Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Хайде да сложа аз точкатанови [re: Heзнaeщa]  
Автор AliBabachМодератор (heavy drinker)
Публикувано21.03.05 10:53



Следя темата най-внимателно, щото още първият постинг ми се стори провокиращ за пишешите тука, не само по описанието на 'проблемите', но и поради факта че тема написана близо в 1 през ноща има IP адрес сочещ притежание от ОББ. /следващите вече са все сутрин или около обят и сочат може би-трета ръка доставчик, използващ cablebg.net)
Продължаващите въпроси и отговори които мнозина тук зададоха мисля че не внесоха никаква светлина.
АКО това все пак е истина, значе не е нищо друго освен включен RemoteDesktop.
Всичко друго отпада особено след това уточнение квартала се състои от къщи и Админа има си купи сървър и му доставят нет и той на нас
Надали им раздава АДМИНА истински IP адреси, което прави невъзможен достъпа до неиния компютър на външни лица, да дори и 10 троянеца да има, най-малкото защото ще трябва да минат през сървърският компютър, а той надали пуща всички заявки навътре.
------------------------------------------------------
С това считам че просто няма какво да се надприказваме и надлъгваме



Тема Re: Хайде да сложа аз точкатанови [re: AliBabach]  
АвторrOOty (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 22:07



Абе квото и да го мъдрим явно лошия е от мрежата , така че взимай мерки !!!



Тема Re: БлагоДаря на всичкинови [re: Heзнaeщa]  
Авторxmx (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 23:35



A be macka, da ne bi sluchaino tvoq chovek da e admina na lan-a ti? Izpisaha se mnoo neshta tuka, ama da kaja i az - vzemi si sloji pone 1 win sp2, vkl. firewall, tova vsichko kym btc, ne che me kefqt teq izmamnici, ama pone vseki pyt shte si s dinamichno ip...



Тема Re: Хайде да сложа аз точкатанови [re: rOOty]  
Авторanonimo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 09:32



Ами про4етох темата и доста се зачудих как така става цялата работа, съветът ми към незнаеща е да осмисли кой и ходи на гости и какво може да и сложи на компа в нейно отсъствие,а колкото до мнението на алибабач наистина ако сървъра е конфигуриран както трябва не би трябвало да се допускат външни ИП-та, което наведа на мисълта че може да е някой от лана.



Тема Re: Хакнато РС [re: нeзнaeщa]  
Авторabv (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 10:01



smeni si dostav4ika na neta
smeni si ip-to kvo se 4udish
ili xodi v zala za vajnite nasta



Тема Re: Хакнато РС [re: Heзнaeщa]  
АвторUnknown (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 10:52



Zatvori si portovete... Togava nikoi ne moje da ti napravi ni6to na kompa.



Тема Re: БлагоДаря на всичкинови [re: Heзнaeщa]  
Авторvlindos (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 17:44



Според мен самият "Администратор" те цака нещо :).... Бог да пази от такива...
от кой квартал си -- може да намина да помогна. Пиши на: vlindos@abv.bg ( но не и от домашната система :)



Тема Re: хубавицанови [re: Heзнaeщa]  
АвторDeSiMiL (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 23:57



ам май хаистина си хубавица, земи качи някаде една снимка да оплакнем зъркелите, дано да е от упор :-). сменяй доставчика - админа те ебава - тез номера всичките при нормално конфигурирана мрежа и компер не би трябвало да се получават, особено ако той самия ги е настроил. за проверка - ами легни си с админа и ще видиш че номерата ще секнат. ...... да не е някой от вас бе ей хаймани :-)



Тема Re: БлагоДаря на всичкинови [re: Heзнaeщa]  
АвторKyKy BиЦa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 13:21



Не може на този свят всичко да ти е розово.Искаш или не лошото е между нас навсякъде ,просто трябва да го познаваш за да не ти прречи.И аз си имам един такъв зъл демон в моя ЛАН но не ми пречи дори напротив липсва ми ако не се появи някои и друг ден .Имам 4 РС и 4 кабела,двата съм му ги оставил да злобее и се храни от тях.За чужбина си има телефони,факсове .Знам кой е мога да му строша главата , но защо да му правя безплатна реклама наживо ?Та той(демона)) живее чрез мрежата и тя го прави щастлив/а.Не можем да изкореним злото но трябва да го познаваме и възпитаваме



Тема Re: Хакнато РС [re: Heзнaeщa]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 15:12



Мда... че полудяваш е очевАдно...
4-ти километър, Карлуково, Курило, Световрачане... на тия места наистина биха могли да ти помогнат... не отлагай много...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.