ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 25.04.14 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Estee Lauder - козметика за лице?  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 12:15

Някой полза ли казметика за лице на Estee Lauder - и има ли някакви отзиви.
Цените в магазина са ужасяващи - струва ли си и отговарят ли на качеството?
А някой пазарувал ли е тази козметика през Интернет?
Ще съм много благодарна ако ми дадете съвет
Благодаря

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: Mapия]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано06.06.06 12:25

Здравей,
ползвам дневен крем за лице

и околоочен крем

а за нощен много харесвам този

Влюбена в музиката...

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Публикувано06.06.06 12:39

Здрасти,
а доволна ли си от дневния крем
Зная, че няма да ми дадат тестер или мостра за да го ползвам поне ден - два и трябва съм сигурна като давам към 90лв дано да си струват!

Публикувано06.06.06 12:44

Много съм доволна, страхотен е крема. Трябва да ти дадат мостра, иначе няма да купуваш! Кажи, че правиш алергии и искаш да тестваш крема

Влюбена в музиката...

Автор EvaB. ()
Публикувано06.06.06 12:46

Много малко от козметиката й си струва цената. За тази можеш да намериш много по-добри продукти.
Доколкото знам Е.Л. нямат тестери, така че не се учудвай, ако не ти дават

Изкуството да простиш всичко и жаждата да живееш са недосегаемо съвършенство.

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: EvaB.]  
АвторDarkCat (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 12:53

не съм съгласна - имат тестери на всичко. не че в магазина на Витошка са склонни да дават де.... като поискаш мостра и продавачките почват да въртят и сучат сякаш не мостра, а Ролс-ойс ще ти подаравят

Аз харесвам много Future Perfect. Сега искам да пробвам новата им спирала, ама чакам да си свърша ланкомската

Публикувано06.06.06 12:54

Вярно е, че някои продукти нямат, но на мен винаги са ми давали като ми отсипват от мострения крем в малка стерилна кутийка от тях. Явно нещата допират до човека в смисъл продавачките

Влюбена в музиката...

Редактирано от тиxa звeзднa нoщ на 06.06.06 12:56.

Публикувано06.06.06 13:02

Това с алергията не е чак толкова лош подход - не съм се сетила
Още днес ще се опитам да си взема моста
и вече наистина се надявам /след серия от неуспешни опити/ да открия добър крем за лице - за всекидневна употреба, лек, да попива добре и да съм доволна

Дано ЕЛ да си струва

Някой да е поръчвал по Интернет - там сякаш цените са по разумни?!

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: DarkCat]  
Автор EvaB. ()
Публикувано06.06.06 13:06

За почти година продаване в козметичен магазин така и не видях направен предварително тестер на Е.Л. Та ако някой е получавал такъв да ми каже на кой продукт, любопитна съм да разбера

Автор EvaB. ()
Публикувано06.06.06 13:07

Аз не говорех за такъв.

Публикувано06.06.06 13:08

В ягодка са по-евтини, да. Но тогава нямаше как да поръчам. Другият начин, с който можеш да си поискаш мостра е да кажеш, че ползваш марка, която я няма в този магазин. Примерно ползваш Ланком и искаш да смениш, но не знаеш дали ще ти понесат кремовете на Ести. И те, за да те спечелят сами ще ти предложат да пробваш. Ако не предложат, искаш с мотива, че правиш алергии

Обикновено като кажа, че съм ползвала Ланком веднага предлагат Ести Много е забавно

Влюбена в музиката...

Публикувано06.06.06 13:11

Давали са ми по 2 мостри на Idealist и по 2 мостри на Hydra Complete. Също така и мостри на дневен и околоочен на Future Perfect, но не ми харесаха. Това си бяха оригиналните мостри, а иначе са ми отстипвали от всичко, което искам, включително и на измиващата пяна за лице-не и помня името, една синя.

Влюбена в музиката...

АвторDarkCat (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 13:17

получавала съм мостри на Future Perfect, Day Wear plus, Advanced Night repair, а маминка беше донесла мостри на Re Nutriv, но не загледах какви точно

така че имат и в магазина на бул.Витоша също имат

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: DarkCat]  
Автор EvaB. ()
Публикувано06.06.06 14:17

Интересно, аз и до днес така и не съм получавала тестери на Е.Л. в техни опаковки. Малки мостри, които вървят с офетрара да (например 5 мл крем за очи Day Wear plus, ако купиш Day Wear plus или 50 мл от лосиона им), но никога тестери от по 1 или 1,5 мл. Не знам дали се дължи на това, че това представяне е пуснато отскоро на пазара или че е само за някои страни...

Публикувано06.06.06 14:25

Ох, не знаех че има такова разделение- получавала съм по 5 и 7 мл тубички

Влюбена в музиката...

Авторavn (Нерегистриран)
Публикувано06.06.06 15:14

Zdravei,
Ot pochistvastite produkti polzvam: Perfectly Clean-Light Lotion Cleanser, Perfectly Clean-Fresh Balancing Lotion i Gentle Eye Makeup Remover.
Ot Repair produktite polzvam: Idealist-Refinishing Eye Serum, Idealist-Skin Refinisher i Advanced Night Repair-Protective Recovery Complex.
Ot Moisturaze polzvam: Hydra Complete-Multi-Level Moisture Lotion i Resilience Lift Extreme-OverNight Ultra Firming Cream.
Otzivite mi za tezi produkti sa polujitelni.
Pozdravi

Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано06.06.06 15:43

Подкрепям напълно за DayWear Plus. Отличен крем, който си заслужава цената. Друг много добър продукт на Estee Lauder е Idealist (само че е доста скъп за един серум с антиоксиданти).

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: Nike]  
Авторperla (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 01:55

da DayWear plus e hubav no ne e po-dobur ot clinique repairwear ama to mai i tsenite im biaha ednakvi ili pone v USA, a ina4e perfekten e Olay regenerist SPF 15
Idealist mi e mnogo lubim produkt no Olay Regenerist serum dava sa6tite rezultati na 1/4 ot tsenata ili pone az taka go use6tam.......

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: perla]  
Публикувано07.06.06 07:27

Пробвах Repairwear и не го намирам за по-хубав, еднакви са. Освен това тук той струва 160 лв

срещу 85 лв за DayWear. Не мисля, че е толкова изключителен, за да струва двойно Еквивалентът на Клиник е Супердифенс, който също е прекрасен крем, има много добра защитаи е 85 лв. А Olay няма в Бг

Влюбена в музиката...

Тема Estee Lauder са върханови [re: Mapия]  
АвторEcти (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 11:25

За мен лично Есте Лаудер са върха от вискококачествената козметика...Ползвам Дей Уеър Плюс, овлажняващия крем и Идеалиста....И трита са най-хубавите продукти, които някога съм ползвала, поне за моята кожа, която е смесена, през зимата се изсушава, а през лятото иначе ставаше много лъскава и с пъпки....
Ако си решила да харчиш пари за добра козметика, похарчи ги за тази марка, защото според мен е единствената от бялата коземтика, за която си струва да се харчат много пари.
Иначе тестери на Есте винаги са ми давали, преди да се реша да купя, да не говоря, че ти дават, когато има промоции малки кутийки и тубички. Явно обаче в България са решили да се циганят.

Ще настояваш и ще казваш, че такава скъпа козметика е невъзможно да се продава без тестер и ако трябва ги заплаши, че ще се свържеш с отговорника по дистрибуцията на Есте в България и ще го питаш как така една французойка ще има право да пробва и тества продуктите им, преди да ги купи, а една българка - не.[

Тема Re: Estee Lauder са върханови [re: Ecти]  
Публикувано07.06.06 11:30

За кой овлажняващ говориш? За Hydra Complete li?

Влюбена в музиката...

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: perla]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано07.06.06 13:45

Да, напълно съгласна съм с това, че DayWear plus и Repairwear са равностойни, но за съжаление в БГ вторият е почти 2 пъти по-скъп (иначе в USA цената му е почти същата). Подкрепям и тиха звездна нощ за Superdefense. Но момичето всъщност питаше за козметика на EL и за това EL й е препоръчана.
А Olay не се предлага тук.

И Neutrogena, на които също съм си заплюла няколко продукта.

Автор _fungi_ (отровна)
Публикувано07.06.06 15:10

На мен лично са ми давали тестер на ЕЛ - Future Perfect от магазина в ЦУМ. Беше преди около 5 месеца. Малка пластмасова тубичка с името на крема и всичко останало както си му е реда. Аз тогава исках мостра на Superdefence, но нямаха и момичето ми предложи да пробвам ЕЛ и ми отсипа от тестер бурканчето на Superdefence.
Без бой се предаде

!

Тема Re: Estee Lauder са върханови [re: Ecти]  
Авторavn (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 15:19

Здървеи, само искам да уточня за политиката с тестерите. Тактиката на компанията е такава за САЩ: тестери няма ( освен във вид на подаръчета) защото които си купи продукт на Естее Лаудер има право да го ползва 10 тена( условно) и ако не е доволен от продукта да отиде и да го върне в магазина без изобщо да дава обеснения защо или най много с обеснението не ми харесва. Но фирмената тактика е такава че си мислят че като ти продадат продукта почти винаги ще ти хареса и няма да отидеш да го върнаш наполовина ползван защото сте си доволна от резултата. И да ви кажа тактиката им работи:) в тяхна полза. За съжаление в България е друга действителноста и вместо сравнение с стандарта на живот и продуктите да са по евтини те са пъти по скъпи за съжаление. Успокояващо е че не само за България а за цяла Европа е така ,като за Англия продуктите са 3 пъти по скъпи от САЩ. Поздрави

Тема Re: Estee Lauder са върханови [re: avn]  
Автор EvaB. ()
Публикувано07.06.06 17:09

Ох, мерси, точно бях почнала да се чудя аз ли се побърквам или света около мен

Тема едно въпрос4е ако позволитенови [re: Mapия]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано08.06.06 05:51

Искам да попитам Тиха звездна но6т за но6ния крем за каква кожа е и за каква възраст и колко то4но струва.Предварително благодаря.

Тема Re: едно въпрос4е ако позволитенови [re: tyfi]  
Автор тиxaзвeзднaнoщ (топла)
Публикувано08.06.06 10:58

Здравей,
нощния крем има 2 варианта- за смесена и нормална кожа и за суха кожа. В България 50 мл са 90 лв. По принцип има 30 мл, но тук не ги внасят, в ягода бяха 55 лв. В момента обаче явно няма. Предполагам пак ще заредят. Поискай си мостричка от Галери или друг магазин, имат и ще ти дадат.

За възрастта няма органичение, това не е лифтинг крем, просто силно хидратиращ:)

Влюбена в музиката...[/purple

Редактирано от тиxaзвeзднaнoщ на 08.06.06 11:01.

Автор tyfi (новак)
Публикувано08.06.06 13:09

Купих нощния крем от Дол4е Вита и ми дадоха мостра на дневния dey wear plus a също и мостра на околоо4ния hidra complete.много бяха любезни въпреки 4е аз изглеждах ко6марно с дрехите за вкъщи тъй като ходих на заболекар където направо ме измъ4иха а и снощи цяла нощ не бях спала абе направо ко6мар.Дадоха ми мострите без аз да ги питам.Надявам се крема да си заслужава цената а пък ако ми харесат тестер4етата ще купя и другите продукти.Благодаря ти.

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: tyfi]  
Публикувано08.06.06 13:13

Еее, много се радвам, честито!!! Там са много любезни! Надявам се крема да ти хареса, пиши утре сутринта как е

Направиха ли ти картон?

Влюбена в музиката...

Автор tyfi (новак)
Публикувано08.06.06 13:32

дадоха ми една брошура с продуктите и ми отбелязаха кои продукти са подходящи за мен.Незнам дали това е картон.Препоръ4аха ми продуктите за по4истване ама едно по едно 4е мъжът ми ще припадне.Утре непременно ще пи6а.

Публикувано08.06.06 13:35

Не, не е това, може би другия път ще ти направят картон. В него пишат типа кожа и какви продукти ползваш. После ти правят 5% отстъпка. Обаждат ти се като има промоции или получат нов продукт. Поне в магазин Галери е така. Но специално за продукти на Ести няма отстъпка, за всички други има.

Влюбена в музиката...

Редактирано от тиxa звeзднa нoщ на 08.06.06 13:39.

АвторDara (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 18:02

Абсолютно всички продукти на ЕЛ имат тестери - друг е въпросът къде е този магазин, който не получава тестери

Вярно, че на Витошка не дават с лекота - трябва или да си редовен клиент, или поне да купуваш нещо, но има и други места. На Леге има много приятен магазин - Леро, продавачките са доста компетентни (особено една любима моя)

Автор tyfi (новак)
Публикувано09.06.06 14:30

Крем4етата са супер много ми харесват ще си купя и дневния ама като изхабя тестера.

Само околоо4ния ще по4ака 4е имам няколко.

Публикувано09.06.06 15:43

Много се радвам!

Влюбена в музиката...

АвторAвe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 19:20

И аз се радвам, че си доволна, въпреки че бях сигурна, още преди да го кажеш, защото кремовете на Есте са може би единственият крем, който бих препоръчала на някой, без да се колебая от страх, че после ще ме застреля например

Затова и се чудех, че тук някой твърдеше, че не си заслужавали цената и че можело да се намери същото качество на по-ниски цени, а пък аз от толкова време търсене не съм ги намерила....

Авторmik74 (Нерегистриран)
Публикувано14.06.06 23:11

Момиета къде точно е магазина на ул."Леге" , защото не се сещам.

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.