Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Estee Lauder са върханови [re: Ecти]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано07.06.06 11:30



За кой овлажняващ говориш? За Hydra Complete li?

Влюбена в музиката...


Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: perla]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано07.06.06 13:45



Да, напълно съгласна съм с това, че DayWear plus и Repairwear са равностойни, но за съжаление в БГ вторият е почти 2 пъти по-скъп (иначе в USA цената му е почти същата). Подкрепям и тиха звездна нощ за Superdefense. Но момичето всъщност питаше за козметика на EL и за това EL й е препоръчана.
А Olay не се предлага тук.

И Neutrogena, на които също съм си заплюла няколко продукта.



Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: EvaB.]  
Автор _fungi_ (отровна)
Публикувано07.06.06 15:10



На мен лично са ми давали тестер на ЕЛ - Future Perfect от магазина в ЦУМ. Беше преди около 5 месеца. Малка пластмасова тубичка с името на крема и всичко останало както си му е реда. Аз тогава исках мостра на Superdefence, но нямаха и момичето ми предложи да пробвам ЕЛ и ми отсипа от тестер бурканчето на Superdefence.
Без бой се предаде

!



Тема Re: Estee Lauder са върханови [re: Ecти]  
Авторavn (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 15:19



Здървеи, само искам да уточня за политиката с тестерите. Тактиката на компанията е такава за САЩ: тестери няма ( освен във вид на подаръчета) защото които си купи продукт на Естее Лаудер има право да го ползва 10 тена( условно) и ако не е доволен от продукта да отиде и да го върне в магазина без изобщо да дава обеснения защо или най много с обеснението не ми харесва. Но фирмената тактика е такава че си мислят че като ти продадат продукта почти винаги ще ти хареса и няма да отидеш да го върнаш наполовина ползван защото сте си доволна от резултата. И да ви кажа тактиката им работи:) в тяхна полза. За съжаление в България е друга действителноста и вместо сравнение с стандарта на живот и продуктите да са по евтини те са пъти по скъпи за съжаление. Успокояващо е че не само за България а за цяла Европа е така ,като за Англия продуктите са 3 пъти по скъпи от САЩ. Поздрави



Тема Re: Estee Lauder са върханови [re: avn]  
Автор EvaB. ()
Публикувано07.06.06 17:09



Ох, мерси, точно бях почнала да се чудя аз ли се побърквам или света около мен



Изкуството да простиш всичко и жаждата да живееш са недосегаемо съвършенство.

Тема едно въпрос4е ако позволитенови [re: Mapия]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано08.06.06 05:51



Искам да попитам Тиха звездна но6т за но6ния крем за каква кожа е и за каква възраст и колко то4но струва.Предварително благодаря.



Тема Re: едно въпрос4е ако позволитенови [re: tyfi]  
Автор тиxaзвeзднaнoщ (топла)
Публикувано08.06.06 10:58



Здравей,
нощния крем има 2 варианта- за смесена и нормална кожа и за суха кожа. В България 50 мл са 90 лв. По принцип има 30 мл, но тук не ги внасят, в ягода бяха 55 лв. В момента обаче явно няма. Предполагам пак ще заредят. Поискай си мостричка от Галери или друг магазин, имат и ще ти дадат.


За възрастта няма органичение, това не е лифтинг крем, просто силно хидратиращ:)

Влюбена в музиката...[/purple

Редактирано от тиxaзвeзднaнoщ на 08.06.06 11:01.



Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: Mapия]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано08.06.06 13:09



Купих нощния крем от Дол4е Вита и ми дадоха мостра на дневния dey wear plus a също и мостра на околоо4ния hidra complete.много бяха любезни въпреки 4е аз изглеждах ко6марно с дрехите за вкъщи тъй като ходих на заболекар където направо ме измъ4иха а и снощи цяла нощ не бях спала абе направо ко6мар.Дадоха ми мострите без аз да ги питам.Надявам се крема да си заслужава цената а пък ако ми харесат тестер4етата ще купя и другите продукти.Благодаря ти.



Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: tyfi]  
Автор тиxa звeзднa нoщ (топла)
Публикувано08.06.06 13:13



Еее, много се радвам, честито!!! Там са много любезни! Надявам се крема да ти хареса, пиши утре сутринта как е

Направиха ли ти картон?

Влюбена в музиката...

Тема Re: Estee Lauder - козметика за лице?нови [re: тиxa звeзднa нoщ]  
Автор tyfi (новак)
Публикувано08.06.06 13:32



дадоха ми една брошура с продуктите и ми отбелязаха кои продукти са подходящи за мен.Незнам дали това е картон.Препоръ4аха ми продуктите за по4истване ама едно по едно 4е мъжът ми ще припадне.Утре непременно ще пи6а.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.