Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 26.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Стойчо Младенов  
Автор Фpaep (ex-skydiver)
Публикувано27.08.03 22:35



Като футболист беше велик, но като треньор е пълна нула.
Да си ходи.



Тема Re: Стойчо Младеновнови [re: Фpaep]  
Автор Xлeбapoв ® ()
Публикувано27.08.03 22:41



Ха, ама ти не го ли защитаваше оня ден ? Ебаси фурнаджийската лопата !



Тема Re: Стойчо Младеновнови [re: Xлeбapoв ®]  
Автор Ozzi (ентусиаст)
Публикувано27.08.03 23:07



Аз го защитавах и сега пак го защитавам. Просто турците са много добър отбор. ЦСКА се опита да играе футбол и това ми хареса. Вярвам в треньора и отбора. Сигурен съм че тази година ще сме пак шампиони.. а догодина ще сме по-силни. Уефски ги очакват много черни дни през тази година... така че ..ГОРЕ ГЛАВАТА АРЕМЕЙЦИ!!!
САМО ЦСКА!!!

Забравих нещо... НАЙ ВЕЛИКАТА ПУБЛИКА.... видяха я всички!!! Просто нямам думи!

Редактирано от Ozzi на 27.08.03 23:13.



Тема А така.....нови [re: Ozzi]  
Автор TиCиПиМодератор (скромен)
Публикувано27.08.03 23:38



....съвсем точно казано.....



Тема Re: А така.....нови [re: TиCиПи]  
Автор Фpaep (ex-skydiver)
Публикувано28.08.03 10:22



С тоя треньор сме дотука. Дай Боже да не съм прав, ама...Стойчо наистина нема респекта на треньор.
Давайте Пената!



Тема Re: Стойчо Младеновнови [re: Фpaep]  
Автор The_Guardian (редактор)
Публикувано28.08.03 12:02



Абе идиоти смотани, дееба максималистите...
Кво искате още 3 години дупка за ЦСКА ли?
СТОЙЧО ТРЯБВА ДА ОСТАНЕ !!! Трябва да има още една година на разположение за да стане всичко като хората. Всички нови попълнения колко време имаха да се впишат в титулярния състав, колко от тях наистина исрят добре и най-вече са с постоянна форма.
Какво всички ревете за миналия сезон - състава беше друг пък и 13 поредни победи в първенството освен да ви направят слепи за реалните възможности не само на отбора, а и на булгарския футбол и да започнете да мечтате за Европейски купи друго не успяха.
Стойчо Младенов трябва да остане ПОНЕ и този сезон, казвам ПОНЕ защото и тва е малко. И трябва да има подкрепата на всички фенове и ръководство/ останалите за без значение/ За пример - Реал Мадрид, Един треньор без доказани качества, но перспективен и един сезон - след това сами виждате какво става. А и с този треньор и този отбор пак има слаби мачове и непостоянни играчи независими дали са Бекъм, Фиго или Зидан /справка мача с Майорка онзи ден/.

Личното ми мнение е, че на Стойчо просто му липсва малко късмет и малко самочувствие като треньор. В националния го доказа и сега в ЦСКА пак го доказва. Всички си спомнят 6:0 срещу Чехия, но не си спомнят че това беше просто решаващ мач, както за нас така и за чехите, че чехите просто бяха по-мотивирани и по-добрия отбор тогава. Дано сега с Пламен Марков е по-различно.

Сега просто трябва всички да са зад Стойчо, независимо какви са резултатти сега просто за каквото и да е - промяна, анализи и квото още искате е ПРЕКАЛЕНО РАНО. След една година каквото излезе...

...най-сложното нещо на света е
да видиш, че някой греши и да не го поправиш...


Тема О, да.. ама разбира се че ще останенови [re: The_Guardian]  
Автор B-52 (самолет)
Публикувано28.08.03 12:36



Те хората си казаха - искаме поне 3-ти кръг на УЕФА, ако не се справи ще видим. Те ЦСКА-то ще окапят още на първия-втория и то тъкмо ще стане октомври някъде (сега не съм ги смятал кой кръг точно кога ще е - да се има в предвид) и ще го оставят и ноември да кажем, ето през декември може да сложат нов треньор.
За какво ти е Стойчо бе, за какво??? А? Кажи ми поне една смислена причина! Не разбра ли, че с гол ентусиазъм ще бият единствено Интеграл /Телиш/ - не ги виждаш как играят - толкова бавно мислят на терена, че ми се плаче, играят като нападатели всичките (може би щото Стойчо е нападател). Като е толкова добър защо държи катъри като Тодор Янчев толкова време а не намери някой свестен заместник. Ебати хората сте вие, ЦСКА пада с шестица без да отбележи гол и вие - дай го задържим още една година - защо? За да не се развие нито един от играчите ли? Видяхте на мача в Истанбул как играха, айде вчера може да се каже, че показаха дух, ма кел файда от героизми като първо че не можеш да отбележиш гол, второ че падаш пак с три гола - и минала година с Блекбърн обърка състава тоя старшина и тази година и СЛЕДВАЩАТА ПАК ЩЕ ГО ОБЪРКА - НЕ Е ЛИ ЯСНО ТОВА?

Айде стига вече, че се набирам, като ви чета простотиите тука

ПС. Някой да не си помисли че не съм от ЦСКА- ОТ ЦСКА СЪМ!!!

... с перката отпред


Тема Re: О, да.. ама разбира се че ще останенови [re: B-52]  
Автор sheva (къзъляв)
Публикувано28.08.03 12:57



Eто ти няколко причини:
- Стойчо е изградил отбора от-до; миналото лято поднови състава ИЗОСНОВИ и станахме шампиони, бихме говедата 3:0 и направихме Х на митичния. Играхме силно за УЕФА, но още нямаме достатъчно опит на такова равнище и момчетата се спичат. Нормално е, млади са.
- Стойчо е цеденевист до мозъка на костите си.
- Няма алтернатива.
- Може да не е доказал, че е кой-знае-какво като треньор, но не е доказал и противното. Мачът с Чехия е ясен; въпросът е, че Стойчо направи националния отбор, който в момента е лидер в квалификациите за Евро 2004, а и тогава постигна впечатляващи резултати, като изключим мача с Дания на Армията.



Тема Re: О, да.. ама разбира се че ще останенови [re: sheva]  
Автор Фpaep (ex-skydiver)
Публикувано28.08.03 13:30



Единственият добър успех на Стойчо е онова 3:0 срещу Левски. Пролетта нашите беха пълна скраб.
Това е. За какъв състав, какви успехи говорим.



Тема Re: О, да.. ама разбира се че ще остане [re: B-52]  
Автор The_Guardian (редактор)
Публикувано28.08.03 13:59



Абе ти когато си бил малък и си се осирал ваште ново бебе ли са правили щото не си се бил научил да не оакваш гащите, а?
Не може отбор на 1 година + полувин дузина промени в състава и да искаш от него мислене на колектив и да бие всичко наред. ТРЯБВА ВРЕМЕ !!
Егати мисленето. Не може ли да разберете, че след края на контролите преди шампионата, както и първите няколко двубоя от него, ЦСКА направи един състав, който премери сили в реална обстановка срещу Галатасай и не сполучи. КАкво толкова е станало !? Взимаме поука, играем в УЕФА и т.н.
Ако не сме шампиони или хайде ако не видим след зимния полусезон - ок правете промени в състава, но сега просто е рано, толкова ли е сложно тва за някой афектирани, сърдити, озлобени, комплексирани и победа-на-всяка-цена мозъци !

...най-сложното нещо на света е
да видиш, че някой греши и да не го поправиш...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.