Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Boje opaziнови [re: Компетентен]  
Автор Hardy ()
Публикувано17.10.99 23:59



Abe sto za hora pishat. Polowinata nesta sa adski gluposti. "Ne mojelo da se reztartira mashinata ot normalen potrebitel" i towa bilo losho, Tozi koito go e pisal njama ideja za kakwo stawa duma. Ami ako w taj sitema rabotjat oste 100 choweka, kak taka ste restartira ?????????. Bil zabiwal kato gleda dev directorijata s mc, mi parwo "mc" e programa w Linux towa NE E Linux. Malko li programi pod Windows zabiwat. Wtoro mi e mnogo intersno kakwo gleda s mc w directorija dev, kakwo ochakwa da widi tam "moje bi Bill". Da ne goworim che sled kato w normalen potrebitel kak mu e razresheno da wliza w dev diektorijata. Egati administratorite.

Тема ЛИНУКС НЕ Е ЗА ИДИОТИ !нови [re: vgd]  
Автор Лиич Даун Лоудър ()
Публикувано02.01.00 02:30



графичния дектоп не е цел на живота на линукс, и няма и да бъде скоро! хайде ми покажи любимия ти уиндоус с команден ред и администрирай системата като в линукс! направи го и в мрежа... и в клъстър... ох, защо ли ти говоря неща, които не разбираш... работи си на Уиндоус, плащай си $120 за ьпгрейди на година, духай супата с проблем 2000... НО НЕ НИ ЗАНИМАВАЙ С НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА СИ!

Тема ПРОЧЕТИ ТОВА, ГЛУПАКО!нови [re: slaff]  
Автор Лиич Даун Лоудър ()
Публикувано02.01.00 02:43



превеждам на уиндоусов език предишния постинг, като за теб: КДЕ-то и да забие не е страшно - то е само една програма - рестартираш САМО НЕЯ, през това време системата си работи, без това да и пречи. Това е основна разлика от Уиндоус - при теб забиването на графичната подсистема е фатално за ВСИЧКО, защото нямаш мултитаскинг - ако Бил Гейтс ти е казал че имаш, излъгал те е, повярвай ми!

Тема Re: LINUX Е ПЪЛЕН БОКЛУКнови [re: Компетентен]  
Автор rado7319 (непознат )
Публикувано05.12.17 21:26



Попаднах на тази стара тема - и така след 19 години става ясно, че авторът й е бил прав - нищо не стана от Линукса - Windowsa го съсипа окончателно.





Тема Re: LINUX Е ПЪЛЕН БОКЛУКнови [re: rado7319]  
Автор stillpigi-166243 (магнити хологр)
Публикувано29.03.18 21:48



Boq se, 4e mnogo gre6i6. Ima si OS za razli4ni zada4i...
Donqkade LNx iska po skap hardware no v zamqna na tova ima Lnx s ni6tojni sistemni iziskvaniq . Zavisi kakvo za 6te ti trqbva operacionata sistema. Az naprimer polzvam Bart PE , no drugo kato BArt PE ot Microsoft nqma i nqma i da ima, dokato pod Lnx ima xilqdi Live distribucii pri tova godni za Internet surf.


Ни съм книга ни съм лекар, обичам книгите и всеки ден нещо ме боли


Тема Re: LINUX Е ПЪЛЕН БОКЛУКнови [re: stillpigi-166243]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано10.01.20 20:59



> Donqkade LNx iska po skap hardware

??



Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.