Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови  
Автор _H2SO4_ (проС юзАр)
Публикувано01.03.06 13:32



Здрасти банда

Та проблема е следния. Ползвам CS2 Premium за Макинтош и от днес (1-ви март) при стартиране на Фотошоп-а ми излиза съобщение, че серийния номер е изтекъл и нанайси стартиране. Другите програми от пакета обаче работят. При разкарване на инсталацията от диска и проба за последваща инсталация отхвърля всички подадени серийни номера. Оказа се, че същия проблем има едо аверче, което ползва моята дистрибуция на пакета, безплатната . Той поне е успял да се докопа до един сериен номер, който пакета е приел, но след продуктовата активация нещата са същите, Фотошоп-а пак излиза със същото съобщение.
Друго аверче обаче, с лицензиран пакет съобщава, че няма такива проблеми при него.
Знаете ли нещо по въпроса и някакъв вариант за лечение на проблема?
Аз стигам до извода, че покрай ъпдейтите през нета, или пък още на ниво разработка си е поставен този проблем като метод за борба с нелицензирания софтуер. Особено пък както датата на възникване на проблема е първата от месеца.
Ще пробвам следобяд на нов диск, от ОС на чисто, та до CS2, пък ще ви пиша, ако има резултат.
Пишете и вие ако знаете нещо по въпроса.
Ади наздраве за пичовете от ADOBE, хитри момчета са)



Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: _H2SO4_]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано01.03.06 14:47



Мнооого аверчета бре!

Пробвай да смениш датата, като начало. На РС-то. Пък после преинсталирай и не дърпай ъпдейти

Не се гаси туй що се пуши!


Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: Пyшилиcт]  
Автор _H2SO4_ (проС юзАр)
Публикувано01.03.06 18:03



Макинтош съм написал, братле; датата се контролира от сървъра и няма пипане. А именно с тия аверчета съм богат


H2SO4 - нова серия дневен крем за лице за блондинки



Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: _H2SO4_]  
Автор Пyшилиcт (...баш ми е...)
Публикувано01.03.06 22:27



хаха
верно бре
е ще прощаваш
на Мак не копам
мини на РС там има повече авери

Не се гаси туй що се пуши!


Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: _H2SO4_]  
АвторHistograma (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 08:50



И аз съм фен на адоб!
Наздраве и от мен за великят екип на адоб!



Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март? [re: Histograma]  
Авторfranki (Нерегистриран)
Публикувано04.03.06 02:36



http://www.macworld.com/news/2005/04/03/activation/index.php



Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: _H2SO4_]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано11.03.06 16:57



Абе не ви ли е страх, че могат да ви хванат от Адобе с тея нови версии? Въобще мен ме интересува как стоят нещата с тоя проблем - нали като въвеждаш кода се праща на Адобе? Има ли въобще начин някой да те прибара и ако да то какво следва след това?



Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: Sony^-]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано11.03.06 17:09



Koда се въвежда, но не се праща на Адобето. "Активираш" се "по телефона" и от там ти "дават"код. След това си се ъпдейтваш без проблем и страх, че номера ти може да е в блаклистата. Проблеми се получаваха май само при Акробат Профешънал.
Ще сгрешиш, ако си мислиш, че то Адобе не знаят, че продуктите им масово се пиратстват.

4алгата е вирус, който се лекува с JAZZ
В аптеката до вас.


Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: Pич]  
Автор Sony^- (познат)
Публикувано11.03.06 17:14



То това ми е ясно, че знаят иначе нямаше да въвеждат тоя шит с активацията. В какъв смисъл проблеми при Акробат Профешънал? Интересно ми е ако примерно ме хванат че въвеждам фалшив сериен какво могат да ми направят - като става въпрос, че програмата би се ползвала само в домашни условия и то единствено за обучение... Въобще някой знае ли досага за осъдени, глобени или там каквото ги правят нарушителите за краден софт?



Тема Re: всеобщ ли е проблема с CS2 от 1-ви март?нови [re: Sony^-]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано11.03.06 17:34



Не знам Адобе какво си мислят, дали в къщи ще ползваш или ще изкарваш пари, ползвайки техни продукти. Въпросът е по-скоро морален, дали ти стиска да ползваш нещо крадено, защото както ти крадеш, така един ден и от теб може да крадат.
Акробата при ъпдейтване май искаше някакъв номер и регистрация, но пак зависи с какво и как си го кракнал.
Чат, пат по света осъждат някого за краден софт-ей така, за назидание. Все пак някой трябва да опере пешкира, нали?

А шита с активацията е елементарен.

4алгата е вирус, който се лекува с JAZZ
В аптеката до вас.

Редактирано от Pич на 11.03.06 17:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.