Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 30.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ха ха ха ха ха ха ха ха !нови  
Автор Alabao13 (veneno)
Публикувано26.06.03 23:18



Левски взе Букарев!


Ха ха ха ха ха ха ха ха .................................................

Yo intento
pero nunca salgo del abismo
Y todo queda en nada...


Тема Re: Ха ха ха ха ха ха ха ха !нови [re: Alabao13]  
Автор Zorro (Z)
Публикувано26.06.03 23:20



Сега ще видите как в Левски Буки ще разкрие големият си талант:))))))

Дяволите отидоха в рая


Тема Хохохохохохохохохо......нови [re: Alabao13]  
Автор TиCиПиМодератор (скромен)
Публикувано26.06.03 23:36



....представяш ли си този невероятен таран.......хохохохохохо.....

Quo vadis, Domine?


Тема Re: Ха ха ха ха ха ха ха ха !нови [re: Alabao13]  
Автор ONE (кеУеме)
Публикувано26.06.03 23:57



дали ще ви е толкова смешно като излезе срещу вас :)))

В България не съм от вчера,
като премиера
(Симеон II)


Тема Re: ненови [re: ONE]  
Автор WhiteGangster (dangerous)
Публикувано27.06.03 00:06



със сигурност ще ми е още по-смешно. Най-некадърният кадър на ЦСКА в Лефски, какво по-жалко и иронично от това :-))))



Тема Re: Ха ха ха ха ха ха ха ха !нови [re: Alabao13]  
Автор bluefan (builder)
Публикувано27.06.03 00:06



Стана доста добър играч от както напусна сска...очаква го светло бъдеще при шампионите



КУПАТА Е СИНЯ

Тема Re: Ха ха ха ха ха ха ха ха !нови [re: Alabao13]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано27.06.03 00:24



Честно казано не разбирам защо е това злобеене по адрес на Буки? Той е изключително интелигентно момче (нещо нетипично за родните ритнитопковци), определено има футболен талант и не на последно място е вкарвал на говедата. Нещо, което един Бербатов, например, не е правил. Искам да ви припомня силните му игри за националния отбор където беше капитан и за това, че редовно бележеше. Искам да ви припомня и това, че Асен бе единственият национален футболист от двете формации, който пое бремето да застане срещу камерите след онова 0:8 от Чехия и да се извини на целия български народ.
Вярно е, че по една или друга причина той не успя да се развие добре при нас. Може би някои хора са разочаровани от надеждите, които са възлагали на него. Но нима историята не помни и други такива случаи? Костадинов, Бербатов... Асен си каза: Искам да направя добър сезон с Динамо и да излеза навън.
Не знам дали си спомняте, но когато Катуци пое за пръв път отбора, подготовката беше във Франция. Тогава направихме 2:2 с Монако и други добри резултати. Та тогава Монако даваше $ 2 млн. за Буки. Нашите не го дадоха, защото искаха да правят отбор с перспектива. Може би трябваше да го пуснат...
Както и да е. Пожелавам на Буки да направи добри мачове в Европа с говедата и дано някой мениджър го хареса и излезе навън да се развива още на полусезона.
Успех, Асене.



Тема ОК , прав синови [re: Red_Brigades]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано27.06.03 01:04



Интелигентен е ,но то и томаш е интелигентен. тая интелигентност ще им свърши работа ако решат да стават треньори или коментатори , но на терена странно защо не ги спасява...
И сравнението с Бербатов и костадинов не е много удачно -макар и освиркани от публиката двамата заедно са вкарали околко 10 пъти повече от Буки.
А това ,че е вкарвал на "левски" - е не е това таванът на кариерата според мен...
ПП Какъв успех му пожелаваш ??? Да ни вкара тройка ли ?

...е come il fiume
giungerai a me...


Тема Re: Ха ха ха ха ха ха ха ха !нови [re: Red_Brigades]  
Автор madchester ()
Публикувано27.06.03 01:30



Нито Костадинов, нито Бербатов са играли в Подуене! Освен това историята помни и други перспективни футболисти, които не са успявали в ЦСКА, ама не са тичали при първото мучене при говедата. И на края да кажа, че и на мен Буки ми се виждаше умно момче по приказките, но след като смята, че благодарение на Подуене ще успее да пробие навън, почвам да се съмнявам в неговата интелигентност.



Тема Re: Ха ха ха ха ха ха ха ха !нови [re: Alabao13]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано27.06.03 01:39



Фантастично, колко яко:) Никога не съм знаел, че ще закъсат толкова:)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.