Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 16.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хакери, Кракери ....
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: I HAVE a lot of cc-ta :)нови [re: new_one]  
АвторLORDbill (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 10:02



mnogo me zaintriguva tozi forum do sega az samo sum pazaruval s moite cc-ta
hosting domaini ili registracii na programi vuobhte kopuval sum si online access v site-ovete no da vzema REAL money CA$H !!!


pishete ako imate niakakvi interesni predlojenia



Тема Re: I HAVE a lot of cc-ta :)нови [re: LORDbill]  
АвторLORDbills mail (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 10:03



bulgarian@PunkAss.com - na ne zabravia



Тема Re: Ama ne taka!нови [re: DrugZnaesht]  
АвторMoneyMan (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 08:59



g-n DrugZnae6t,
Nekolko pisma ti pi6a ve4e na dadenia ot tebe email...V tqh ti obqsnih,4e ve4e ti pi6a ot po6ta koqto 4eta samo az - ni6to ne otgovarq6...Ili ne q 4ete6 ili ne iska6 da otgovarq6...Oba4e az "sveji idei" 6te obsajdam samo crez pisma,a ne vav foruma



Тема Re: Nachinнови [re: DrugZnaesht]  
Автор Balky (непознат )
Публикувано31.05.02 09:26



A ti chuval li si che obiknovenno kato stava vapros za ne fizicheski produkti kakto e software-a obiknovenno firmite koito obrabotvat kreditnite karti zadurzat parite i ne ti gi davat vednaga... ako ima nekuv dispute za transakciata vinagi se vrushtat parite na klienta. Mai za takiva produkti absolutno vinagi vrushtat parite na klienta i na vsichko otgovre charge-vat i turgoveca nekva suma.



Тема KREDITNI KARTI - programaнови [re: Elvis]  
АвторKRACK (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 21:00



Edin priqtel ima edna programka pod Linux s koqto debne tapite amerikanci kato pazaruvat po internet v nqkoi sait poluchava vsi4kata informaciq za tqh i si q skladira v mail-a :) Ama ne iska da kaje kakva e tazi programka , dori imeto ne kazva. Ako nqkoi znae pone imeto shte sam mu mnogo blagodaren




Тема Gospoda prochetete tovaнови [re: MoneyMan]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано02.06.02 20:47



Dragi mi gospoda hackerz mnogo bqh happy ot vashia razgovor i se zapitah ot kakav help imate nuzda???
Ako vi trqbvat CCz az imam nqkolko hacknati order.logz....
Imam i mnogo dobra ideq za izpiraneto na parite koqto mnlko napodobqva vashata.

Taka......
Znachi : ima saitove koito vi predlagat da stanete posrednik i da prodavate tehnite stoki - www.amazon.com (predi vreme, za sega ne znam). Ta stavate posrednik i zapochvate da prodavate da rechem knigi na vashia sait (nekoi naburzo spretnat sait). Poneze sa malko horata koito biha si kupili neshto ugovarqte se s 2-3 averi da si praite vzaimno oborot i zapochvate bavno bavno da prodavate, ne prekalqvate zashtoto ima nachi da se osamnqt ot saita na koito ste posrednik...

Sled 2-3 godini si lezite spokoino :
A) Na bahamite ili havaite
B) V zatvora


Poslednoto zavisi samo ot vas.

Ako smetnete che imate nuzda ot pomosht i az sam vutre v plana





Тема otnosno cc-cashнови [re: KRACK]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 13:56



boje , boje kolko maka ima po toq svqt! gospoda "hakeri" ne se izlagaite taka.horata ot godini sa otkrili amerika , ne e nujno i vie da go pravite.da zapo4nem s urok parvi:
otivate v irc random:dalnet ,kanal #thacc
tam ima dosta4ano botove koito mogat da napravqt jivota vi dosta po-lesen :)
moje da si sedite i da si sabirate cc do pobarkvane.(samo ne mi kazvaite ,4e ne znaete kak da isto4ite cc samo s nomer i data :):):):)
urok 2:
pravite offshore firma i si pravite virtualen terminal v "U S A"-zadaljitelno
tova vi go kazvam ot opit , za6toto se nabih na edni glupaci v france.gospodata ot varna moje da si spomnqt kakvo pi6e6e v pozvanete tiq dni:):):):)

vajnoto e 4e as sam o6te tuk ,oba4e :)

derzaite gospoda/ mail desito_1@yahoo.com(tova e primeren mail. vikate mi wlado))

(vinagi pozvaite mail programa,za6toto ima na4in da vi hvanat po logovete na mail-a)predpazlivostta nikoga ne e izli6na!



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
АвторNqkoi (Нерегистриран)
Публикувано03.06.02 19:46



Dear wlado
Chetoh ti maila i ne razbrah samo edno neshto :
Ti izglezda imash nekakva predstava koe kak stava ili puk nekoi ti e kazal ama biva li da se izlozish kato kazesh da vlizame v DalNeta za CCz bre .
Na vseki mu e qasno che v Dalnet ccz bachkat samo 1-2 chasa i koito si kupi neshto moze da bude zasechen zashtoto horata sa umni i sledqt kakvo stava!

Predpolagam che ne znaesh che v DalNeta ima i dvama agenti na FBI koito logvat vsichki ccz koito se pusnat v channels



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: Nqkoi]  
Авторwlado (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 10:01



4ete6 mnogo fantastika moito mom4e:)
as poneje s tova se zanimavam i moga da govorq nezavisimo dali mi vqrva6 ili ne.ne te karam nasila.kato iska6 vqrvai v dvamata agenti na fbi,dqdo mras i koito si iska6 o6te.:)samo 4e tova deto go pi6e6 go 4etat i drugi hora i ti se vrazvat na akala prost.abe lapaite muhite i vqrvaite ,4e nqkoi 6te sledi koi nomera sa minali ot tam????? i ne e li po lesno da zatvorqt kanala vmesto 2-ma a ne 200 ot fbi da samirat info, vklu4itelno i ("logove"??????????????????????????)



gledai mu akala i mu kroi 6apka :)



Тема Re: otnosno cc-cashнови [re: wlado]  
Автор Waz Gaa (един такъв)
Публикувано04.06.02 11:38



A sq da. Na koi da vqrvash

Ei mnogo interesna informaciq imalo tuk, a az samo propuskah tazi tema. To se govorili seriozni raboti tuk, ne moga da povqrvam. Ponauchiihme tui onui.

Awe wlado kakvo shte kajesh za tova, che kartite bachkat 1-2 chasa (tova izobshto vumojno li e, Nqkoi !?)

by Waz Gaa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.