Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Karding  
АвторElvis (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 22:39



Сдобих се със съвсем редовни кредитни карти .......и се оказа че за нищо не мога да ги използвам!
Някой знае ли онлайн магазин който изпълнява поръчки за българия?



Тема Re: Kardingнови [re: Elvis]  
АвторMoneyMan (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 02:44



Аz znam nachin da prevra6tam virtualnite pari v nali4ni
Даи некво маил4е на което да ти обясна как става дахлаверата



Тема Re: Kardingнови [re: MoneyMan]  
АвторElvis (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 15:35



Не ми се струва разумно да си оставям email -a във форум!Защо не обясниш тук, така и другите ще научат:-)



Тема Re: Kardingнови [re: MoneyMan]  
Автор [BlackSun] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано12.05.02 22:14



Stava li da mi obqsnish i na men!?...
BLACKSUN@SECUREROOT.COM

Blessed Be!!!


Тема Re: Kardingнови [re: MoneyMan]  
Автор Wise Guy (един такъв)
Публикувано12.05.02 22:30



Hehe rabotata e da gi izperesh nali. Ne da si kopuvash motori i koli, ta sled tova da te hvanat...

by Wise Guy



Тема Re: Kardingнови [re: Wise Guy]  
АвторElvis (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 23:34



Е аз си мислех за нещо по дребно.Примерно за нов хард или RAM.Не мислех да се изхвърлям чак толкова но това едва ли има значение за куките.И 5 лева да откраднеш и 5 милиона кражбата все си е кражба.
И все пак ако някой има известен опит нека сподели



Тема Re: Kardingнови [re: Elvis]  
АвторMoneyMan (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 23:01



Ne iskam da spodeliam s vsichki,a samo s nqkoi koito ima realni CC...Estestveno,razmeniam info za CC :-))



Тема Re: Kardingнови [re: MoneyMan]  
Автор [BlackSun] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано14.05.02 01:29




okay... pishi na mail-a mi...
koito ti spomenah...

Blessed Be!!!


Тема Re: Kardingнови [re: Elvis]  
Автор oggin (златен)
Публикувано14.05.02 09:43



da no pri zloupotrebi nad 10 000 usd se wkliuchwa fbi :-)))

Have a nice day and please SMILE !!!

zeleno.org


Тема Re: Kardingнови [re: oggin]  
Автор [BlackSun] (VESHTER-WARLOCK)
Публикувано14.05.02 11:22



Obiknoveno ideqta e da se pazaruva ot vsqka CC a po 49.90 $ nai mnogo...

Blessed Be!!!


Тема Re: Kardingнови [re: MoneyMan]  
АвторDrugZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 09:35



zdrasti
zna4i az mislq 4e znam kak stava dalaverata
iskam da pogoworim za da razbera dali na4ina e sashtiq
shte razmenim info
i taka, ako ne e sashtiq na4in. wseki ot togawa shte ima po 2 na4ina sled kato ti me svetnesh za tvoq, a az teb - za moq
a ako e edin i sasht......togawa shte se doosavarshenstvame
...JOKER: moqt e 4rez prehwarlqne na $$ ot edno mqsto w drugo i sled tva pri men

pozdravi i pishe na:
ivan_p@mail.bg
za da se razerem



Тема Re: Kardingнови [re: Elvis]  
Автор new_one (непознат )
Публикувано16.05.02 14:59



виж Home banking може да ти дойдат някои идеи



Тема Nachinнови [re: MoneyMan]  
Авторdagor (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 15:23



Ami golqma rabota stawa kato si naprawish on-line magazin, w kojto prodawash tam neshto si, i s tiq kradeni cc-ta pazaruwash w nego i te parite idwat w twoqta smetka. Towa e na teoriq, no dali moze da stane naistina neznam. Za da si naprawish smetka trqbwa da imash 18g, sledowatelno -
1. 18g oznachawat podsydim :)
2. smetka w banka oznachawa istinsko ime, EGN, adres i t.n. - wse edno se predawash w policiqta
Ako moze da se preskochat tiq wsichki neshta moze i da stane.



Тема Re: Nachinнови [re: dagor]  
АвторMoneyMan (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 01:22



Da,mogat da se presko4at! I staria vi dqdo go e otkril!



Тема Re: Nachinнови [re: MoneyMan]  
Авторdagor (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 12:42



Abe toj dqdo mi samo s cc-ta plashta w krychmata i magazina na selo ama ajde :)
Ne sym zapoznat s praweneto na online magazin i razplashtaniqta w nego, no znam samo che trqbwa da imash smetka w nqkoq banka i towa nz kak shte go preskochish oswen ako moze online da si naprawish takawa s falshiwi danni. I da moze da se preskochi wse nqkoga trqbwa da si gi wzemesh tiq pari i togawa s kakwo ime shte gi wzemesh ili shte pishesh chek - ama na koe ime; kade shte go izpratish - ulica???



Тема Re: Kardingнови [re: DrugZnaesht]  
Авторdagor (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 12:50



...JOKER: moqt e 4rez prehwarlqne na $$ ot edno mqsto w drugo i sled tva pri men

Ako nqkoj ima online magazin i se dogoworish s nego da kupish edi si kakwo i toj da ti dade chast ot parite moze i da stane. Hem toj she e chish zashtoto ush ne e znael she se pazaruwa s cradeni cc-ta, hem i ti shte namazesh. Ama kade shte go namersih toq nz :)



Тема Ama ne taka!нови [re: DrugZnaesht]  
АвторMoneyMan (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 22:32



Ama,g-n IVAN_P@MAIL.BG,ne taka!
"ako nqkoi iska da pomogne da se dousawarshenstva proekta..." - razlaivash kuchetata,a posle te nqma nikakuv! Pishem ti na maila - ne otgovarqsh?!? Da ne si 4enge,a?
Ako she varshim rabota,davai,ako ne - paitos



Тема Re: Ama ne taka!нови [re: MoneyMan]  
АвторDrugZnaesht (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 23:47



g-m MoneyMan
ti li si onzi kojto pisheshe ot ne4ij drug mail........mi az nali kato reply-na i otde da znam dali ti sha si 4etesh mailovete ili sobstvenika na kutiqta

ina4e az sam si bil vinagi na liniq
i nqma kakvo da razlajwam ku4etata shtoto w toq slu4aj i az sam pse

are 4ekam te s swegi idei



Тема Re: Nachinнови [re: DrugZnaesht]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 02:45



mojesh li da me svetnesh kak se pravi smetka v offshorna banka s debitna karta?



Тема Re: Kardingнови [re: Elvis]  
АвторGad (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 00:03



webmoney.ru - платежна система
e-gold.com - платежна система
paybot.com - платежнa системa Instant!
paycash.ru - система Paycash
countdown.tlt.ru - дисконтoва система Countdown
uc.ru - Union Card
visa.com - Visa
mastercard.com - Mastercard



Тема Re: I HAVE a lot of cc-ta :)нови [re: new_one]  
АвторLORDbill (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 10:02



mnogo me zaintriguva tozi forum do sega az samo sum pazaruval s moite cc-ta
hosting domaini ili registracii na programi vuobhte kopuval sum si online access v site-ovete no da vzema REAL money CA$H !!!


pishete ako imate niakakvi interesni predlojenia



Тема Re: I HAVE a lot of cc-ta :)нови [re: LORDbill]  
АвторLORDbills mail (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 10:03



bulgarian@PunkAss.com - na ne zabravia



Тема Re: Ama ne taka!нови [re: DrugZnaesht]  
АвторMoneyMan (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 08:59



g-n DrugZnae6t,
Nekolko pisma ti pi6a ve4e na dadenia ot tebe email...V tqh ti obqsnih,4e ve4e ti pi6a ot po6ta koqto 4eta samo az - ni6to ne otgovarq6...Ili ne q 4ete6 ili ne iska6 da otgovarq6...Oba4e az "sveji idei" 6te obsajdam samo crez pisma,a ne vav foruma



Тема Re: Nachinнови [re: DrugZnaesht]  
Автор Balky (непознат )
Публикувано31.05.02 09:26



A ti chuval li si che obiknovenno kato stava vapros za ne fizicheski produkti kakto e software-a obiknovenno firmite koito obrabotvat kreditnite karti zadurzat parite i ne ti gi davat vednaga... ako ima nekuv dispute za transakciata vinagi se vrushtat parite na klienta. Mai za takiva produkti absolutno vinagi vrushtat parite na klienta i na vsichko otgovre charge-vat i turgoveca nekva suma.



Тема KREDITNI KARTI - programaнови [re: Elvis]  
АвторKRACK (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 21:00



Edin priqtel ima edna programka pod Linux s koqto debne tapite amerikanci kato pazaruvat po internet v nqkoi sait poluchava vsi4kata informaciq za tqh i si q skladira v mail-a :) Ama ne iska da kaje kakva e tazi programka , dori imeto ne kazva. Ako nqkoi znae pone imeto shte sam mu mnogo blagodaren




Тема Gospoda prochetete tovaнови [re: MoneyMan]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано02.06.02 20:47



Dragi mi gospoda hackerz mnogo bqh happy ot vashia razgovor i se zapitah ot kakav help imate nuzda???
Ako vi trqbvat CCz az imam nqkolko hacknati order.logz....
Imam i mnogo dobra ideq za izpiraneto na parite koqto mnlko napodobqva vashata.

Taka......
Znachi : ima saitove koito vi predlagat da stanete posrednik i da prodavate tehnite stoki - www.amazon.com (predi vreme, za sega ne znam). Ta stavate posrednik i zapochvate da prodavate da rechem knigi na vashia sait (nekoi naburzo spretnat sait). Poneze sa malko horata koito biha si kupili neshto ugovarqte se s 2-3 averi da si praite vzaimno oborot i zapochvate bavno bavno da prodavate, ne prekalqvate zashtoto ima nachi da se osamnqt ot saita na koito ste posrednik...

Sled 2-3 godini si lezite spokoino :
A) Na bahamite ili havaite
B) V zatvora


Poslednoto zavisi samo ot vas.

Ako smetnete che imate nuzda ot pomosht i az sam vutre v plana





Тема otnosno cc-cashнови [re: KRACK]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 13:56



boje , boje kolko maka ima po toq svqt! gospoda "hakeri" ne se izlagaite taka.horata ot godini sa otkrili amerika , ne e nujno i vie da go pravite.da zapo4nem s urok parvi:
otivate v irc random:dalnet ,kanal #thacc
tam ima dosta4ano botove koito mogat da napravqt jivota vi dosta po-lesen :)
moje da si sedite i da si sabirate cc do pobarkvane.(samo ne mi kazvaite ,4e ne znaete kak da isto4ite cc samo s nomer i data :):):):)
urok 2:
pravite offshore firma i si pravite virtualen terminal v "U S A"-zadaljitelno
tova vi go kazvam ot opit , za6toto se nabih na edni glupaci v france.gospodata ot varna moje da si spomnqt kakvo pi6e6e v pozvanete tiq dni:):):):)

vajnoto e 4e as sam o6te tuk ,oba4e :)

derzaite gospoda/ mail desito_1@yahoo.com(tova e primeren mail. vikate mi wlado))

(vinagi pozvaite mail programa,za6toto ima na4in da vi hvanat po logovete na mail-a)predpazlivostta nikoga ne e izli6na!



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 19:46



Dear wlado
Chetoh ti maila i ne razbrah samo edno neshto :
Ti izglezda imash nekakva predstava koe kak stava ili puk nekoi ti e kazal ama biva li da se izlozish kato kazesh da vlizame v DalNeta za CCz bre .
Na vseki mu e qasno che v Dalnet ccz bachkat samo 1-2 chasa i koito si kupi neshto moze da bude zasechen zashtoto horata sa umni i sledqt kakvo stava!

Predpolagam che ne znaesh che v DalNeta ima i dvama agenti na FBI koito logvat vsichki ccz koito se pusnat v channels



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: Nqkoi]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 10:01



4ete6 mnogo fantastika moito mom4e:)
as poneje s tova se zanimavam i moga da govorq nezavisimo dali mi vqrva6 ili ne.ne te karam nasila.kato iska6 vqrvai v dvamata agenti na fbi,dqdo mras i koito si iska6 o6te.:)samo 4e tova deto go pi6e6 go 4etat i drugi hora i ti se vrazvat na akala prost.abe lapaite muhite i vqrvaite ,4e nqkoi 6te sledi koi nomera sa minali ot tam????? i ne e li po lesno da zatvorqt kanala vmesto 2-ma a ne 200 ot fbi da samirat info, vklu4itelno i ("logove"??????????????????????????)



gledai mu akala i mu kroi 6apka :)



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
Автор Waz Gaa (един такъв)
Публикувано04.06.02 11:38



A sq da. Na koi da vqrvash

Ei mnogo interesna informaciq imalo tuk, a az samo propuskah tazi tema. To se govorili seriozni raboti tuk, ne moga da povqrvam. Ponauchiihme tui onui.

Awe wlado kakvo shte kajesh za tova, che kartite bachkat 1-2 chasa (tova izobshto vumojno li e, Nqkoi !?)

by Waz Gaa



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: Waz Gaa]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 22:37



Ah mai che az sam sreshtu vsi4ki na tazi tema emi dobre...
Ta da zapochnem po temata za agentite na FBI ami az ne mih tvurdql taka smelo che ima takiva ako ne mi bqha kazali i to ne mi kaza koi da e. Informaciata mi q potvurdiha nqkolko choveka : foundera na #TheCC + vsichki addnati. Po edno vreme daze imah i nickovete im, no qavno gi smenqt niznam tochno.
A za tova che cc-tata tam bachkat po 1-2 chasa da ne bi da e luzq??????



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: Nqkoi]  
Автор riptor (abee...Riptor)
Публикувано07.06.02 01:46



puskat avanta da razkarat lamerite-pone takak kazva 1 zapoznat s neshtata priatel,kato se poluchat 50-ina zayavki za online shopping ot 1 karta i estestveno che kato ya polzvat mnogo hora shte bachka 1-2 4asa..................................

Simeon SUX koburggotsky



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: riptor]  
АвторCC-i CC-ev (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 00:57



Ebi se u gaza si!



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: CC-i CC-ev]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 13:15



parvo pi6e se ne thecc a thAcc.tolkova po vaprisa za znae6tiqt.sega gledam sa go napisali mnogo pravilno ,no ne e samo tova 4e q polzvat mnogo hora .moje da si pora4a6 edna kniga za 1$ i pak da se blokira kartata .tova sa taka nare4enite bankovi filtri za ishodq6ti izvan klonovete na bankata pora4ki.tova ot men za sega.kato se pribera v bg pove4e.a koito iska da me hvane da zapovqda /:)



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
Авторneznam (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 18:50



i kak se razbirat ostanalite danni samo po nomera i datata? adresa i imeto naprimer???neznam i zatova pitam



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: neznam]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 03:36



:)

ne se razbirat.vsi4ko zavisi ot tova za kakvo ti trqbva cc-to.na men naprimer ne mi e nujno ni6to pove4e ot imeto i nomera.ako si re6il oba4e da si kupi6 ime na domein,hosting, ili da si plati6 po6tata v yahoo.com tova e drug vapros i trqbva da predprieme6 drugi merki a ne goreopisanite.za tova ne se govori po forumite , taka 4e ako ti trqbva cc za tova desito_1@yahoo.com ako si misli6 da kupuva6 prozesori gsm-i i tem podobni ne se habi da pi6e6 mail.

ne se pritesnqvai ot imeto na maila :) merki za sigornost vse pak :)



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
Автор Waz Gaa (един такъв)
Публикувано13.06.02 11:58



Mnogo mi e interesno kak za 1-2 meseca mojesh da nauchish nqkoi hvatki i da si karash na avanta. Vuzmojno li e da sa tolkova tupi bankite ili tiq s kartite ili neznam koi? Kolko pari iztichat na godina po tozi nachin !!?

by Waz Gaa



Тема tyrsq da kupq CC-taнови [re: Elvis]  
Авторhmmmm (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 16:41



tyrsq da kupq info za virgin CC-ta, no sys CVV2 !!
i po wyzmojnost samo VISA i MC (bez AmEx, Discover i t.n.)
ako nqkoj razpolaga, neka da ostawi e-mail, za da se swyrja s nego...



Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: hmmmm]  
АвторVisMastCard (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 02:10



I kakvo predlaga6: 1.cena; 2.na4in na pla6tane; 3.za kvo ti e CW2?



Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: VisMastCard]  
Авторhmmmm (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 23:50



1. po 5lv. na CC
2. na ryka (za predpochitane) ili kakto se razberem
3. prosto bez cvv2 ne mi wyrshat rabota
poneje az ne pitam ot koq data base si gi dokopal i ti ne pitaj za kakwo sa mi...



Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: hmmmm]  
АвторVisMastCard (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 13:06



Nema6 problemi,izob6o ne me interesuva za kvo sa ti...Dai mail da ti pi6a



Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: VisMastCard]  
Авторmoney-seeker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 23:24



money-seeker@mail.ru

do VisMastCard

i na men mi triqbwat cc pri syshtite usloviq pishi za da se razberem!!



Тема Re: Kardingнови [re: Elvis]  
Автор The_Boogieman (Червей)
Публикувано16.06.02 11:54



Heh, tuka stana interesno.Shte se kradat karti, shte se kupuwat ferrarita...Wsashtnost ottuk pochti nikoi niama validna karta, sam niakakwi cifrichki, koito sigurno za namereni po niakoi 1337 site-owe ili IRC kanali...Tuk ima i zabawni neshta..towa za programkata, koiato sledi koga 'tapite amerikanci pazaruwat' beshe swezho.Pak i gledam super misteriozno stana, chak mailite si kriat.Iawno kato se spomene 'karding' na wsichki trepwa edna romantichna nishka w sarceto i se seshtat za super iakite filmi kadeto naprashtiali ot muskuli hakeri si porachwat f-18 po inet i s nego biagat ot federalnnite...

Inache towa za smetkata w ofshorna banka e istina, samo deto ima goliama weroiatnost da te pipnat.A drugoto (s malki izkluchenia) sa palni gluposti, da me proshtawat gospodata, koito proiawiawat takaw entusiazam






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.