Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Uroci po grimirvane!!!  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано21.12.01 11:56



V tozi klub otdavna sam zabelqzala 4e ima vsi4ko - ot maski za lice i kosa do tipi4ni kozmeti4ni produkti i firmi. No nikade ne vidqh kak to4no trqbva da se prilagat tezi varhovni marki grimove za koito vsi4ki govorim. Neka tuk vseki kaje neshto koeto bi bilo polezno za drugite. Naprimer ve4e razbrahme ot divinora 4e pudrata e po-dobre da se slaga "potupvaiki" za da popie po-dobre. Moje bi vseki znae nqkakv skrit trik. Moq "fokus" za nerazmazvane na te4ni senki e 4e otdolu se slaga osnova - parvo fon du ten koito trqbva da popie dobre i sled 2-3 minutki se slaga pudra. Sled tova se nanasqt senkite - tova spomaga za tqhnoto zadarjane i nerazti4ane. Sigurno ima dosta drugi trikove za perfekten grim no nie ne gi znaem. Neka koito jelae da kaje kakvoto misli za interesno i neobhodimo tuk. Nqma da se sardim i ako opishe svoq 4as za grim. Badete ot polza na vsi4ki dori i na samite vas!
Uspeh!

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re: Uroci po grimirvane!!!нови [re: NeReiDa]  
Авторac (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 16:25



Прави ми впечатление че "елитната гримьорка" Лира НИКЪДЕ не даде прост съвет на някого. Но пък ни подлуди с досадните си самореклами. Хмм



Тема Re: Malka zabelejka)))нови [re: NeReiDa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано23.12.01 23:41



...Prostete che se namesvam....,no ne se pishe "grimirVane", a "grimirane"...)))

Eto razbirate li zashto ne namiram za nujno da korespondiram po vyprosa)))
A koito jelae molq, neka da zapovqda na saita mi:

www.Belle-vue.dir.bg

Ili w studioto mi, informaciq za koeto shte namerite v saita!!!

Veseli praznici ot Olivera!/LIRA






Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: NeReiDa]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано24.12.01 12:25



Mnogo interesna tema si napisala, no se chuda zashto nikoi ne e otgovoril seriozno.
Eto gi i trikovete, za koito se seshtam v momenta:

TEN NA LICETO:
- ako si napraskame liceto s mineralna voda, predi da sme zapochnali s grimiraneto, grima shte bude svej za po-dalgo vreme...
- vinagi triabva da pochistim liceto si, predi da zapochnem da go grimirame. I ne triabva da zabraviame za osnovata, pod fon dio tena i pudrata.

VEJDI:
- ako iskame da ne ni se razvalia formata, sled kato sme gi oformili i narisuvali, se slaga malko gel ili bezcvetna spirala - efekta e strahoten...

OCHI:
- ti veche kaza, kak da izdarjat poveche - az prava sashtoto neshto.
- ako iskame da namalim vizualno ochite si triabva da izpolzvame po-tamni senki i obratnoto - za da gi uvelichim ni pomagat po-svetlite tonove...
- kogato izpolzvame niakolko cviata senki ne triabva da zabraviame, che po-tamnite tonove triabva da nanasiame vurhu vanshnia ugul na klepacha, a po-svetlite vurhu vutreshnia...
- za da izglejdat miglite ni po-obemni, kogato slagame spitala v nai-dolnata im chast triabva da dvijim chetkata naliavo i nadiasno....

- ako iskame da namalim vizualno nosleto si v kraishtata mu se postavia po-tamna pudra, a v sredata po-svetla


USTNI:
- za da izdarji po-dalgo cherviloto vurhu ustnite ni mojem predi nego da slojim malko pudra ili fon dio ten...fon dio tena mojem da izpolzvame i kogato iskame da izsvetlim cherviloto...
- za po-traen efekt na cherviloto e hubavo sled kato sme nanesli parvia sloi da popiem sas salfetka i sled tova da slojim otnovo chervilo...
- za da uvelichim vizualno ustnite triabva da nanesem moliva malko izvun kontura im, a ako iskame da gi namalim pravim obratnoto -chertaem vuv vutreshnia kontur..
- strahoten efekt za uvelichavane na ustnite sluji i selikona...napravo neveroiatno...sashtia efekt stava i kogato slojim svetlo chervilo varhu sredata na gornata i dolnata ustna....


NOKTI:
- ako si namajem kojichkite s krem predi da zapochmen s lakiraneto, sled tova, ako sme se namacali izvun nokata, laka pada mnogo lesno.....

Tova e zasega...drugo ne mi idva na um ama , ako se seta shte dopalvam...




Не искам много - искам всичко....

Редактирано от teddy** на 24.12.01 12:49.



Тема Re: Setih se....нови [re: NeReiDa]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано24.12.01 17:03



Setih se, che dvoinata bradichka se prikriva kato se postavi ruj vurhy neia..;o)


Не искам много - искам всичко....


Тема /me vadi tefter4eto ..,нови [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 04:00



koeto se kazva"teddy** kaza" i zapo4va da si zapisva;o)))
cun*

bootylicious


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: cuca]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано25.12.01 22:40



hehehehehehehee
ae kato si doidesh shte grimiram ;o))
cuuuuuunk ;o))


Не искам много - искам всичко....


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 19:15



dUbre..sUglasna sam..as i bes tva ne moga sama;oPmnou sam lyava...

bootylicious


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: cuca]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано25.12.01 22:47



ok BEB..;o)) ama si liava v rucete ili si komunist? ;o))

Не искам много - искам всичко....


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 19:25



to na komunistite levi li im se vika..tFa ne gU znaeh..;o)
cuna*

bootylicious


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: cuca]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано25.12.01 22:59



mdam..;o))cun***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Не искам много - искам всичко....


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 19:31



i az nay posle da nau4a neshto ot tebe
are

bootylicious


Тема Re: Malka zabelejka)))нови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано25.12.01 22:09



Blagodarq za zabelejkata..az se usetih den sled kato bqh napisala temata i nemojah da go redaktiram za jalost. Samo se 4udq zashto LIRA samo me popravqsh..zashto ne vzemesh otnoshenie kam problema....kakto ti nqkoga se izrazi po povod edna firma za 4etki za grim - nevolna greshka:)..samo znaesh da korigirash a nikoga ne davash cenen savet...eh eh eh

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re:I az se setihнови [re: teddy**]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано25.12.01 22:14



Super. Dosta interesni neshta nau4ih ot teb... I az se setih neshto koeto moje da zainteresuva nqkoi. Zna4i za da izglejdat ustnite po-golemi moje kogato se o4ertaqt s moliv da se sloji 4ervilo edin sloi...posle da se popie s karpi4ka kakto ti (teddy**) kaza i posle da se sloji oshte malko pudra( ne fon du teint) posle v krasishtata na ustni4kite da se sloji nuans po-tamno 4ervilo i nakraq da se sloji pak osnovnoto 4ervilo..v sredata se slaga po-svetal nuans ili glanc...i efekta e smrazqvasht...dano nqkoi ostane dovolen
p.s. LIRA - imam li greshka?

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re:I az se setihнови [re: NeReiDa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 13:41



Eh momicheta....vsichko tova, koeto ste napisali e prekrasno....i tvyrde neizcherpatelno!
Razbiram za opitite za samoizqwa i nadprevara za dokazvane na tova koi kolko znae i moje.....no ima edno edno golqmo NO, a to e...Ne zabravqite che tova vse pak e biznes, a istinskite maistori nikoga njama da izdadat trikovete i sposobnostite si! Prekrasno e che se interesuvare ot vsichko tova i go spodelqte, daje i az cheta s interes postingite....zashtoto zanaqt se krade...imashe takyv laf! A koito iska bezplatno da si predava opita njama problem s udovolstvie shte go procheta)))))))
Samo che za istinskite neshta se plashta....jalko, ako njakoi ot Vas se zanimava s tova kato osnoven biznes, toi i shte znae poveche i shte moje da preceni kakvo da spodeli i kakvo ne!
No ako e samo za hobi...OK....pishete))))
Samo dano njakoi ne ostane gladen edin den! Uchete horata da plashtat i da uvajavat tova, koeto e vasha profesiq i talant!
A inache vsichki mnogo obichat da poluchavat vsichko nagotovo, smljano i BEZPLATNO!
I v sledvashtiq moment, kogato sa Vi izkonsumirali....shte Vi zabravqt!

Uvajavai sebe si i tova, koeto pravish za da te uvajavat i drugite i cenjat sposobnostite ti!

A za sebe si njama kakvo da govorja, az sam se dokazala i rabotja v tazi sfera ne ot vchera....i sym gotova da pomogna na vseki, koito ima osyznata nujda ot tova, za bransha v koito rabotja!

Drugoto e samo gubene na vreme....i prazni prikazki!)))))
VESELI PRAZNICI....I BADETE NEOTRAZIMI!)))))

Olivera Arnaudova - konsultant po grim/LIRA
www.Belle-vue.dir.bg




Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано26.12.01 13:59



WOW.....haide da svalim malko garda....ne mislish li, che veche prekali s prevzemaneto si?
I tuk ne stava vapros za tova, che vseki gleda da se iztakne, da pokaje, che znae malko poveche ot drugia i e prochel poveche neshta. Ako na teb edinstvenata cel ti e da se pokazvash kolko i kakvo znaesh to nie tuk davame saveti i se opitvame da pomognem. I edin profesionalist niama da se krie v ugula i da si zatvaria ustata, a shte pomogne i shte dade savet vinagi - znam go ot opit. Skoro imah lekcia s grimior i moga da ti kaja, che ni kaza neimoverno mnogo za malkoto vreme , skoeto razpolagashe. Govorish mi za profesionalni taini, za gradene na zanaiad - priznai si, che, ako napishesh edin dva postinga s neshto polezno, a ne s tova da napomniash kolko si velika i znaeshta nikoia ot nas niama da ti otkradne neshto ili pak shte izgubish pari ot tova....


Не искам много - искам всичко....

Редактирано от teddy** на 26.12.01 17:34.



Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано26.12.01 17:56



Mila gospojo OLivera,
(neka tova da bade oficialno pismo)
pisha vi tova pismo po povod vasheto izkazvane v edin ot klubovete na dir.bg ( kozmetika) v koito vie davate svoite "veliki mneniq" po vaprosite zasegnati tam. MOlq vi samo za edno ( neka badem kulturni nali?) - ne mi razvalqite predstavata za vas s tezi nelepi izkazvaniq po povod nas ( obiknovenite horica). Az samata si bqh izgradila predstava za vas 4e ste 4ovek darjasht na sebe si no i vinagi gotov da pomogne. E gospojo, ne vsi4ko v tozi jivot e pari. Edno neshto v jivota ostana bezplatno - tova e pravoto na glas i saveta. Ako vie mislite 4e savetite mogat da se kupuvat - e mila mi gospojo togava prodavaite saveti. Ako nie tuk mislim 4e savetite mogat da se davat - togava ostavete ni da gi davame. Ne mislq 4e e za vashe dobro tolkova pati ve4e da povtarqte kolko ste velika i kak nikoga nikoi nqma da vi stigne. Zashtoto nishto ne se znae - moje utre sas tezi saveti koito nqkoi mi e dal da vi nadmina :). No vie stoite bezu4stno i gledaite otstrani - molq vi nedeite dava saveti - ta tova e varha na obidata za Vas. Stoite bezu4astna i gledaite nas prostite hora kak dori bez vasha pomosht vi nadminavame po obnoski i profesionalizam. I molq vi, nedeite se podigrava s nas. Zashtoto vie samo tova pravite. Ako tragnem da si govorim za grimir"v"ane, to i az moga da vi kaja 4e sam hodila na uroci pri istinski profesionalisti. Mariana Daskalova ( savarsheno dobra - istinski profesionalist) bukvalno za 30 leva kurs ( 3 sedmici - vsqka nedelq) mi obqsni tolkova neshta koito sigurno malko hora mogat i da predpolagat. Ne ni podcenqvaite - nie sashto sme dobri i mojem da vi minem samo ako jelaem. Vednaga sigurno shte iznikne vaprosa - ami mojete li da otidete na kurs v NY za 8000$...e Mila Gospojo, az Vi kazvam 4e ako imam jelanie ( no az nqmam) i ako iskam to moga da si pozvolq edin takav kurs. Mislq 4e roditelite mi ne iskarvat loshi pari i ako go iskam to te shte me podkrepqt. Taka 4e ne tova vi e plusa mila gospojo. Plus e ako rabotite sega v Amerika i ako ste grimior na filmovi i vsqkakvi drugi holivudski veli4iq. Plus e ako ste polu4avala nagradi za sceni4en grim. Plus e ako ste naistina ujasen profesionalist. No v momenta daje bih mogla da kaja 4e sme na edno nivo - nie obiknovenite horica koito samo 4etem spisaniq, gledame predavaniq i se u4im edna ot druga znaem na edno nivo s vas. Taka 4e pak shte povtorq - Ne ni podcenqvaite! A i oshte neshto - Mila Gospojo, vie gledate li televiziq? Vijdali li ste kolko profesionalisti sa vzemali u4astie v predavaniq. I kolko ot tqh sa razkazvali istoriqta na grima do dneshni vremena plus segashnata moda za grim? Vijdali li ste kolko ot tqh davat saveti i kolko ot tqh prodavat saveti?...Neka Vi ostavq da razmislite. No mila gospojo, iskam da znaete edno, edin profesionalist v svoqta profesiq NIKOGA nqma da nameri vreme za internet. Ili po-to4no toi moje i da ima vreme, no da sedne da se zanimava s nqkakvi "horica" deto pishat v nqkakv klub - tova NIKOGA. Neznam kak pri takav profesionalizam imate vreme za vsi4ko. I nali vse pak pravite vsi4ko za pari - e mila gospojo - v tozi klub nikoi nqma da vi dade pari - nikoi nqma da vi poiska pari - nikoi nqma da se zainteresuva ot neshto PLateno - tuk iskame saveti a ne kupuvame. Pravete razlika i ako obi4ate pravete reklama na vashiq o4arovatele sait drugade.
Uspeh vse pak v tarseneto na "platenoto"!
p.s. nedeite pishete nishto 4e moje da vi go otkradna

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: teddy**]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано26.12.01 14:35



az tuka pak edno vapros4e..... teddy** zna4i govorish za tena - kak taka da napraskame liceto predi da zapo4nem s pudrata i fond de teint-a... na mokro lice li da gi slagame ili da go podsushim?...zashtoto az bqh 4uvala 4e ne predi a sled kato sme slojili foundations trqbva da si napraskame liceto savsem leko za da moje grima da bade svej i dalgotraen i da nqma nqkade rqzka granica a da prelee( ruj i pudra)

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано26.12.01 15:43



gospojo LIRA - otidete na tozi adres http://www.makeupdiva.com/index.html i posle pak shte govorim za bezplatni saveti...vijte kak profesionalist ne si gubi vremeto s pisane na prostotii v klubovete a dava profesionalni saveti na hora.
drug interesen sait e http://www.askariane.com/ kadeto ama istinski profesionalist dava saveti - mojete daje ako iskate da pitate neshto koeto neznaete..shte vi bade ot polza..
p.s. a na tozi adres http://www.geocities.com/makeupadvice/ mojete da otkriete malko saveti ot ne tolkova kompetentno momi4e..no dadeni ot sarce..
p.s. ne mislite li gospojo 4e i vie mojete da sazdadete edin takav sait kadeto da davate saveti na balgarski..nqma sazdadeno oshte takova neshto..pomislete...jalko oba4e 4e go ima tova vashe pusto jelanie za zabogatqvane i pari...jalko naistina

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!

Редактирано от NeReiDa на 26.12.01 16:02.



Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: NeReiDa]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано26.12.01 16:03



Napraskva se suhoto lice s prasti namokreni s mineralna voda i i zchakvash niakolko minutki da popie ot samosebe si

Дай сега $10 - взимам пример от Оливера


Тема Re:I az se setihнови [re: NeReiDa]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано26.12.01 18:19



I az se pris'ediniavam k'm vas, momicheta - Lira zabravia, che tova e klyb v koito prosto vseki spodelia opit ili zadava v'prosi, na koito polychava otgovori - moze da ne znaem vsichko, no tova koeto ni interesyva go naychavame.Osven che e p'lno s websit-ove k'deto mnogo izvestni visagisti spodeliat trikove ot zanaiata i az shte kaza, che poniakoga hodia na workshops na izvestni marki, i tam ni ychat kak da se grimirame i na raznite trikove, i nikoi ne si pesti znaniata. E, tova e v'pros na lichen izbor i otnoshenie. Za sebe si znam che bez da s'm profesionalist, s ydovolstvie spodeliam i obmeniam opit i znania s vseki koito se interesyva. E, ako Lira ima drygo vizdane po v'prosa - neino pravo si e, neka pazi tainite za sebe si



Тема Re:I az se setihнови [re: NeReiDa]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано26.12.01 19:29



I kato stava dyma za chervilo - za da ne ostane po z'bite, sled kato se nachervim, lapvame pr'sta si i go izm'kvame prez zatvorenite ystni - taka po nego ostava izlishnoto chervilo. I oshte - ako bliznem ili navlaznim chashata ot koiato piem, cherviloto niama (ili pochti niama) da ostane po neia.Tova veche go pisah po dryga tema, no nishto
I drygo...kogato slagate ryz se ysmihnete, taka byzkite vi shte se vidiat po-jasno, i e lesno da se nanese ryzat. A ako ste se yvlekli i ste slozili povechko - malko pydra otgore i - gotovo.
Osobeno prez zimata dobre deistva i ystnite da se t'rkat s peeling otvreme - navreme, taka ostavat meki. Posle se slaga krem.
Ako vi e ostanal po pr'stite ot krema za okolo ochi sled kato ste go nanesli, namazete tozi ostat'k okolo ystnite, kojata tam e s'shto mnogo nezna.
Spiralata za migli ne se "pompa" za da ima poveche tysh po chetchicata - taka samo se vkarva v'tre v'zdyh i ot tova spiralata izs'hva po-b'rzo.
I ne na posledno miasto - adresi
Edin chydesen web-site e tozi na Chanel (www.chanel.com) Na angliiski ili frenski. Strahotno oformen site, s mnogo info - ne samo za tehnite prodykti, no i po princip po grimirane. Zaslyzava si vnimanieto,pone spored men. Na YSL s'shto beshe interesen, no v momenta e "under construction", ta shte triabva da se chaka dokato sa gotovi. Izobshto ot web sit-ovete na golemite marki chovek moze mnogo da naychi za tova kakvi cvetove i stilove shte sa na moda sledvashtia sezon, a i po princip.
Drygo ne se seshtam...koito ima v'pros, da pita

Редактирано от divinora на 26.12.01 19:31.



Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: teddy**]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано27.12.01 12:36



shte ti gi pratq po bankova smetka :)

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: NeReiDa]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано27.12.01 13:01



az se setih oshte edno neshto koeto moje da e polezno na nqkogo - zna4i za da oformim pravilno nashite vejdi zastavame pred ogledaloto i vzemame edin moliv..posle dopirame moliva do nosa - na mqstoto kadeto se zase4e s vejdata - ot tam trqbva da zapo4vat nashite vejdi - kogato sme dopreli moliva do dqsnata 4ast na nosa, moliva dostiga do vejdata i vsi4ko koeto e nalqvo ot moliva e nenujno...dano ste me razbrali 4e mai dosta slojno go obqsnih
Veselo posreshtane na novata godina.

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!

Редактирано от NeReiDa на 27.12.01 13:04.



Тема Re: za vejdite...dopylnenie!!!нови [re: NeReiDa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 00:49



po-tochno vyprosa za dyljinata na vejdite moje da se formulira taka:

Spuskame dva perpendikuljara. Pyrvijat e ot ot kraja na nosa /dolnijat krai na nozdrite/ kym vytreshniqt ygyl na okoto po posoka na cheloto. Taka shte razberete kyde bi trjabvalo da se namira vytreshnijat krai na vejdata. Vsichki kosymcheta namirashti se pred tazi linija sa izlishni i trjabva da se otstranjat.
Vtorija perpendikuljar minava ot dolnijat krai na nozdrite kym vynshnijat ygyl na okoto po posoka na cheloto. Tochkata, v kojato se presicha linijata s vejdata bi trjabvalo da e neinijat vynshen krai. Ako ot kraja na Vashite vejdi do tazi tochka ostava prazno prostranstvo, to trjabva da se dorisuva.

I da ne zabravjame che vejdite sa taka narechenija nebesen svod, ramkata na liceto i linijata, kojato podchertava dylbochinata na pogleda!
I tova e nai nai malkoto, koeto moje da se kaje za tjah, zashtoto za tazi chast ot liceto ima edna dosta obemna teoriq!
No vse pak po-dobre malko otkolkoto nishto)))



Тема Re: za vejdite...dopylnenie!!!нови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано28.12.01 13:06



LIRA - ne te li e strah sega 4e nqkoi moje da otkradne saveta ti i utre da stane po-velik ot teb?..Dano si proumqla cenata na savetite koito vsi4ki tuk si davame - moga da ti kaja 4e edna istinska usmivka( vapreki 4e e nevidima) i edno iskreno blagodarq ot priqtelki kato vsi4ki momi4eta v kluba za pomoshtta struva mnogo pove4e otkolkoto 10$...tarsi priqtelki ne vragove...zlobarite sa navsqkade...tarsi hora s koito shte preodoleesh zlobata i nepriqzanta na drugi..ne badi egoistka i vsi4ko shte bade ok...dano si promqla kakvo e da imash priqtelki v licata ( racete) na vsi4ki NAS...zashtoto vseki 4ovek ima problemi - i malko hora mogat da mu pomognat ( bezplatno)..pomisli varhu tova i sqdaiki pred komputara znai 4e ne si ve4e onzi specialist po grim a obiknoven 4ovek koito moje da savetva i da iska saveti..pomni priqtelsvoto nqma cena
p.s. ama ti naistina li nqmash temperatura?
p.s. da ne mi iskash utre 10$ za saveta?
p.s. pogledni nadolu ( kam podpisa mi - ako ne ti e poznato shte ti kaja otkade e parvata 4ast do tireto - kazaha mi go na obu4enie po grim v Oriflame)...

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!

Редактирано от NeReiDa на 28.12.01 13:08.



Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано28.12.01 13:22



tc tc tc...otli4en 6...s minus oba4e :)..az da sam se forsirala?..e da vqrno e, zashtoto 4estno kazano sam 4ovek koito mrazi podigravatelno i prenebrejitelno otnoshenie ( zashtoto kakto Vie kazahte - sam dostata4no umna i intelegentna da si mislq 4e ne sam s nishto po dolu ot vsi4ki) zatova se qdosah i nemojah da se sdarja...tova 4esto se slu4va..ne mislq 4e e polojitelna moq 4erta no i ne smqtam da obsajdam tova tuk...zna4i az gledah predavaneto na Gala ( iskam da kaja gledam go vseki pat) no nemoga da se setq za vas..kakto i da e...po drugiq vapros za kafeto - bih doshla s nai nai nai-golqmo udovolstvie no ne sam ot sofiq i daje ne sam blizko do sofiq...ot varna sam i mi e dosta trudno da idvam v sofiq samo zaradi vas ( prostete)...po povod vsi4ko drugo kazano ot Vas - az nqma da komentiram...mislq sama vijdate 4e shtom ste davali saveti v predavaneto na Gala ( kadeto ne vseki vi e vidql)..mojete da gi povtorite i tuk..a shtom neta vi e interesen - togava napravete neshto polezno za vsi4ki v nego ...neshto ot sarce a ne bezplatni gluposti...
p.s.nqma pove4e da komentiram vashite izkazvaniq...ako ne se prekaleno predizvikatelni de.....

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat, obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re:I az se setihнови [re: NeReiDa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 14:38



NeReiDa, zdravei otnovo!
Prochetoh postinga ti i mnogo se radvam che si ot Varna! Az mnogo obicham tozi grad i chesto hodja tam zashtoto imame vila na Jurnalist, vila AQUA, ako ja znaesh...ako ne s udovolstvie shte te pokanja tam kogato idvam za da si pobybrim za grimiorskite neshta)))...Obryshtam se dobronamereno , dano go razberesh)))
Haresvam i se zabavljavam s tova kak nastypatelno i kategorichno razmahvash shpagata, no kakto kazah tova sa emociite i impulsite na mladostta....az vse pak sym na 39g. i kato po -goljama otstypvam i ostavjam neshtata da prodyljavat estestveniqt si hod!
Vseki ima svoja jiznen pyt i jelaq uspeh na vseki edin!




Тема Re: za vejdite...dopylnenie!!!нови [re: NeReiDa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 14:55



NeReiDa, blagodarq za postnga!))
Naistina se uverih v jelanieto ti da postavjash horata na mjastoto...)))
Prodyljavai vse taka...revolucionnoto nachalo v haraktera ti opredeleno shte e obekt na vyzhishtenie sred prijatelite ti tuk)))
Opredeleno me zabavljavash, no i ti proshtavam zashtoto jivota uchi vseki edin da namira pravilnijat pyt sam i sys sobstvenijat si gorchiv opit!)))
Daje njama i da si pravja truda da izkazvam poveche mnenija, zashtoto se uverih che e izlishno...i vse pak se nadjavah che s teb moje da ima dialog , no uvi lygala sym se!
E, nishto, ne e za pyrvi pyt! Jelaq ti uspeh i ne se otkazvai ot mechtite si)))

TO GAIN WISDOM, MAN HAS TREE CHOICES:
THE FIRST IS TO THINK:
THIS IS THE NOBLEST,
THE SECOND IS TO COPY:
THIS IS THE EASIEST,
AND THE THIRD IS BY BITTER EXPERIENCE.

Sbogom)))



Тема oshte edin adresнови [re: divinora]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано28.12.01 17:58



Mezdyvremenno mi doide na yma za oshte edin website, www.guerlain.com, na angliiski ili frenski, k'deto s'shto ima chydesni primeri za grimirane na razlichni tipove lice, ochi, nosove i ystni, i t.n.



Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано28.12.01 18:50



:)...mnogo bih se radvala ako se vidim...ako nqkoi pat imash pat nasam - svirkai( kogato idvash se obadi( moje tuk) da se razberem kak da se namerim )..s udovolstvie shte izlezem da pobabrim...
po povod emociite - e az sam samo na 17..nemojesh da o4akvash neshto drugo:)

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat, obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re: za vejdite...dopylnenie!!!нови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано28.12.01 19:15



phu...dosta mai sam te ubidila...e losho...iskam da kaja oshte edno neshto...
1. postinga mi beshe ironi4en i nqmashe nujda ot otgovor
2. "revolucionnoto nachalo v haraktera ti opredeleno shte e obekt na vyzhishtenie sred prijatelite ti tuk" - tova ne go razbrah - parvo ne sam kazala 4e tuk imam priqteli a prosto 4e MISLQ i SE NADQVAM da imam...vtoro - kakvo revolucionno na4alo...try to explain please
3."Naistina se uverih v jelanieto ti da postavjash horata na mjastoto...)))" - mislq 4e e dobre vseki da si bade na mqstoto.....kakto znaesh neka vseki pravi tova koeto moje i da ne se barka tam kadeto nqma rabota
4."vse pak se nadjavah che s teb moje da ima dialog , no uvi lygala sym se!" - tova beshe kulminaciqta v celiq posting...samata reakciq 4e mi otgovarqsh mislq 4e zna4i 4e moje da ima dialog - druga e rabotata 4e moje da ne iskash da ima dialog ili az bih go narekla diskusiq
5."Sbogom)))" - i kade tragna sega?

"When you become obsessed with the enemy you become the enemy"
(Kogato badesh zavladqn ot vraga si, ti se prevrashtash v tozi vrag)
taka 4e shtom ne me obi4ash - ne mi obrashtai vnimanie

p.s. "If you don't like something, change it. If you can't change it, change the way you think about it!"

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat, obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.