Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Uroci po grimirvane!!!нови  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано21.12.01 11:56



V tozi klub otdavna sam zabelqzala 4e ima vsi4ko - ot maski za lice i kosa do tipi4ni kozmeti4ni produkti i firmi. No nikade ne vidqh kak to4no trqbva da se prilagat tezi varhovni marki grimove za koito vsi4ki govorim. Neka tuk vseki kaje neshto koeto bi bilo polezno za drugite. Naprimer ve4e razbrahme ot divinora 4e pudrata e po-dobre da se slaga "potupvaiki" za da popie po-dobre. Moje bi vseki znae nqkakv skrit trik. Moq "fokus" za nerazmazvane na te4ni senki e 4e otdolu se slaga osnova - parvo fon du ten koito trqbva da popie dobre i sled 2-3 minutki se slaga pudra. Sled tova se nanasqt senkite - tova spomaga za tqhnoto zadarjane i nerazti4ane. Sigurno ima dosta drugi trikove za perfekten grim no nie ne gi znaem. Neka koito jelae da kaje kakvoto misli za interesno i neobhodimo tuk. Nqma da se sardim i ako opishe svoq 4as za grim. Badete ot polza na vsi4ki dori i na samite vas!
Uspeh!

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re: Uroci po grimirvane!!!нови [re: NeReiDa]  
Авторac (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 16:25



Прави ми впечатление че "елитната гримьорка" Лира НИКЪДЕ не даде прост съвет на някого. Но пък ни подлуди с досадните си самореклами. Хмм



Тема Re: Malka zabelejka)))нови [re: NeReiDa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано23.12.01 23:41



...Prostete che se namesvam....,no ne se pishe "grimirVane", a "grimirane"...)))

Eto razbirate li zashto ne namiram za nujno da korespondiram po vyprosa)))
A koito jelae molq, neka da zapovqda na saita mi:

www.Belle-vue.dir.bg

Ili w studioto mi, informaciq za koeto shte namerite v saita!!!

Veseli praznici ot Olivera!/LIRA






Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: NeReiDa]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано24.12.01 12:25



Mnogo interesna tema si napisala, no se chuda zashto nikoi ne e otgovoril seriozno.
Eto gi i trikovete, za koito se seshtam v momenta:

TEN NA LICETO:
- ako si napraskame liceto s mineralna voda, predi da sme zapochnali s grimiraneto, grima shte bude svej za po-dalgo vreme...
- vinagi triabva da pochistim liceto si, predi da zapochnem da go grimirame. I ne triabva da zabraviame za osnovata, pod fon dio tena i pudrata.

VEJDI:
- ako iskame da ne ni se razvalia formata, sled kato sme gi oformili i narisuvali, se slaga malko gel ili bezcvetna spirala - efekta e strahoten...

OCHI:
- ti veche kaza, kak da izdarjat poveche - az prava sashtoto neshto.
- ako iskame da namalim vizualno ochite si triabva da izpolzvame po-tamni senki i obratnoto - za da gi uvelichim ni pomagat po-svetlite tonove...
- kogato izpolzvame niakolko cviata senki ne triabva da zabraviame, che po-tamnite tonove triabva da nanasiame vurhu vanshnia ugul na klepacha, a po-svetlite vurhu vutreshnia...
- za da izglejdat miglite ni po-obemni, kogato slagame spitala v nai-dolnata im chast triabva da dvijim chetkata naliavo i nadiasno....

- ako iskame da namalim vizualno nosleto si v kraishtata mu se postavia po-tamna pudra, a v sredata po-svetla


USTNI:
- za da izdarji po-dalgo cherviloto vurhu ustnite ni mojem predi nego da slojim malko pudra ili fon dio ten...fon dio tena mojem da izpolzvame i kogato iskame da izsvetlim cherviloto...
- za po-traen efekt na cherviloto e hubavo sled kato sme nanesli parvia sloi da popiem sas salfetka i sled tova da slojim otnovo chervilo...
- za da uvelichim vizualno ustnite triabva da nanesem moliva malko izvun kontura im, a ako iskame da gi namalim pravim obratnoto -chertaem vuv vutreshnia kontur..
- strahoten efekt za uvelichavane na ustnite sluji i selikona...napravo neveroiatno...sashtia efekt stava i kogato slojim svetlo chervilo varhu sredata na gornata i dolnata ustna....


NOKTI:
- ako si namajem kojichkite s krem predi da zapochmen s lakiraneto, sled tova, ako sme se namacali izvun nokata, laka pada mnogo lesno.....

Tova e zasega...drugo ne mi idva na um ama , ako se seta shte dopalvam...




Не искам много - искам всичко....

Редактирано от teddy** на 24.12.01 12:49.



Тема Re: Setih se....нови [re: NeReiDa]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано24.12.01 17:03



Setih se, che dvoinata bradichka se prikriva kato se postavi ruj vurhy neia..;o)


Не искам много - искам всичко....


Тема /me vadi tefter4eto .., [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 04:00



koeto se kazva"teddy** kaza" i zapo4va da si zapisva;o)))
cun*

bootylicious


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: cuca]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано25.12.01 22:40



hehehehehehehee
ae kato si doidesh shte grimiram ;o))
cuuuuuunk ;o))


Не искам много - искам всичко....


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 19:15



dUbre..sUglasna sam..as i bes tva ne moga sama;oPmnou sam lyava...

bootylicious


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: cuca]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано25.12.01 22:47



ok BEB..;o)) ama si liava v rucete ili si komunist? ;o))

Не искам много - искам всичко....


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 19:25



to na komunistite levi li im se vika..tFa ne gU znaeh..;o)
cuna*

bootylicious



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.