Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 01.07.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ЦСКА - Черно море. Със щит или на щит.нови  
Автор Gawain (мисионер)
Публикувано12.04.03 23:57



Всеки народ заслужава съдбата си, всяко първенство – шампиона си. Схемата, по която се става първи у нас е известна. Здраво цакане и сателитни отборчета. Ние, в това издание, се опитахме да обърнем системата. Тръгнахме … и спряхме. Можем ли да се сърдим на онези, които се хвърлят на живот и смърт срещу нас, подмамени от подуенските тлъсти обещания? Можем ли да им се сърдим, че срещу нас играят, а срещу “сините” забравят да го правят? Можем ли да негодуваме за това, че играчите от нашата школа са възпитани да бъдат най-вече професионалисти и покрай това безродници, и подобно на Зафето, чудесно се вписват в жалките клоунади на персони като Вили Вуцов и Далибор Драгич, докато футболерите на “сините”, където и да са, никога не забравят на кой бог трябва да се кланят? Мисля, че не можем. Най-малкото, защото не искаме да повтаряме съдбата и изявите на подуенци в Европа.

И понеже, и тази тежка загуба срещу отбор, който трябваше да бием със затворени очи, се случи на рождения ден на Стойчо, редно е и ние да му подарим нещо. Да му подарим истината, покрай онова, което не и без негово участие ни причиниха смешни човечета в олтара на нашата светиня. Армията.

Отбор, Стойчо, се прави с играчи. А в нашата история ние сме били силни тогава, когато онези таланти, които сме привличали, са растели при нас. Ден след ден и мач след мач. Ние, Стойчо, “червените” фенове в средата на виртуалното, от дълго време сме вълнолома на подуенската простотия и лъжа, ние вършим нашия дял от голямото дело, всеотдайно и следейки изявите на нашите юзъри, имам куража да кажа и талантливо. За това е време, покрай словесните изяви, че ще бием, въпреки съдиите и че стимулирането на чуждите отбори налива вода в нашата мелница, да разграничим изявите. Приказките да останат за нас, а за “червеното” ръководство – делата.

Онова, което въпреки всичко никога не трябва да забравяме, е обстоятелството, че имаме мисия. Че съдийските подпирания са в състояние да правят само подуенци по-силни, а нас винаги са ни правили по-слаби. И този мач е точната илюстрация именно на това.

Всичко, което се случи през пролетта с нашия отбор, е благодатен материал за важни и съществени изводи. При все това, точно за тях сега не му е времето. Днес ние не стоим просто зад нашата “червена” кауза, днес ние стоим зад достойнството и смисъла на играта. Това е, което трябва да реабилитираме и в това усилие е време да осъзнаем, че вече няма къде да отстъпваме. Ние, точно сега, намяме право да се страхуваме и да бъдем подтиснати. Време е да осъзнаем, че или ще успеем, или ще оставим нещата да затънат отново в подуенския позор и в подуенското безвремие. В тази наша отговорност, ние имаме симпатията на всички онези, които имат силите да се изправят срещу нас, но нямат достойнството да тръгнат срещу злото. Дойде време да сложим цялото си мъжество на една карта. Или със щит, или на щит. Нямаме друга възможност. Нали, Стойчо?



Тема Съдийска гавра с отбора.нови [re: Gawain]  
Автор Kиpo Maмyтa (изкопаемо)
Публикувано13.04.03 00:19



Първото нещо което трябва да направи Стойчо е да събере методистите и масажистите от съдиската комисия и на видеозаписа да покаже как съдията за пореден път поръчково поряза ЦСКА. Как не го е срам да даде само една дузпа и да изгони играч на Черно море чак в седемдесетата минута. Иначе правилно постъпи с Г. Илиев, веднага след като вкара вторият гол го санкционира с жъл картон, да разбере че не е трябвало да го прави. Въпреки че тая постъпка си беше направо за червен. Освен това този изверг в черно, дето за пореден път се подигра с труда на армейците, сляп ли беше първото полувреме, та пропусна да покаже жълти картони на цели четри играча на "Черно море".



Тема мамутнови [re: Kиpo Maмyтa]  
Автор OлимпияМодератор (Любляна)
Публикувано13.04.03 00:27



оставяш у зрителите впечатлението, че не си прочел какво пише в темата преди да отговориш на нея.
защо правиш така?!

cska a.d.

Тема Re: мамутнови [re: Oлимпия]  
Автор Kиpo Maмyтa (изкопаемо)
Публикувано13.04.03 00:32



Темата беше, че Стойчо трябвало да си направи съответните изводи и да вземе съответните мерки. А аз давам по конкретна насока, щото досега все съдите му бяха виновни на Стойчо. Така, че си е съвсем по темата.



Тема Re: Съдийска гавра с отбора.нови [re: Kиpo Maмyтa]  
Автор sheva (#8)
Публикувано13.04.03 00:35



Че съдийските подпирания са в състояние да правят само подуенци по-силни, а нас винаги са ни правили по-слаби. И този мач е точната илюстрация именно на това. Това е цитат от горния постинг. Както виждаш, смехотворното ти изказване е показателно единствено за факта, че не си прочел главния постинг. Съдията ни подпираше, да. На моменти прекаляваше, това също е вярно. Кое около дузпата или червения картон ти се виждат съмнителни? Съпоставими ли са ситуациите, в които съдиите подкрепиха отборите на ЦСКА и фекалески? Можеш ли да сравниш териториалния натиск, който съдията осигури на моменти на армейците, с директното повлияване на резултата от страна на Нерез/нарлев? Между другото, наред с останалите такива, има и формално нарушение на правилника, за което ако сме бяла държава, ще има преиграване(за мача в Бургас ми е думата).
Сега, аз не знам ти от лески ли си, затва е излишно да споменавам авантите, които получава този ми ти обор през пролетта. Но тъй като нападаш ЦСКА, да припомня и единствения друг случай на играч, хванат за краката с ръце на голлинията от противников защитник(освен този на коловати-жена ти), при който не се отсъжда дузпа- това се случи и на мача в Самоков между ЦСКА и Рилски Спортист. По мое скромно мнение това са едни от единствените такива случаи в историята на футбола...

Go Enigma, est. 2002!


Тема Re: мамутнови [re: Oлимпия]  
Автор sheva (#8)
Публикувано13.04.03 00:36



демн ит! изпреварил си ме
но естествено това е погрешно впечатление, всъщност мамута е почитател на алегорията:)))

Go Enigma, est. 2002!


Тема Re: мамутнови [re: Kиpo Maмyтa]  
Автор OлимпияМодератор (Любляна)
Публикувано13.04.03 00:38



Аз досега не чух някой цесекар да се е оплакал от съдийството днес, въпреки че падаме.Не ми се вярва и Стойчо дори да го направи.

cska a.d.

Тема Re: мамутнови [re: sheva]  
Автор OлимпияМодератор (Любляна)
Публикувано13.04.03 00:42



ами просто лефскар:)) семпъл човечец:)

cska a.d.

Тема Re: Съдийска гавра с отбора.нови [re: sheva]  
Автор madchester ()
Публикувано13.04.03 01:01



Много точно казано! И още нещо, ако бяхме бяла държава, както ти казваш, тази загуба нямаше да бъде толкова важна за изхода на първенството, колкото от тук нататък ще прочетем и чуем по вестници и телевизии в следващите дни. Но ние сме в друго измерение на играта футбол, както отбелязва и Гаваина. Посочи ми бяла държава, в която шефа на реферите две минути след супериздънка на съдията на срещата /неотсъдена очеизваждаща дузпа/ ще слезе на терена да го брани - от какво и защо и той не знае!!!???
Колкото до загубата - издънката си е само на нашите момчета. В следващите два месеца просто трябва да покажат дали наистина ги бива. Те са на ход.



Тема Re: Съдийска гавра с отбора.нови [re: madchester]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано13.04.03 10:55



Nasko Uzunov braneshe Naftata da ne napusnat terena!

A Narlev se izhitri i dade krai niakolko minuti po-rano!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.