Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 12.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ЦСКА в Шампионската Лиганови  
Автор --=Rocky=-- (Kakvo)
Публикувано15.05.03 19:00



Какво трябва ЦСКА да направи за да влезе в Шампионската Лига?
Нов тренер,играчи,по-голям бюджет?
Какво трябва да се направи,че да не повторим сценария на Левски,който неможа да влезе 3 години поред??

Според мен по-здрава физическа подготовка,нека Стойчо остане поне дотогава!Също се надявам Зоран Янкович да поппише!



Тема ей ся щи кажанови [re: --=Rocky=--]  
Автор Georgi_CSKA_Sofia1948 (баба тонка)
Публикувано15.05.03 19:08



трябват ни КЛАСНИ футболисти а не Гай или Агналдо....за Стойчо незнам щото мисля че е си е спец но с/у Блеки се изложи ....... и то КАК....общо взето....трябват ни двама защитници......2.3 класни полузащитници.....и 1 класен нападател какъвто е МАНЧЕВ.....ето това е.....

ДОБРО УТРО...ДА ТИ Е** МАЙКАТА!


Тема ЦСКА има потенциал за ШЛ.....нови [re: --=Rocky=--]  
Автор TиCиПиМодератор (скромен)
Публикувано15.05.03 19:10



...това на всички е ясно......

Има 2 важни момента обаче:

1.Трябват ни 4-5 нови играча, на постовете където не сме много добре....най-належащо е закупуването на "ТАРАН"...без такъв играч - КУР ЛИГА

2.Да имаме шанс да ни се падат отстраними отбори каквито бяха за говедата и Бешикташ и Динамо Киев.....защото ако ни се паднат Реал Мадрид дупе да ни е яко..........

Това е според мен.....а физическата подготовка..колкото по-добра, толкова по-добре....



Тема Re: ЦСКА има потенциал за ШЛ.....нови [re: TиCиПи]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано15.05.03 20:08



Аз искам Реал , сега е момента да вземем поредния скалп на голям отбор



Тема Re: ЦСКА има потенциал за ШЛ.....нови [re: ivi4-cska]  
Автор Явop (фен на ЦСКА)
Публикувано15.05.03 20:28



Айде да не се изсилваме много. Колкото и да са слаби Реал са години преди нас. Не казвам, че непременно ще ни отстранят, но за победа срещу отбори от ранга на Реал ще ни е необходим триетажен късмет.
Да, ЦСКА има потенциал за ШЛ, но ни трябва и много солидна подготовка. Класен таран с усет за гола и един стабилен защитник са попълненията, които са ни необходими на първо време. Стойчо да не го бараме за сега - човека си разбира от работата, а и е чорбар до мозъка на костите си. А това е много важно.
Лично аз съм оптимист за влизане в лигата, но пак казвам без подготовка няма да се получи.



Тема Голям виц [re: --=Rocky=--]  
Автор Georgeto (8==@ (*ка @==8)
Публикувано15.05.03 20:30



едно да ви кажа - цееска с такъв отбор и треньор не може да достигне дори представянето на Левски от представянето в квалификациите за шл.. Ще го издухате яко. Ама който си трябва си пере парите. Мухолапци сте...



Тема Re: Голям вицнови [re: Georgeto]  
Автор Явop (фен на ЦСКА)
Публикувано15.05.03 20:35



" дори представянето на Левски от представянето в квалификациите за шл".
Баси представянето. Направо си беше представление, цирково представление. Даааа, а играчите на Лескито се изживяваха като клоуни. Як цирк ти казвам - 11 клоуна + резерви и един палячо в ролята на треньор. Дивен смях падна.



Тема Да де...нови [re: Явop]  
Автор Georgeto (8==@ (*ка @==8)
Публикувано15.05.03 20:44



за това говоря. Вие и толкоз няма да приличате на отбор.
Ще ви видим де... Т.е. аз само ще чета...



Тема Re: Да де...нови [re: Georgeto]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано15.05.03 20:49



Е от отбори като втородивизионния Люцерн или Олимпия , не ЦСКА ами никой друг български елитен клуб не може да отпадне и не е отпадал от подобни отбори и това е факт .



Тема А от MTVнови [re: ivi4-cska]  
Автор Georgeto (8==@ (*ка @==8)
Публикувано15.05.03 20:51



кой отпадна? Юнак - Върбаре ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.