Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 02.07.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Анализирайки новинитенови  
Автор cherveniq (член)
Публикувано08.06.03 09:36



Чета във вестник 7 дни говедо, че нашата селекция била приключила за отрицателни срокове, засега само Янкович не бил подписал. Аз на този вестник никак му нямам доверие, но като чета тези 8 имена, както им и съобщението за Марков и Цигалко , митичния португалски централен-нападател и т.н се замислям . Наистина много професионално от страна на Стойчо да не занимаа олигофренската подуянска журналистика с намеренията си, тъй като тя може само да навреди. Анализзирайки имената виждам обаче опасно повторение на еднотипни играчи на един пост. Да започнем с вратаря- ами 2 нови вратари Генко Славов и Господинов са множко, за мене Генко понеже лично съм го гледал мога да кажа, че е много добър и засега само той ни трябва. В защита- незнам колко струва Ники Кръстев и Пенев, ма никой от тях доколкото ми е известно не е все още завършен футболист. За Марков- от една страна е опитен, но от друга си е универсално ренде.Благо Георгиев и и Пламен Крумов-мисля, че в средата , особено по крилата ще са много необходими, но пък ние имаме такива футболисти като тях-Брито, Велизар, Бадема. Пак липсва типичнич плеймейкър, тъй като на мене не ми е известно Георгиев да играе такъв. В нападение-сега се дочу, че Сакалиев бил готов, Цигалко пред трансфер, Зоран въпрос на един подпис, както и че Стойчо ще дири из Португалия някакъв нов таран. Да ви кажа честно от всички спомената досега имена, едва около половината от тях са ни необходими или имат нужните за отбора качества. Мартин Керчев ми е комшия и мога да ви кажа, че той вече е завършен футболист с невероятна физика и поглед към играта, но му липсва опит, както и все още не е придобил шампионски манаталитет. Но знаейки какво притежава мога да ви заявя, че той ще стане голяма звезда в нашия отбор , ако не се случи нещо непредвидено.
Друго нещо, което ме зарадва е факта, че ЦСКА ще пуска акции с номинал 10 000 000 лева на борсата. Отдавна на професионално ниво бях анализирал ползите от това, но неминуемо значи, че официално чужд инвеститор ще навлезе в отбора, както и че Черепа се свърза окончателно и неразривно с него. Това довежда до създаването на модерна корпоративна структура, създаване на акционерно дружество от отворен тип, което е и в унисон със световните разбирания за играта. Много пъти съм казвал, че досегашната финансова политика беше много порочна-един президент налива някакви пари и при 1 удобен случай трансферира играч, за да си ги избие. Появиха се слухове, че сме намерили рекламодател- Киа моторс, което още веднъж доказва, че има раздвижване в мениджмънта, който беше изостанал, тъй като на ЦСКА се гледаше като една крава, която трябваше да бъде изтискана.
Сега на дневен ред е ремонта на стадиона, базата, подобряване на условията в ДЮШ и т.н. Това са необходими условия, за да израсне отбора на нивото, което ще му даде възможност да участва в тази митична ШЛ. Засега сме твърде назад и за успешен пробив трябва да се молим на много късмет. Нека да не си поставяме за задача влизане сега, тъй като шансовите не са големи, а да положим една солидна основа, която да ни донесе успехи в близкото бъдеще.



Тема Номинал 10 000 000 леванови [re: cherveniq]  
Автор navy ()
Публикувано08.06.03 09:48



Хохохохохо, баси



Тема Re: Анализирайки новинитенови [re: cherveniq]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано08.06.03 18:01



рендето няма да го вземе Стойчо - това са спекулации на говедата.

преди седмица в интервю по телевизията Стойчо заяви, че му трябват класен плеймейкър и таран. т.е. търси готови, завършени футболисти за тези два поста. всики други младоци ги взима за засилване на конкуренцията на досегашните.

това, което ме уплаши в това интервю, беше че Томаш си бил осигурил титулярното място и за следващия сезон още на миналогодишната подготовка

а тези от нафтекс, ако изобщо ги вземе, ще е под наем за евротурнирите.
макар че лично за мен, не виждам Сакалиев да е кой знае какъв нападател ..... а и оня ненормалник портос му иска 3 млн.

Ако има нещо, няма нищо


Тема значинови [re: navy]  
Автор .net (web dev)
Публикувано08.06.03 18:05



събирам 10 000 000 лева, купувам чорбата и разформировам отбора



Тема Re: значи, колко слабонови [re: .net]  
Автор cherveniq (член)
Публикувано08.06.03 18:10



Как да ти обясна човече, ко да направим като интелектуалното ниво на говедата е толкова ниско, но ще трябва за пореден път да давам обяснения. Значи, мажотритарния собственик ще си остане Черепа и твоите пари ще спомогнат за засилване на отбора и тотален червен терор нд вас, който се заформя и следващия сезон, незнам дали го усещаш, но ако не си ще го усетиш.
Иначе то не е като при вас, казват, че щели да раздават на томбола по 100 акции на спечелил и още по 10 към всеки , купил си билет за Гейарена. Ма с това ниво на посещаемост си мисля, че даряването на акциите ще се проточи дълго в годините.



Тема да, но все пакнови [re: cherveniq]  
Автор .net (web dev)
Публикувано08.06.03 18:15



Черепа си гледа парите. ако му предложа да му изкупя акциите, както и на останалите акционери, то намеренията се превръщат във факт. в крайна сметка всеки си има цена, както и когато нещо не става с пари, то става с много пари. просто има начини да ви сринем икономически



Тема Re: да, но все пакнови [re: .net]  
Автор cherveniq (член)
Публикувано08.06.03 18:22



lele болен мозък, за какво ще купувате отбора, за да ни унищожите. ЦСКА е име и класа, а вие сте световни анонимници, ние винаги ще имаме по-качествен собственик от вас, лично аз мечтая лефски да стане един достоен отбор, но за 90 години това не е станало, но дано стане.



Тема Re: да, но все пак [re: cherveniq]  
Автор .net (web dev)
Публикувано08.06.03 18:27



мен какво ми дреме за репутацията на отбора ви. от друга гледна точка: какъв е вашият коефициент за спечелване на ШЛ? май няма такъв, защото нямате сили да влезете вътре.
иначе всичко тук опира до интереси. защо не да изкупя отбора ви и след това да си правя каквото искам с него? все едно да си купиш даден продукт, но да не можеш да го ползваш както пожелаеш.



Тема Re: да, но все пакнови [re: .net]  
Автор Herzog Tryn (пристрастен)
Публикувано08.06.03 19:29



hehe ti verojatno si sred naj-maloumnite v ikonomichesko otnoshenie hora za koito se sehstam. Da predpolozim che izkupish otbora (tezi akcii njama da ti dadyt vyzmoznost za kontrol, no karaj) i na sledvashtijat den go razformirovash (i plashtash vsichki neustojki na igrachi, trenjaori i t.n.). Otboryt izchezva, ti se vytrish, kato pich za tozi deto duha i kakvo, s parite deto si mu gi dal Cherepyt syzdava nov otbor, kupuva vsichkite stari igrachi kato svobodni agenti i otnovo vi mlatim kaskite pod imeto CSKA2 ili neshto ot sorta.

Pravi kakvoto trjabv, pyk da stava kakvoto shte


Тема Re: да, но все пакнови [re: Herzog Tryn]  
Автор navy ()
Публикувано08.06.03 21:21



Ще трябва да почне това ЦСКА2 от А-окръжна група. Вече я няма партията-родилница да ви обединява с този или онзи само и само да се сбере отбор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.