Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 19.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: hmmmm]  
АвторVisMastCard (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 13:06



Nema6 problemi,izob6o ne me interesuva za kvo sa ti...Dai mail da ti pi6a



Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: VisMastCard]  
Авторmoney-seeker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 23:24



money-seeker@mail.ru

do VisMastCard

i na men mi triqbwat cc pri syshtite usloviq pishi za da se razberem!!



Тема Re: Kardingнови [re: Elvis]  
Автор The_Boogieman (Червей)
Публикувано16.06.02 11:54



Heh, tuka stana interesno.Shte se kradat karti, shte se kupuwat ferrarita...Wsashtnost ottuk pochti nikoi niama validna karta, sam niakakwi cifrichki, koito sigurno za namereni po niakoi 1337 site-owe ili IRC kanali...Tuk ima i zabawni neshta..towa za programkata, koiato sledi koga 'tapite amerikanci pazaruwat' beshe swezho.Pak i gledam super misteriozno stana, chak mailite si kriat.Iawno kato se spomene 'karding' na wsichki trepwa edna romantichna nishka w sarceto i se seshtat za super iakite filmi kadeto naprashtiali ot muskuli hakeri si porachwat f-18 po inet i s nego biagat ot federalnnite...

Inache towa za smetkata w ofshorna banka e istina, samo deto ima goliama weroiatnost da te pipnat.A drugoto (s malki izkluchenia) sa palni gluposti, da me proshtawat gospodata, koito proiawiawat takaw entusiazam






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.