.
otnachalo go smqtali za absolutno bezwreden i mnogo go reklamirali, obache sled 10 godini zabelqzali che horata i sled kato se izlekuwat ot kashlicata produljawat. nqma kak =)
heroina e izmislen ot bayer ot nekuf farmaceft koito go izwlichal ot morfina i go prodawal na hapcheta.
wsushtnost sled prowala s heroina bayer poweche nikoga ne iska da gowori za towa i lansira Aspirina kato nqkakuw mnogo dobur produkt =))) obache za tiq 10 godini sa naprawili dobur oborot ot herza.



Тема Re: =) [re: kenny mccormick]  
Автор madchester (northwest)
Публикувано03.10.05 18:01







Тема A be, kur za nemcite, be!нови [re: madchester]  
Автор Prolox (ex-maniac)
Публикувано03.10.05 18:28



Kvi aspirini...!?
Drugo si e istinskoto meso, a????



Тема Re: =)нови [re: kenny mccormick]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано03.10.05 20:16



е къв е тоя хероин на хапчета бе.. що сега не продават такъв



Тема =)нови [re: Viper X]  
Автор kenny mccormick (Starfuckers Inc)
Публикувано03.10.05 20:21



щото прахчета се транспортират по лесно освен това го мешат и с лайна - мазилка, пудра захар, брашно. =)
а и като го пушиш,шмъркаш,боцкаш те ухапва повече. поне така каза ричард.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.