Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:55 01.07.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Da...нови [re: Levskar]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано01.10.01 18:18



Еййй, ти си бил 6ти клас тогава. Сори братле, сори:))

Драги жители на София, пийте чешмяна вода!


Тема Re: Леле, какъв си комплексар!!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано01.10.01 18:19



DA be ne sa bili nikakwi Atletiko togawa, samo deto igraha final za KNK prednata 1 ili 2 godini ! A da setih se stanaha nekakwi kato wi otstraniha was ?! E da werno wie ste kriterii w ewropeiskia futbol
Mnogo me ebe za Olimpia A sled kato ni otstrani Olimpia, pa nie wi skysahme sys 7:1 Na ti i na tebe !!!!!

P.S. neshto mnogo byrzo otgowariash na postingite



Тема Re: Леле, какъв си комплексар!!!!нови [re: FrancescoTotti]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано01.10.01 18:23



И кво, сега да не ми кажеш,че ОФИ пък предишната година са били на косъм да изравнят на резервите на Брюж от дузпа, но са я изпуснали. Колоси в европейският футбол.....няма как, фактът остава - вие се смазахте да отричате голямата ни победа над Шахтьор начело с наско сираков, когото черной го е попитал " Абе, аз давам толкова много пари за вас и вие не можете да биете отбор с 20 милиона бюджет, а ЦСКА с мизерните си шефчета мачкат отбор с 60 милиона бюджет" И Сираков, побеснял от този въпрос, веднага пред медиите побърза да обясни за случайната ни победа с 3-0:))))))

Драги жители на София, пийте чешмяна вода!


Тема Re: Lubo...нови [re: LuboPenev]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано01.10.01 18:25



Abe werwai si, che e taka :)))))
A shro se otnasia za silata na Shahtior, mi mojesh da widish predstawianeto im minalat godina w CH Liga. Imat edna pobeda nad Arsenal s 3:0 i towa e. Mi sluchwa se. Ne samo wie imate kysmet !

A w sluchaia izobshto ne stawa duma za zawist ! A za fakti !



Тема Re: Lubo...нови [re: FrancescoTotti]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано01.10.01 18:28



Ти имаш малка пишка:))) Просто такива комплекси даже не съм виждал и в мъри стоилов(който от 15 години витае около софия но още миека).

Ти вече се насра - случайна победа над слаб отбор на шахтьор:))))

Ясен си ми:)

Драги жители на София, пийте чешмяна вода!


Тема Re: Bluefenke,нови [re: FrancescoTotti]  
АвторHohoho (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 18:40



6o laje6 bre?????
ofi sa amatori i togava bqha v vtora liga na Garciq i igraha na finala na kupata na Garciq.Te predi 2 godini se klasiraha za prav pat v parva liga na Garciq.6o laje6 be tapak????



Тема Re: Lubo...нови [re: LuboPenev]  
АвторБaбa Яra (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 18:42



Лубе стига с тоя Шахтъор бе барато,
погледни в класацията на Уефа, че и в топ 100 не са бе.
Ебах ти и великия отбор.
Ах, да , били Арсенал (отдавна класирал се напред по онова време), сори, забраих



Тема Re: Леле, какъв си комплексар!!!!нови [re: LuboPenev]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано01.10.01 18:45



he he Wij towa weche mi haresa :))))) I koi e otbora s 60 miliona biudjet i koi e s 20 miliona :))))) I koi ot dwata otbora e po-silen spored tebe ?



Тема Re: Bluefenke,нови [re: Hohoho]  
Автор FrancescoTotti (playmaker)
Публикувано01.10.01 18:47



Ne me uchudwa tona ti ! Pyrwo na pyrwo ako si swiknal da obshtuwash s laene si e twoi problem. No e ochewidno che si Hoho !



Тема Re: Lubo...нови [re: Бaбa Яra]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано01.10.01 18:47



Мда, то и Сампрас изпадна от топ 10, ама пак е велик, ама ти май от спорт нещо не схващаш,а?:))

Срамота...

Драги жители на София, пийте чешмяна вода!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.