Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:35 29.06.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Браво, Паронови  
Автор Kpюшo (Людовик)
Публикувано19.09.01 13:06



...За това, че каза, че се е предоверил на Любо и Данчо.
Не знам за Любо - според той си може и съвсем спокойно може да е титуляр.
Сливенският плешивец обаче ми скъса нервите със смешните си отигравания. И на всичкото отгоре има наглостта да търси сметка на по-младите момчета, когато не му подават, без значение, че точно в този момент около е имало 5 противникови състезатели!!!!!!
Ако Данчо не влезе въобще в игра срещу Шахтьор, а Любо се постегне, можем да постигнем и добър турнирен резултат. Но може би и Паро трябва да е малко по-смел и да пусне трима нападатели - все пак сме домакини.
Както и да е - утре сме на стадиона, за да подкрепим Великия червен клуб!!! Сега ще си проличи ставаме ли или не ставаме - за 10 дена срещу Шахтьор 2 пъти, Славия и хуните.
Аз обаче си взех билет за Б сектор, защото не искам отново да преживея кошмара на влизането в Г сектор за мача с Дания. Аз съм на всеки домакински мач на ЦСКА в първенството и евротурнирите от няколко години насам, но такова чудо не бях виждал. Отвратителна организация!

Честито!

Редактирано от Kpюшo на 19.09.01 13:14.



Тема Re: Браво, Паронови [re: Kpюшo]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано19.09.01 13:13



Bravo, abe imam podozrenie. Spored men izrodite se praviat, che nishto ne igraiat za da zabludiat shahtior - ne se sheguvam, ima neshto takova. Vchera pitah hora ot rukovodstvoto i mi se usmihvat i kazvat " I nie ne znaem zashto, be". Ima neshto MNOGO gnilo v slabata ni igra.



Тема Re: Браво, Паронови [re: LuboPenev]  
Автор Kpюшo (Людовик)
Публикувано19.09.01 13:17



Много ми се ще да е така.
Ама има една приказка: А дано, ама надали.

Честито!


Тема Re: Вервай синови [re: LuboPenev]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано19.09.01 13:48



Вервай си на това което са ти казали

Играчите на Цска си пазили силите 6 кръга заради мача с Шахтьор



Тема Re: Вервай си [re: Rossonero]  
АвторБaбa Яra (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 14:03



Аз мисля,че в тези четири мача чорбата ще постигне три загуби и реми с евреите.
Две от загубите ще са разгромни.
После ще се окаже, че са се пазили за мача с "Витошки Орли "/Долна Митрополия/ за купата на РБ.

Все пак , пожелавам им късмет срещу Миньорите



Тема Re: Вервай синови [re: Бaбa Яra]  
Автор LuboPenevМодератор (Deadly)
Публикувано19.09.01 15:48



Абе всичко ще лъсне, ама разликата е,че ако ние паднем в 4те мача аз и ЕДНА дума малоумно оправдание няма да ви напиша, а вие ако паднете от нас заеби какво ще стане:)))))))



Тема Re: Вервай синови [re: Бaбa Яra]  
АвторЧичo Mишo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 17:54



Бабо ти си изкуфяла вече и не можеш да мислиш след като казваш че ще постигнем реми с евреите на Герена.Еврейте ще ги отнесем с 6:0 насред Герена с хетрик на Любо Пенев.Каква цесекарка си щом като даваш прогнози за еврейте?



Тема Re: Браво, Крюшонови [re: Kpюшo]  
АвторБaбa Яra (Нерегистриран)
Публикувано20.09.01 11:13



Браво, сектора си го уцелил, сега остава и стадиона да смениш хе хе



Тема Re: Вервай синови [re: Чичo Mишo]  
АвторБaбa Яra (Нерегистриран)
Публикувано20.09.01 11:14



Ми не съм бе чадо, не съм ....... ;)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.