Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И ся кво??нови  
АвторAлБънди (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 11:03



Имам номера и ПИН кода на една кредитна карта която с сигърност е валидна !Е и?Кво да я правя???



Тема Re: И ся кво??нови [re: AлБънди]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано13.01.05 16:51



заври си я у гъзо!



Тема Re: И ся кво??нови [re: AлБънди]  
АвторПerи Бънди (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 19:17



Ама си е мушни нашироко, да е по-голям кефа



Тема Re: И ся кво??нови [re: AлБънди]  
Автор NO CARRlER (:-))
Публикувано14.01.05 18:16



Ако имаш самата карта - бегай в първия срещнат банкомат и точи колко дават, ако немаш -





Тема Re: И ся кво??нови [re: NO CARRlER]  
АвторAl Bundi (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 09:50



Много сте прости чесно!Вие правите ли разлика между кредитна карта и дебитна!???Тъпаци!!Мамооо ми, че аз по добре да ви дам вие да си я бутнете отзад!!Ламуси.........



Тема Re: И ся кво??нови [re: Al Bundi]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.01.05 11:36



ПОС терминалите пред банките четат съвсем нормално международни кредитни карти. No Carrier е прав за туй - ако я имаш физически - сложи едни тъмни очила и иди да изтеглиш колкото пусне, а ако си правиш майтап с хората от форума (както си мисля) следвай инструкциите за аналния отвор.



Тема Re: И ся кво??нови [re: martyr]  
АвторAl.. (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 17:23



Добре де нека да го кажа така!Мислих си дали не може от интернет да се направи някаква поръчка от тази карта като и зная всички данни включително и данните на човека на който е!Но естествено не искам да разбират че съм аз!гехехехе уффф явно толкова хората разбират!Или клуба е такъв...Бъгав!!



Тема Re: И ся кво??нови [re: Al..]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.01.05 17:58



Проблема е с формулирането на въпроса:

И ся кво?

Сега си намери място в което да се регистрираш (като иБей например) и си "купи" нещо :).

Имай предвид, че лесно ще те намерят по IP адреса, и ако си поръчваш нещата от къщи си щракаш сам белезниците ... трябва да намериш начин да заобиколиш тези 2 дребни неща ... ама това е кракерство, а аз не претендирам, че мога да те науча на такива работи :)



Тема Re: И ся кво??нови [re: martyr]  
Авторal bundi (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 19:18



Eeee ми то за това и аз се сетих!Въпроса е там , че на кой да го поръчам ако е познат ще ме хванат покрай него ако е непознат -имало пари нямало пари!!хмм явно не става



Тема Re: И ся кво??нови [re: al bundi]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.01.05 19:30



Ами измисли нещо :) Кевин Митник го хванаха, чак когато прекали ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.