Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: Waz Gaa]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 22:37



Ah mai che az sam sreshtu vsi4ki na tazi tema emi dobre...
Ta da zapochnem po temata za agentite na FBI ami az ne mih tvurdql taka smelo che ima takiva ako ne mi bqha kazali i to ne mi kaza koi da e. Informaciata mi q potvurdiha nqkolko choveka : foundera na #TheCC + vsichki addnati. Po edno vreme daze imah i nickovete im, no qavno gi smenqt niznam tochno.
A za tova che cc-tata tam bachkat po 1-2 chasa da ne bi da e luzq??????



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: Nqkoi]  
Автор riptor (abee...Riptor)
Публикувано07.06.02 01:46



puskat avanta da razkarat lamerite-pone takak kazva 1 zapoznat s neshtata priatel,kato se poluchat 50-ina zayavki za online shopping ot 1 karta i estestveno che kato ya polzvat mnogo hora shte bachka 1-2 4asa..................................

Simeon SUX koburggotsky



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: riptor]  
АвторCC-i CC-ev (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 00:57



Ebi se u gaza si!



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: CC-i CC-ev]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 13:15



parvo pi6e se ne thecc a thAcc.tolkova po vaprisa za znae6tiqt.sega gledam sa go napisali mnogo pravilno ,no ne e samo tova 4e q polzvat mnogo hora .moje da si pora4a6 edna kniga za 1$ i pak da se blokira kartata .tova sa taka nare4enite bankovi filtri za ishodq6ti izvan klonovete na bankata pora4ki.tova ot men za sega.kato se pribera v bg pove4e.a koito iska da me hvane da zapovqda /:)



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
Авторneznam (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 18:50



i kak se razbirat ostanalite danni samo po nomera i datata? adresa i imeto naprimer???neznam i zatova pitam



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: neznam]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 03:36



:)

ne se razbirat.vsi4ko zavisi ot tova za kakvo ti trqbva cc-to.na men naprimer ne mi e nujno ni6to pove4e ot imeto i nomera.ako si re6il oba4e da si kupi6 ime na domein,hosting, ili da si plati6 po6tata v yahoo.com tova e drug vapros i trqbva da predprieme6 drugi merki a ne goreopisanite.za tova ne se govori po forumite , taka 4e ako ti trqbva cc za tova desito_1@yahoo.com ako si misli6 da kupuva6 prozesori gsm-i i tem podobni ne se habi da pi6e6 mail.

ne se pritesnqvai ot imeto na maila :) merki za sigornost vse pak :)



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
Автор Waz Gaa (един такъв)
Публикувано13.06.02 11:58



Mnogo mi e interesno kak za 1-2 meseca mojesh da nauchish nqkoi hvatki i da si karash na avanta. Vuzmojno li e da sa tolkova tupi bankite ili tiq s kartite ili neznam koi? Kolko pari iztichat na godina po tozi nachin !!?

by Waz Gaa



Тема tyrsq da kupq CC-taнови [re: Elvis]  
Авторhmmmm (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 16:41



tyrsq da kupq info za virgin CC-ta, no sys CVV2 !!
i po wyzmojnost samo VISA i MC (bez AmEx, Discover i t.n.)
ako nqkoj razpolaga, neka da ostawi e-mail, za da se swyrja s nego...



Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: hmmmm]  
АвторVisMastCard (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 02:10



I kakvo predlaga6: 1.cena; 2.na4in na pla6tane; 3.za kvo ti e CW2?



Тема Re: tyrsq da kupq CC-taнови [re: VisMastCard]  
Авторhmmmm (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 23:50



1. po 5lv. na CC
2. na ryka (za predpochitane) ili kakto se razberem
3. prosto bez cvv2 ne mi wyrshat rabota
poneje az ne pitam ot koq data base si gi dokopal i ti ne pitaj za kakwo sa mi...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.