Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: cuca]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано25.12.01 22:59



mdam..;o))cun***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Не искам много - искам всичко....


Тема Re: /me vadi tefter4eto ..,нови [re: teddy**]  
Автор cuca (Ms~)
Публикувано25.12.01 19:31



i az nay posle da nau4a neshto ot tebe
are

bootylicious


Тема Re: Malka zabelejka)))нови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано25.12.01 22:09



Blagodarq za zabelejkata..az se usetih den sled kato bqh napisala temata i nemojah da go redaktiram za jalost. Samo se 4udq zashto LIRA samo me popravqsh..zashto ne vzemesh otnoshenie kam problema....kakto ti nqkoga se izrazi po povod edna firma za 4etki za grim - nevolna greshka:)..samo znaesh da korigirash a nikoga ne davash cenen savet...eh eh eh

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re:I az se setihнови [re: teddy**]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано25.12.01 22:14



Super. Dosta interesni neshta nau4ih ot teb... I az se setih neshto koeto moje da zainteresuva nqkoi. Zna4i za da izglejdat ustnite po-golemi moje kogato se o4ertaqt s moliv da se sloji 4ervilo edin sloi...posle da se popie s karpi4ka kakto ti (teddy**) kaza i posle da se sloji oshte malko pudra( ne fon du teint) posle v krasishtata na ustni4kite da se sloji nuans po-tamno 4ervilo i nakraq da se sloji pak osnovnoto 4ervilo..v sredata se slaga po-svetal nuans ili glanc...i efekta e smrazqvasht...dano nqkoi ostane dovolen
p.s. LIRA - imam li greshka?

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re:I az se setihнови [re: NeReiDa]  
АвторLlRA (Нерегистриран)
Публикувано26.12.01 13:41



Eh momicheta....vsichko tova, koeto ste napisali e prekrasno....i tvyrde neizcherpatelno!
Razbiram za opitite za samoizqwa i nadprevara za dokazvane na tova koi kolko znae i moje.....no ima edno edno golqmo NO, a to e...Ne zabravqite che tova vse pak e biznes, a istinskite maistori nikoga njama da izdadat trikovete i sposobnostite si! Prekrasno e che se interesuvare ot vsichko tova i go spodelqte, daje i az cheta s interes postingite....zashtoto zanaqt se krade...imashe takyv laf! A koito iska bezplatno da si predava opita njama problem s udovolstvie shte go procheta)))))))
Samo che za istinskite neshta se plashta....jalko, ako njakoi ot Vas se zanimava s tova kato osnoven biznes, toi i shte znae poveche i shte moje da preceni kakvo da spodeli i kakvo ne!
No ako e samo za hobi...OK....pishete))))
Samo dano njakoi ne ostane gladen edin den! Uchete horata da plashtat i da uvajavat tova, koeto e vasha profesiq i talant!
A inache vsichki mnogo obichat da poluchavat vsichko nagotovo, smljano i BEZPLATNO!
I v sledvashtiq moment, kogato sa Vi izkonsumirali....shte Vi zabravqt!

Uvajavai sebe si i tova, koeto pravish za da te uvajavat i drugite i cenjat sposobnostite ti!

A za sebe si njama kakvo da govorja, az sam se dokazala i rabotja v tazi sfera ne ot vchera....i sym gotova da pomogna na vseki, koito ima osyznata nujda ot tova, za bransha v koito rabotja!

Drugoto e samo gubene na vreme....i prazni prikazki!)))))
VESELI PRAZNICI....I BADETE NEOTRAZIMI!)))))

Olivera Arnaudova - konsultant po grim/LIRA
www.Belle-vue.dir.bg




Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано26.12.01 13:59



WOW.....haide da svalim malko garda....ne mislish li, che veche prekali s prevzemaneto si?
I tuk ne stava vapros za tova, che vseki gleda da se iztakne, da pokaje, che znae malko poveche ot drugia i e prochel poveche neshta. Ako na teb edinstvenata cel ti e da se pokazvash kolko i kakvo znaesh to nie tuk davame saveti i se opitvame da pomognem. I edin profesionalist niama da se krie v ugula i da si zatvaria ustata, a shte pomogne i shte dade savet vinagi - znam go ot opit. Skoro imah lekcia s grimior i moga da ti kaja, che ni kaza neimoverno mnogo za malkoto vreme , skoeto razpolagashe. Govorish mi za profesionalni taini, za gradene na zanaiad - priznai si, che, ako napishesh edin dva postinga s neshto polezno, a ne s tova da napomniash kolko si velika i znaeshta nikoia ot nas niama da ti otkradne neshto ili pak shte izgubish pari ot tova....


Не искам много - искам всичко....

Редактирано от teddy** на 26.12.01 17:34.



Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано26.12.01 17:56



Mila gospojo OLivera,
(neka tova da bade oficialno pismo)
pisha vi tova pismo po povod vasheto izkazvane v edin ot klubovete na dir.bg ( kozmetika) v koito vie davate svoite "veliki mneniq" po vaprosite zasegnati tam. MOlq vi samo za edno ( neka badem kulturni nali?) - ne mi razvalqite predstavata za vas s tezi nelepi izkazvaniq po povod nas ( obiknovenite horica). Az samata si bqh izgradila predstava za vas 4e ste 4ovek darjasht na sebe si no i vinagi gotov da pomogne. E gospojo, ne vsi4ko v tozi jivot e pari. Edno neshto v jivota ostana bezplatno - tova e pravoto na glas i saveta. Ako vie mislite 4e savetite mogat da se kupuvat - e mila mi gospojo togava prodavaite saveti. Ako nie tuk mislim 4e savetite mogat da se davat - togava ostavete ni da gi davame. Ne mislq 4e e za vashe dobro tolkova pati ve4e da povtarqte kolko ste velika i kak nikoga nikoi nqma da vi stigne. Zashtoto nishto ne se znae - moje utre sas tezi saveti koito nqkoi mi e dal da vi nadmina :). No vie stoite bezu4stno i gledaite otstrani - molq vi nedeite dava saveti - ta tova e varha na obidata za Vas. Stoite bezu4astna i gledaite nas prostite hora kak dori bez vasha pomosht vi nadminavame po obnoski i profesionalizam. I molq vi, nedeite se podigrava s nas. Zashtoto vie samo tova pravite. Ako tragnem da si govorim za grimir"v"ane, to i az moga da vi kaja 4e sam hodila na uroci pri istinski profesionalisti. Mariana Daskalova ( savarsheno dobra - istinski profesionalist) bukvalno za 30 leva kurs ( 3 sedmici - vsqka nedelq) mi obqsni tolkova neshta koito sigurno malko hora mogat i da predpolagat. Ne ni podcenqvaite - nie sashto sme dobri i mojem da vi minem samo ako jelaem. Vednaga sigurno shte iznikne vaprosa - ami mojete li da otidete na kurs v NY za 8000$...e Mila Gospojo, az Vi kazvam 4e ako imam jelanie ( no az nqmam) i ako iskam to moga da si pozvolq edin takav kurs. Mislq 4e roditelite mi ne iskarvat loshi pari i ako go iskam to te shte me podkrepqt. Taka 4e ne tova vi e plusa mila gospojo. Plus e ako rabotite sega v Amerika i ako ste grimior na filmovi i vsqkakvi drugi holivudski veli4iq. Plus e ako ste polu4avala nagradi za sceni4en grim. Plus e ako ste naistina ujasen profesionalist. No v momenta daje bih mogla da kaja 4e sme na edno nivo - nie obiknovenite horica koito samo 4etem spisaniq, gledame predavaniq i se u4im edna ot druga znaem na edno nivo s vas. Taka 4e pak shte povtorq - Ne ni podcenqvaite! A i oshte neshto - Mila Gospojo, vie gledate li televiziq? Vijdali li ste kolko profesionalisti sa vzemali u4astie v predavaniq. I kolko ot tqh sa razkazvali istoriqta na grima do dneshni vremena plus segashnata moda za grim? Vijdali li ste kolko ot tqh davat saveti i kolko ot tqh prodavat saveti?...Neka Vi ostavq da razmislite. No mila gospojo, iskam da znaete edno, edin profesionalist v svoqta profesiq NIKOGA nqma da nameri vreme za internet. Ili po-to4no toi moje i da ima vreme, no da sedne da se zanimava s nqkakvi "horica" deto pishat v nqkakv klub - tova NIKOGA. Neznam kak pri takav profesionalizam imate vreme za vsi4ko. I nali vse pak pravite vsi4ko za pari - e mila gospojo - v tozi klub nikoi nqma da vi dade pari - nikoi nqma da vi poiska pari - nikoi nqma da se zainteresuva ot neshto PLateno - tuk iskame saveti a ne kupuvame. Pravete razlika i ako obi4ate pravete reklama na vashiq o4arovatele sait drugade.
Uspeh vse pak v tarseneto na "platenoto"!
p.s. nedeite pishete nishto 4e moje da vi go otkradna

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: teddy**]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано26.12.01 14:35



az tuka pak edno vapros4e..... teddy** zna4i govorish za tena - kak taka da napraskame liceto predi da zapo4nem s pudrata i fond de teint-a... na mokro lice li da gi slagame ili da go podsushim?...zashtoto az bqh 4uvala 4e ne predi a sled kato sme slojili foundations trqbva da si napraskame liceto savsem leko za da moje grima da bade svej i dalgotraen i da nqma nqkade rqzka granica a da prelee( ruj i pudra)

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!


Тема Re:I az se setihнови [re: LlRA]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано26.12.01 15:43



gospojo LIRA - otidete na tozi adres http://www.makeupdiva.com/index.html i posle pak shte govorim za bezplatni saveti...vijte kak profesionalist ne si gubi vremeto s pisane na prostotii v klubovete a dava profesionalni saveti na hora.
drug interesen sait e http://www.askariane.com/ kadeto ama istinski profesionalist dava saveti - mojete daje ako iskate da pitate neshto koeto neznaete..shte vi bade ot polza..
p.s. a na tozi adres http://www.geocities.com/makeupadvice/ mojete da otkriete malko saveti ot ne tolkova kompetentno momi4e..no dadeni ot sarce..
p.s. ne mislite li gospojo 4e i vie mojete da sazdadete edin takav sait kadeto da davate saveti na balgarski..nqma sazdadeno oshte takova neshto..pomislete...jalko oba4e 4e go ima tova vashe pusto jelanie za zabogatqvane i pari...jalko naistina

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat - obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!

Редактирано от NeReiDa на 26.12.01 16:02.



Тема Re: Uroci po grimirane!!!нови [re: NeReiDa]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано26.12.01 16:03



Napraskva se suhoto lice s prasti namokreni s mineralna voda i i zchakvash niakolko minutki da popie ot samosebe si

Дай сега $10 - взимам пример от Оливера



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.