Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 23.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Яд ме е за Манчев ама  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано25.07.02 15:03



...си умирам от кеф, кат знам, че го шитнахме на по-класен отбор, отколкото уески горгонзильо.
Пак сме пред говедата, сега ше има гонзо да реве след като тимчето му загуби първия си мач срещу Лил с 2 гола на Владо

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Re: Яд ме е за Манчев аманови [re: Viper X]  
Автор Olimpiaaaa (Ljubljana)
Публикувано26.07.02 11:17



e,zavisi si i ot dinqta vse pak de..ima dinq i dinq!

ЗДРАВ КУР-ЗДРАВО СЕМЕЙСТВО


Тема Re: Яд ме е за Манчев аманови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор navy (тъмно-син)
Публикувано26.07.02 22:44



Ти не си у ред! Във френското първенство въобще няма твърди стойности, ако си бил шампион една година, другата може да покажеш слаби игри и си след 10то място, това го показаха Нант миналата година, Ланс по-рано, ПСЖ също.
Измисли нещо по-стойностно за твой кеф, примерно , че имате повече титли ( последната сигурно си я забравил откога беше), или че сте продали Петров за повече кинти от Гонзо ( но ще ми кажеш теб какво те грее това).

And justice for all


Тема ne se opravdavajнови [re: navy]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано27.07.02 11:16



знам че те е яд, ама иди да плачеш на гейрена

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Съгласеннови [re: navy]  
Автор Гoтин (Голям К*Р)
Публикувано31.07.02 01:44



Във Франция няма класни отбори ако някой си спомня преди 5 години Метц бяха шампион сега къде са.ПСж бяха шампион а до скоро за изпадане се бориха няма там нищо продължително.

и двата отбора са еднакви за мен..

К`ви хора бе , това са жени


Тема Re: Яд ме е за Манчев аманови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор ФEH (неспасяем)
Публикувано31.07.02 14:56



Владо ще продължи да се развива ,а ние пак ще се усерем в Европа и пак ще се оправдава ме млад отбор и т.н

Най-много сълзи са пролети от сбъднати мечти!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.