Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Хакнато РСнови  
АвторHeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 00:42



Моля Ви , Много моля ако някои иска да ми помогне
РС ми е хакнато от един човек. Знам го със сигурност - защото той ми го показва всеки ден - чете ми пощата кю, яхото и ако иска ми позволява да говоря - ако не е на кеф ми ги исключва. Някакси се примирих- след 3 формата и смяна на всички акаунти. Той е вечното присъствие
Обаче вчера стана много нахален - Много важно беше за мен - попълвах документи в нета- просто такова е изискването- Крие информацията и не ми разрешава да ги попълня и пратя И накрая ми исключи целият нет
Не знам какво да правя вече Аз съм в ЛАН и ИП даже си сменях Третият формат ми го направи Администратора на ЛАН и каза сега Никои не може да ти влезе в РС. Обач той е отново в РС и може да прави каквото си поиска
Моля Ви Момчета помогнете.
За сега не мога да си сменя ЛАН
Много Ви моля
Благодаря



Тема Re: Хакнато РСнови [re: Heзнaeщa]  
Автор ghs (познат)
Публикувано16.03.05 00:54



Както се казва: "Е па такоа нешо не бех виял"



Тема Re: Хакнато РСнови [re: ghs]  
АвторHeзнaeщa (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 01:02



Почти никои не ми вярва
Обаче е самата истина
Моля Помогнете Полудявам



Тема Re: Хакнато РСнови [re: Heзнaeщa]  
Авторmuku (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 09:28



ami, ....poludiawash :)
moje bi weche si luda :)



Тема Re: Хакнато РС [re: Heзнaeщa]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано16.03.05 10:00



Мини на Линукс.



Тема Re: Хакнато РС [re: Heзнaeщa]  
АвторEдин (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 10:00



Пиши на ilia_bo@mail.bg.



Тема Re: на мен ника ми [re: martyr]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано16.03.05 22:07



може да е трол, ама истинският трол във форумите си ти. мине не мине време и се изцепиш с линъкса...

като си толкова открехнат, я ми кажи как точно линъкса шъ помогне на девойчето дето му знаят паролите? щот то е очевидно че проблема не е в компа, а в паролите дето ги знае цяла София, а девойчето не сеща да си ги смени...

cyber, умната, че...



Тема Re: на мен ника ми [re: Troll_]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано16.03.05 22:21



Едва ли проблема идва с паролите. Щом може да пипа компа в реално време, и да трие данни от екрана - значи е нещо локално. ... Преинсталация - но каква? От какви дискове??? ;о))) Аз имам натворени две инсталации, с вградени програми в тях, и в интернет даже си пише и как да можем да си направим индивидуални такива инсталации. Трябва да си смени инсталационните дискове. Да отиде човек, който гарантирано на дисковете си няма троянци, и да и направи една, ама читава инсталация на машината. Тогава да видим "отсрещния" как ще се добере до компа. ;о))))

Към запитващата: Откъде си? Ако имаш възможност - обади се по ICQ, ще направя каквото мога, за да ти помогна.


Щирлиц

Тема Re: на мен ника ми [re: Щиpлиц]  
Авторash (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 01:23



смяна на хардовете , после файъруол защита на най високо ниво



Тема Re: на мен ника ми [re: ash]  
Автор dj22O ()
Публикувано17.03.05 11:36



Мале леле Яко "ХАК"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.