Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема LINUX Е ПЪЛЕН БОКЛУКнови [re: Григорий Нанев]  
Автор VADER ()
Публикувано13.09.99 22:41



ei, s udovolstvie bih se naucil da karam kolata linux!!!!!!!!! hubao! kade pise!!!!!!!!! kvi direktorii ima, v teh, akkvi failove obiknovenno ima, kato BOOT-va sto nema boot-sektor a liloto nakaksi bootva! kakvi konfiguracionni failova ima, i kakvo trebva v tah da ima.... i t.n.!!!!!!!!! kade go pise tova????????????? ami, pisego KADE LI NE!!!!! t.e. NIKADE! sto assemlera mu e s takav izvraten format!!?? movl %eax,%ebx !!!!!!!!!! tova ne e assembler za 386! i t.n. ......................

Тема LINUX НЕ Е ЗА АМАТЬОРИнови [re: rOOt]  
Автор VADER ()
Публикувано13.09.99 22:43



za akv diavol mi e da "zabivam" sobstvennia si komputer??????????? ili, koi ste mi se "logne" v nego ta da mi go hackva????????????????? za kvo mi e taia celkata zastita na UNIX na personalen komputer???????????? ce ot WINDOWS po loso nema, nema!!!!!!!! no tova e drug vapros!

Тема за каранетонови [re: VADER]  
Автор skywalker ()
Публикувано13.09.99 23:29



навсякъде пише как се кара - ама като за начало: www.linux.org linux.box.sk има достатчно препратки за всичко

Тема Linux Meta Pageнови [re: skywalker]  
Автор Ross ()
Публикувано14.09.99 17:33



http://stommel.tamu.edu/~baum/linux-meta.html всичко пише ама нема кои да чете!! linux rulez!

Тема Mnogozadachnostнови [re: Компетентен]  
Автор Linuzz ()
Публикувано14.09.99 21:50



Попитал синът на Бил Гей баща си : - Тате, какво е многозадачна ОС ? - Почакай малко, моето момче, да си форматирам дискетата и ще ти покажа....

Тема Mnogozadachnostнови [re: Linuzz]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано15.09.99 01:30



Интересно, дали едно приложение за "многозадачния" линукс може да създава нишки с различен приоритет, подобни на уиндоуските?

Тема ZA Win'нови [re: Григорий Нанев]  
Автор Stef ()
Публикувано15.09.99 02:29



Abe predpolagam che vsichki vie si bachkate s windows, sqshto i az... ama niakoi da mi kaje neshto po-sqshtestveno da e izmisleno ot 95 godina nasam v windows - e vse poveche se spriateliavame s nego... GLUPOSTI - taka totalno sa mi pisnali tqpite mu problemi - i koeto e nai-vajnoto - povecheto ot tezi problemi VQOBSHTE NIAMAT LOGIKA !!! A poglednete naprimer RED HAT - niakoi da kaje neshto po vqprosa za napredqka ot 5.0 do 6.0 i tova za kolko vreme.... i kvo predimstvoto na windows za priatelskia interfeis e preodoliano, che daje i v avans (shtom ima veche i GNOME THEMES za win). A ako niakoi e sviknal po balqshkata - da si kreta s windows, ako iska do 3000 nata. Da ne zabraviame i fakta koia kompania stoi za Windows (s kolko pari) i koi sqzdava Linux....... A pqk na NANEV moga da kaja da ne mi se pishe tolkova umen i hitqr a da pogledne obektivno na neshtata i tendenciite v razvitieto na OS. A zashto ne i na Office prilojeniata (ot MS Office po-dobro nema, a????) Ha HA Ha HA....... To taka se govori dqlgo vreme i za intel, ama mai im stana dosta goreshto pod krakata naposledqk... A i stiga s monopolisti be!!!!!

Тема Mnogozadachnostнови [re: Григорий Нанев]  
Автор foenyx ()
Публикувано15.09.99 18:17



aha-aha

Тема LINUX Е ПЪЛЕН БОКЛУКнови [re: Компетентен]  
Автор slaff ()
Публикувано15.09.99 18:28



Хммммм, като за начало - кво значи -заби ми линукса- КДЕ-то ли?!? шел-а ли?! хмммм ти си интересен човек, може би толкова интересен, че си първия дето прави аналогия м/у линукс и Х хехехех хммммм - в общи линии си абсолютно прав - марш обратно на ПРОЗОРЦИ и забрави тая работа с линукса - имаш твърде извратено мнение за операционната система като понятие - цитирам: устройство DEV ?!??!?!?!? хехехех - абе - що въобще занимаваш толкоз хора със собственото си невежество.... хммм и тоя нанев - да бе - съмнявай се ама съм писал и пиша - и не само аз а и много от гореотговорилите - а ти?!? иначе питай ако нещо те притеснява ... хехехехх веселяци сте и вие ей, добре че има и хора дето имат идея що е то ОС като цяло хехех

Тема LINUX Е ПЪЛЕН БОКЛУКнови [re: VADER]  
Автор Jiro ()
Публикувано15.09.99 19:40



Abe Vader, Ti chuwal li si za Linux Documentation Project(LDP)? Mai ne si. Tolkowa si rabotil ti sas Linux. Potarsi LDP po mrezhata i kato go namerish wzemi procheti Administrator's Guide i User's Guide, ama kato te gledam ste triabwa parwo da prochetesh Insatll and Beginner's Guide. Sled towa pak ela da si goworim.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.