Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 12:44



ами защо не го изтри постинга с псувните?
и нали постави въпроса на гласуване?
ето - аз гласувах.
въпроси за рестарт и т.н. не може веднага да се каже дали са за хардуер или не, докато това тук е повече от ясно какво е.
това дето пишело, че не всички плащат за мен не е причина да не се трие.
просто това не е по темата и спор по този въпрос за мен няма. ама ти си модератора, ти решаваш.
не знам защо толкова се запъна. повечето модератори биха го изтрили такова нещо без да се замислят.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.11.06 14:05



"Спечелете пари от интернет....":
* не е нито за клуб Хардуер, нито за клуб Софтуер
* не е питане за проблем с хардуер и/или софтуер
* не предлага сам по себе си нищо полезно, освен една добра възможност да си пофлудим на спокойствие.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 14:15



Повечето модератори биха изтрили и темите "Възвание за революция в съзнанието". Такава имаше и тук, но против нея ти не се възпротиви. Не одобрявам само когато постналия след няколко дни пуска в нея празен постинг, за да я изкара пак най-отпред. Тогава прибягвам до заключване. В тази тема автора не е пускал празен постинг - ти сам свърши тази работа. Няколко пъти.

Ок, съгласен съм, ще я изтрия.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 14:16



Но пък е тема, в която се казва за какво можем да ползваме хардуера си.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 16:18



добре де, ти решаваш дали да я триеш.
просто изказах мнение. а за тая тема която цитираш "Възвание за революция в съзнанието" - не съм я видял, или не съм обърнал внимание.
или съм си помислил, че ще я изтриеш, и след като след това вече е изчезнала съм решил, че си я изтрил, във всеки случай не я виждам сега до трета страница поне, по-назад не съм ровил.
май стана от мухата слон. съжалявам ако съм ти причинил неудобство по някакъв начин, все пак това е само една тема, не е напълнен целия клуб със спам и флуд. тъй че не е толкова важно.
но забелязах, че същия автор е напълнил много други клубове със същия постинг. може би затова се подразних и попитах за триене.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 18:40



А в другите клубове трият ли му темата?

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 19:01



Не знам.
Където няма модератор не я трият.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.11.06 19:25



в такъв случай не би трябвало да се трие/редактира/заключва каквото е да е, защото всеки ползва хардуера си за нещо. ако се напъна и нафлудя клуба с "асдф", "явер", "зьцж", ... => ползвам хардуера си за флудене на форуми с четирибуквени текстове и това е много гот.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 21:41



Аз пък видях, че не са я трили и в клубове, в които има модератор.

Триенето е предпоследна мярка, и се прилага от модератора. Какво стана с анкетата? От само един гласувал - няма заключение по случая.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 21:43



Разбира се, че имаш право да използваш компютъра си за флудене дори и с 5-буквени набори от символи. Но ако го правиш тук в клуба - флуда ти ще бъде изтриван, а при вложено старание от твоя страна - ще получиш и ban.

Ако сте забелязали някой да флуди клуба - моля пуснете ми лична бележка, ще се занимая със случая.

Лека вечер.

Щирлиц




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.