Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 21.09.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Горко на победениянови  
Автор cherveniq (член)
Публикувано02.07.03 20:41



Тази древна римска сентенция звучеше в душата ми след като прочетох вашите статии. Значи по мое скромно мнение истинския фен се проявява като такъв в по-трудните моменти на отбора, а не когато жъне успехи. Ся всички се нахвърлиха върху Стойчо, като вълци на паднала плячка. Още вчера алармирах за гафа с Джакс, но никой не оценява и бързата и адекватна позиция на ръководството, ако се окаже, че травмата е от такова ествество. Вие май някак си не разбрахте, че дори и невероятна селекция да се направи шансовете за пробив са малки. Никой не оцени, че Стойчо се застрахова с още един център-нападател в лицето на Йорданов. е може да не е невероятна звезда, но как ли са говорили навремето за младия Христо Стоичков, който идваше на 18 години от Харманли. Разберете ме правилно, колко пъти съм писал за нужадата от таран и мене сега много ме е яд, но такива са реалностите. Спомнете си къде бяхме миналата година по това време и къде сме сега. Просто няма база за сравнение. Вижте, че Стойчо се освобождава от ненужните играчи. Как може да се изсипят пари във футбола, без да се връщат обратно. Виждате ли към настоящия момент отбора да се превърне в едно предпрриятие, което да инкасира печалби. Ето правят се опити за прогрес, но много често те са провалени от усилията на много"доброжелатели' и защо се опприсъединявате към тях. Забравихте ли в каква държава живеем, в какво първенство играем, къде бяхме преди. Да не се развиваме със скоростат, която желаеме всички, но за това има и обективни причини. Има и субективни, повечето от които се отсраняват в процеса на работа, но разберете не може за година от загуби срещу смешни отбори, да вземем КЕШ следващата година. Във футбола има логика, която тържествува и колкото да не ни се иска, той се движи по нейните правила. Затова сме форум, да изразяваме мнения, но не така негативно. Вижте и положителните неща. Това не означава да си слагаме розови очила, а просто нека гледаме реално. Трезвия анализ и оценка мисля, че ще са ни най-полезни, а не само безрезултатното плюене. В живота много по-лесно се руши, отколкото се съгражда и в цялата си история ЦСКА винаги е съграждало, с цената на много труд, морал и дух. Пътя е труден и за неговото преминаване трябва и здрава работа, но и търпение. Именно към него призовавам аз.



Тема Re: Горко на победениянови [re: cherveniq]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано03.07.03 00:03



Абе аз не видях някой да се е нахвърлил на Стойчо. А в това да се коментира селекцията и да се правят критики и повече от полезно!
Бяха обявени някакви срокове около 16-20 юни за приключване на селекцията. Те не се спазиха. Каквито и да са причините това говори за едно - липса на пределна концентрация и професионализъм. Хаджи, Жакс и Царицата (ако не се лъжа) дойдоха със свободни трансфери. За голмайстора на Македонска слава не са броени кой знае колко пари. Въобще до момента не са похарчени повече от около 500 000 евро за нови играчи. За каква селекция става въпрос??? При положение, че половината нови са дошли без трансфер на Армията защо не се дадоха 1,5 млн. еявро за Янкович - титуляр в националния отбор. Или парите за Тинга - 1 млн. долара толко ли са много?
Сега се правят опити да се привлече грузинеца от Марек. Говори се, че дават за него Янев, Джилио и 80 000 евро. Смех. И това, защото Светльо или Тошко ще бъдат продадени още по време на подготовката в Германия.
За каква Шампионска лига си говориме? За какви 2 и 3 кръг в УЕФА?
Нападателчето от Симитли може и да е новия Стоичков, ама това ще го разбереме след 3-4 години. А дотогава я дъ кемъл, я дъ кемъл драйвър.



Тема Re: Горко на победениянови [re: cherveniq]  
Автор madchester ()
Публикувано03.07.03 01:32



Тва че плюеме не значи, че сме против Стойчо, нещо не си разбрал изглежда. Пак го казвам за не знам кой път, той е треньора. Друг не ни требва!
Второ, така като следя от неколко месеца форума, бодрите оптимисти за ШЛ са двама, трима. Другите ще сме доволни от добро представяне в УЕФА.
Трето, ако съм плюл, то е по отношение селекцията на чужденците. За родните играчи кво да кажа? Има кой от клуба да ги гледа преди да ги привлечем. Аз мнение не мога да дам. Времето ще покаже кой от тях става и кой не. Ето Данчо Тодоров се наложи за един полусезон и съм абсолютно сигурен, че едва ли са много хората, които са могли да предвидят това. Въобще по отношение на привлечените български играчи, спор няма, Стойчо си знае работата.
Тука във форума коментирахме, а и сигналите от ръководството на отбора беха такива, че ще търсим един силен централен нападател и халф, тип плеймейкър /при цялата относителност на това понятие в съвремения футбол/. Е кво взехме? На тоя етап контузени играчи. Джакс, ако въобще се оправи, ще играе след месец и половина, когато ще е твърде късно. Една от причините Агналдо да не се наложи беха контузиите му. Просто нема нужда да се повтаря случая. В тоя смисъл недоволствам. С Хаджи същата работа. Контузията му била причинена от неудобни обувки. Това е несериозно.
А как ще играят тия хора, ако са здрави е съвсем друг въпрос. Футболните им качества не съм коментирал.
Иначе ми е пределно ясно, че Стойчо е с вързани ръце по отношение на парите за селекция.
И накрая нещо много положително да кажа.
КЗЛ!



Тема Ама верно вървим по утъпканиянови [re: madchester]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано03.07.03 01:47



от "левски" път на лятна селекция и правим идентични грешки - те три години говореха как имат нужда от плеймейкър и така и не го взеха , усещам как и през 2005 ще говорим, че ни трябва централен нападател и няма да го имаме...

...е come il fiume
giungerai a me...


Тема Re: Ама верно вървим по утъпканиянови [re: Oлмaши]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано03.07.03 04:20



гонзо да вземем - гонзо е новия роналдо



Тема Re: Ама верно вървим по утъпкания [re: LuboPenev]  
Автор Air Force (an air of pride)
Публикувано03.07.03 05:18



Смей се ти, смей се


I love you to death, and I'm willing to prove it.

Тема не съм много съгласеннови [re: Air Force]  
Автор cherveniq (член)
Публикувано03.07.03 08:32



за Жакс по думите на Стойчо от интервюто снощи, бразилеца е бил обстойно прегледан и нямала такава контузия. Отделно от това след като ще обиграваме отбор за ШЛ що да не го запазим. Ами двама център-нападателя взе човека-Йорданов също. На 25 години е той и голмайстор на Б група. Е мене ако питате Нистелрой е по-добре, ма зася няма как да го вземем.Ако се привлече Муджири ще е много добре,дано стане. но пак започнаха в един дух дето много не ми харесва. Някак си хора много бъзо забравяте някой неща. Не казвам, че всичкое прекрасно, но спомнете си, когато падахме от Чирпан, Велбъжд и т.н. Просто няма такава възможност да се изсипят наведнъж 4- милиона евро за 1 селекция, 2 месеца преди мачовете от ШЛ. Просто за България това са много пари, които трябва по някакъв начин да се избият и как ще стане, като финансовия приход от мачовете в групите на ШЛ няма да е повече от 4 милиона. Просто трябва да сме реалисти. На мене също много ми се искаше Янкович да е при нас, но не е . Спомнете си какви трансфери се правеха преди, какви "велики играчи" се вземаха. Просто има обективни причина за провала на някой трансфери. Има и обективни, за което се съгласявам с вас и за чието премахване трябва да се работи.



Тема Re: Ама верно вървим по утъпканиянови [re: Oлмaши]  
Автор madchester ()
Публикувано03.07.03 08:38



Проблемът има и друго естество. Ние колкото и да бехме в дълбока криза винаги сме били и си останахме марка на Запад по отношение на футболистите, които продаваме. За разлика от Подуене. И подозирам, че като свършат евротурнирите двама, трима от добрите ни играчи ще бъдат шитнати, да си избие Божков част от парите, които дава. Той си е прав за него си, щото нема луд на света само да дава. Както се вижда и в Подуене на евреина му писна само да налива и да го крадат и им врътна кранчето. Та мисълта ми беше, че ако до тогава /до извършването на тия евентуални продажби/ не сме взели неколко що годе класни играчи, които да ги заместват, ще духаме супата. Те това е проблема.
А говедата например при тая тригодишна атака на ШЛ си запазиха що годе състава, щото никой не им ще звездите. При тех смената на футболисти идеше след смената на треньори, като всеки нов си правеше селекция, та да се нагуши от проценти от трансфери.
То ако става въпрос за тоа митичен плеймейкър, ние си го имаме - Бадемчето. Кво ше стане ако го продадеме? Е това не знам...



Тема хипотетично казанонови [re: madchester]  
Автор cherveniq (член)
Публикувано03.07.03 08:54



добре нека да говорим не хипотетично. Аз смятам, че бъдещата трансферна политика, изразяваща се в продажба на наши играчи зависи от това къв ще ни бъде жребия, с кви отбори ще играем. Замисли се на следния сенарий-играем с 2 много класни отбора, нашите показват силна игра, това са 4 мача на европейската сцена, за която ще има интерес от телевиззите, ще влязат бая парици от телеизионни права, 1 играч блесва и той се продава да кажем за 4 милиона евро и така с продажбта ана 1 играч запазваме облика на отбора и пак остават надеждите за нещо голямо. Всичко това е хипотетично, просто засега с леки криволичения за мене вървим по правилния път и рано или късно той ще ни изведе до успех.



Тема Re: Ама верно вървим по утъпканиянови [re: Air Force]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано03.07.03 09:14



Муооохохохохооо, легенда деба мама му деба ахахахаах:)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.