Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: tyfi]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано08.06.06 13:35



Не, не е това, може би другия път ще ти направят картон. В него пишат типа кожа и какви продукти ползваш. После ти правят 5% отстъпка. Обаждат ти се като има промоции или получат нов продукт. Поне в магазин Галери е така. Но специално за продукти на Ести няма отстъпка, за всички други има.



Влюбена в музиката...

Редактирано от тиxa звeзднa нoщ на 08.06.06 13:39.



Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: EvaB.]  
АвторDara (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 18:02



Абсолютно всички продукти на ЕЛ имат тестери - друг е въпросът къде е този магазин, който не получава тестери

Вярно, че на Витошка не дават с лекота - трябва или да си редовен клиент, или поне да купуваш нещо, но има и други места. На Леге има много приятен магазин - Леро, продавачките са доста компетентни (особено една любима моя)



Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: Mapия]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано09.06.06 14:30



Крем4етата са супер много ми харесват ще си купя и дневния ама като изхабя тестера.

Само околоо4ния ще по4ака 4е имам няколко.



Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: tyfi]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано09.06.06 15:43



Много се радвам!



Влюбена в музиката...

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: tyfi]  
АвторAвe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 19:20



И аз се радвам, че си доволна, въпреки че бях сигурна, още преди да го кажеш, защото кремовете на Есте са може би единственият крем, който бих препоръчала на някой, без да се колебая от страх, че после ще ме застреля например

Затова и се чудех, че тук някой твърдеше, че не си заслужавали цената и че можело да се намери същото качество на по-ниски цени, а пък аз от толкова време търсене не съм ги намерила....



Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Авторmik74 (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 23:11



Момиета къде точно е магазина на ул."Леге" , защото не се сещам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.