Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Спечелете пари от интернет.Станете в крак с нещата  
Авторirchelp (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 17:53



Тези които са заинтересувани и искат да бъдат в час с нещата моля да посетят:


Разберете как се печели от интернет, и много други полезни неща !



Тема Re: Спечелете пари от интернет.Станете в крак с ненови [re: irchelp]  
Авторnohelp (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 19:18



Да ти еба майката курвенска в червивия гъз!!!
Ох!!!
Олекна ми!
Другите извинявайте





Тема абе тук няма ли модератор?нови [re: irchelp]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано25.11.06 09:47



.



Тема между другото,нови [re: irchelp]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.11.06 10:23



може да пратиш оная курва майка си да й го нахлузя в устата. барем и тя заработи нещо.



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано25.11.06 10:25



ще дойде мъдератора, но за целта трябва всеки да помогне с каквото може ;)

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано25.11.06 13:27



А за какво ти е модератор?

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано25.11.06 21:14



аз ли трябва да ти обяснявам за какво?



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 01:24



Освен, че е извършил нещо не дотам етично - написал е референтния си номер в линка, и леко е забравил да спомене, че ще получи точки от този линк - друго не намирам, с което да е нарушил Правилата на клуба. Писал е на кирилица, дал е линк към сайт, където всеки може да прочете, и да се запознае с една възможност на Интернет - рекламата. Аз съм работил малко с NOCS. Лично мнение - пълна загуба на време. На $150 делнаха регистрацията без никакви коментари и обяснения - точно по техните правила. Който има време за губене - нека ходи по линка, нека чете и се учи, нека цъка две-три седмици в нета, и като не получи нищо - сам ще се сети.

Това е от мен. Ако клубарите смятат, че такива теми трябва да бъдат изтривани - моля гласувайте. "За триене" или "Против триене".

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 08:48



Щом така поставяш нещата - аз гласувам ЗА ТРИЕНЕ на такива теми!

Досега ти ми звучеше разумно, не знам сега защо ги говориш такива, още повече, че сам си проверил що за стока са подобни сайтове.
Най-малкото не виждам връзката с тематиката на форума - хардуер.
Това за мен си е чиста проба спам и реклама при това користна така да се каже. И защо трябва хората да си губят времето и да цъкат, докато се уверят, че работата е мошеническа, след като и ти и аз прекрасно знаем, че е така.
Нали смисъла на форума е хората да си помагат с информация и съвети, а не взаимно да се прецакват с подобни "информации".
И нима беше нужно да обяснявам елементарни неща?
Или тук сте малки и не си спомняте тъй наречените финансови пирамиди? Интересно е как хората са склонни да вярват на това, което им се иска, дори то да е очевидно невъзможно и нелогично.

Редактирано от нoчнoй_дoзop на 26.11.06 08:55.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 11:42



Аз не съм си променил начина на мислене.

Понятоето за спам се различава от този случай. Финансови пирамиди - също. И освен това за мен е факт, че някои такива фирми за реклами в Интернет - наистина плащат на хората, които цъкат по линковете. Ако отвориш линка, който е даден горе - ще прочетеш, че и това е описано. Цитирам: "Не всички сайтове плащат. Те се наричат SCAM и работата с тях е само губене на време". Т.е. написаното в този сайт за мен е важно като информация.

Дали темата е за този сайт или не - преди време спорихме по подобен въпрос. Непрекъснато се появяват теми, които привидно не са за този сайт. Ето примери точно от първа страница: "TravelMate 2350, Win2003, Power Management", "Проблем с рестарт на компютъра", "търся софт за опр на хардуер", "Необичаен син екран", "Restart без видима причина...", "Различните типове хора, които работят с компютри..", "Карта на цифров фотоаапарат скри снимани файлове.."... и още много такива. Можем да кажем - този проблем е за "Софтуер", онзи - за "Фотография"... А защо не тук? Нима ти не можеш да научиш нищо ново от всички тези постинги?

И на мен не ми е приятно да чета глупости, но те не са единствените, а аз трябва да се отнасям към всички по един и същи начин. Всъщност, помисли. Ако трябва да бъдем честни - трябваше да изтрия втория постинг с псувните. Както и да е. Задълбахме в грешна посока.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 12:44



ами защо не го изтри постинга с псувните?
и нали постави въпроса на гласуване?
ето - аз гласувах.
въпроси за рестарт и т.н. не може веднага да се каже дали са за хардуер или не, докато това тук е повече от ясно какво е.
това дето пишело, че не всички плащат за мен не е причина да не се трие.
просто това не е по темата и спор по този въпрос за мен няма. ама ти си модератора, ти решаваш.
не знам защо толкова се запъна. повечето модератори биха го изтрили такова нещо без да се замислят.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.11.06 14:05



"Спечелете пари от интернет....":
* не е нито за клуб Хардуер, нито за клуб Софтуер
* не е питане за проблем с хардуер и/или софтуер
* не предлага сам по себе си нищо полезно, освен една добра възможност да си пофлудим на спокойствие.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 14:15



Повечето модератори биха изтрили и темите "Възвание за революция в съзнанието". Такава имаше и тук, но против нея ти не се възпротиви. Не одобрявам само когато постналия след няколко дни пуска в нея празен постинг, за да я изкара пак най-отпред. Тогава прибягвам до заключване. В тази тема автора не е пускал празен постинг - ти сам свърши тази работа. Няколко пъти.

Ок, съгласен съм, ще я изтрия.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 14:16



Но пък е тема, в която се казва за какво можем да ползваме хардуера си.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 16:18



добре де, ти решаваш дали да я триеш.
просто изказах мнение. а за тая тема която цитираш "Възвание за революция в съзнанието" - не съм я видял, или не съм обърнал внимание.
или съм си помислил, че ще я изтриеш, и след като след това вече е изчезнала съм решил, че си я изтрил, във всеки случай не я виждам сега до трета страница поне, по-назад не съм ровил.
май стана от мухата слон. съжалявам ако съм ти причинил неудобство по някакъв начин, все пак това е само една тема, не е напълнен целия клуб със спам и флуд. тъй че не е толкова важно.
но забелязах, че същия автор е напълнил много други клубове със същия постинг. може би затова се подразних и попитах за триене.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 18:40



А в другите клубове трият ли му темата?

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор нoчнoй_дoзop (потаен)
Публикувано26.11.06 19:01



Не знам.
Където няма модератор не я трият.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано26.11.06 19:25



в такъв случай не би трябвало да се трие/редактира/заключва каквото е да е, защото всеки ползва хардуера си за нещо. ако се напъна и нафлудя клуба с "асдф", "явер", "зьцж", ... => ползвам хардуера си за флудене на форуми с четирибуквени текстове и това е много гот.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй_дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 21:41



Аз пък видях, че не са я трили и в клубове, в които има модератор.

Триенето е предпоследна мярка, и се прилага от модератора. Какво стана с анкетата? От само един гласувал - няма заключение по случая.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано26.11.06 21:43



Разбира се, че имаш право да използваш компютъра си за флудене дори и с 5-буквени набори от символи. Но ако го правиш тук в клуба - флуда ти ще бъде изтриван, а при вложено старание от твоя страна - ще получиш и ban.

Ако сте забелязали някой да флуди клуба - моля пуснете ми лична бележка, ще се занимая със случая.

Лека вечер.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.11.06 07:32



:))
ако предполагах, че няма да я изтриеш и аз нямаше да пиша в темата.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Авторнoчнoй дoзop (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 11:54



щом толкова държиш да спамим клуба - ок, ще продължа да пиша по темата.
доколкото разбирам и ЛУД ПРЪЧ също гласува за триене на темата, така че ставаме двама.
ти явно си против, т.е. сме 2 към 1 в полза на триенето





Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Авторнoчнoй дoзop (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 12:02



впрочем, можеш ли да ми посочиш конкретно кои са тези клубове, в които има модератор, и въпросния постинг не е изтрит?
аз мисля, че дори само факта, че е писал едно и също в много клубове (повече от 3-4) е достатъчно за да бъде изтрито. явно целта е масова пропаганда и несъобразяване с тематиката на клубовете.
твоето поведение е доста странно като за модератор, бих казал, че длъжност партиен секретар или профпредседател повече би ти отивала





Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано27.11.06 12:03



Аз съм модератор, в случая не мога да гласувам. Но и да можех - може би не си уцелил с предположението си. ;о))

Но засега процента гласували е много малък. Ще трябва да направим балотаж.

Ето всъщност какво правиш ти. С помощта на Луд Пръч вече 4 дни държите темата най-отгоре. Досега щеше спокойно да си е слязла по пътя си към архива, и на никой нямаше да му пречи.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторнoчнoй дoзop (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 12:05



аз също нямаше да пиша, ако допусках дори за миг, че темата няма да бъде тутакси изтрита.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Авторнoчнoй дoзop (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 12:08



да, нали? сега аз излязох виновен!
ако знаех, че така ще стане нямаше да пиша в темата.



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: нoчнoй дoзop]  
Автор ЩиpлицМодератор (разузнавач)
Публикувано27.11.06 15:14



Обвинения не са отправяни към теб. Нито към Луд Пръч. Просто освен, че на вас двамата подобни теми не ви харесват - друга причина за триене май няма. Поне не според действащите правила. В предишния си постинг обясних само резултата от действията ти, но нищо повече. Не изопачавай думите ми. Ще заключа темата, за да не се качва повече най-отгоре, ако има нещо друго - на лична бележка. ;о)

Не приемай живота толкова насериозно. И без това никой не се е измъкнал жив от него.

Щирлиц



Тема Re: абе тук няма ли модератор?нови [re: Щиpлиц]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано27.11.06 15:16



е, забавен чат стана, макар да няма много връзка с хардуера



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.