Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 12.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Истински Армеец ли съм?нови  
Автор Kpeйз. (Special unit)
Публикувано18.02.04 13:05



Чета в последните няколко дни разразилата се полемика и започвам да се питам: "Аз истински армеец ли съм?".
Да видим фактите.От една страна,ходя на всеки домакински мач на любимия си отбор от 20 години. Преди бях в агитката, сега се чувствам по-добре в сектор В, което не ми пречи да подкрепям отбора през цялото време. Боли ме за слабите игри на отбора, не се примирявам със загубата, искам ЦСКА винаги да е славата на българския футбол. От тази моя гледна точка съм Армеец завинаги.
От друга гледна точка. Не съм привърженик на АКАДЕМИЯТА, не чета ЦСКА.НЕТ, където ме определят като платен фен, не съм "член на дучето", не ходя на мачове за да се бия, не говоря постоянно за славното МИНАЛО на ЦСКА и не споря постоянно с патос с говедата.
Даже напротив. Много от тези така наречени "говеда" ги смятам за приятели, защото за мен не е важна клубната принадлежност, а човека, независимо от кой отбор е.
С огромна радост се срещам с "говедата" - Редо, Оби, Капитано, Спорта, Ледове, Блюфи и т.н, с еврейското прасе Мазньо, с вечния нихилист Мейджъра.
Приятно ми е с тези хора и се чувствам добре. А това според академията ме прави - говедо, враг и платен фен.
Кой прав ,кой крив - няма значение, но лично за мен добрите отношения и приятелството седят много по-високо от "правоверното" фенство.
И за това, ако приятелството ми с хора от "противниковия лагер" ме прави враг, предпочитам да ме имате за такъв.
А любовта към червения отбор никой не може да ми отнеме.



Тема Re: Истински Армеец ли съм?нови [re: Kpeйз.]  
Автор Meйджъp™ (тъпо парче)
Публикувано18.02.04 13:11



само да отбележа, че определението "нихилист" не върви в едно изречение с "Мейджър", но иначе за останалото си прав :)



substitution

Тема Re: Истински Армеец ли съм?нови [re: Kpeйз.]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано18.02.04 13:20



винаги са ми били интересни тия деления по фенства
аре за майтап става, и то сносно

ама като вземат да се връзват.. и цялото това насилие и става пародия...


Sporting Clube de Portugal

Тема хммнови [re: Kpeйз.]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано18.02.04 13:23



по тази логика и вайпъра не е истински армеец, щото сека събота си ореждат срещички със две говеда от клубовете да си говорят мили приказки и да си играят на игрички разни.
иначе аз не съм истински армеец, защото не посрещам изгрева с фанелка с хипарче и надпис ЦСКА.нет.
тия от академията се поздравяват с Кумбая =)))



Тема Re: Истински Армеец ли съм?нови [re: Kpeйз.]  
Автор dilmar (...)
Публикувано18.02.04 13:28



от друго поколение е си



Тема Какъв армеец си ти бе?нови [re: Kpeйз.]  
Автор OлимпияМодератор (Любляна)
Публикувано18.02.04 13:31



Едно обикновено прасе си ти!


Виж Крейз, според мен цялата тая полемика тука е ненужна и безсмислена.
За това и много не се меся, ами си чета само. Всички сме армейци и едновременно различни хора - за това има и тия спорове.

Всеки разбира нещата индивидуално и е тъпо единия да казва на другия кое е правилно и кое трябва да го има и кое не. Има място и за Гауейн, Гумата и цска.нет има място и за всички останали тука в дира и въобще в нета и на Армията и т.н.

Фена си е фен и на Армията и и извън БГ - такива деления са глупави.

Според мен и Гауейн прекалява в някой пунктове, наистина..На моменти губи почва под краката си, но като цяло текстовете са интересни и си ги чета. Аз мога да прецеждам информацията и да хвърлям плевелите настрана, за това и не ме дразнят някои неща. Но прекаляват и тия дето го хулят постоянно. Имам предвид цскарите. Говедата са ясни - говеда.

Иначе много ясно - имам много приятели лефскарчета, роднини не се сещам, но и да имах нема проблем. Въобще не деля хората на тоя принцип - трябва да си доста ЛУД за да го правиш.

с две думи само да обобщя: Само ЦСКА!

bullet the blue

Тема дразнишнови [re: Oлимпия]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано18.02.04 13:42



копеле защо винаги трябва да казваш умни неща? не може ли просто да кажеш, че гавайн е психар и че говедата са нещастници.



Тема Мога!нови [re: kenny mccormick]  
Автор OлимпияМодератор (Любляна)
Публикувано18.02.04 13:45



7 хиляди от тия мнения ф профила ми са с не повече от 0,7% умност в тях!

Фсички сме психари копеле, всеки по различен начин:)))))))) Или ше го отречеш, баш ти?

bullet the blue

Тема МОООЛЯнови [re: Oлимпия]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано18.02.04 14:00



какво искаш да кажеш с това баш аз?
аз се държа най-адекватно от всички вас!!! я се погледнете бе!!!!!!!!!!!



Тема Re: Какъв армеец си ти бе? [re: Oлимпия]  
Автор Kpeйз. (Special unit)
Публикувано18.02.04 14:03



е, ти си стоик, копеле
Аз само като видя мнение дето е повече от 10 реда и вече се отегчавам.
Затова и ги пренебрегвам.
Ако забелязваш не се включвам много в темите на гави...
не за друго, ама ми е досадно да ги чета.
Феновете ги правят отбора и средата, а не проповедниците
Слава богу като бях малък, нямаше такива проповедници около мен, че нищо чудно сега да бях в говеждия лагер




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.