Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 03.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Лого - срещу заплащаненови  
Авторplamen5rov (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 16:31



Нужно ми е лого и съм готов да заплатя (в разумни граници) за него. Изискването е да е просто (т.е. семпло) и да изглежда еднакво добре и в умален вариант - като за визитка. Графиката да съдържа изображение на здрависващи се ръце, но не истински, а дигитални - нещо като "ръчичката" от курсора, когато е върху линк. Надписът е "БизНет Медиа", като "медиа" трябва да е под "БизНет". Също и вариант "BizNet Media".

Изпращайте предложенията си на biznet@biznetmedia.com (като пишете и какъв хонорар искате).

Първите печелят, скромните - също



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: plamen5rov]  
Автор вaлepи (FUSE)
Публикувано25.10.05 22:58



скромен си: бравос!
ето ти още един вариант да си го направиш сам



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: вaлepи]  
Авторplamen5rov (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 09:06



Кадърно момче съм и сигурно за кратко време бих се научил да слагам плочки (примерно), но засега предпочитам да си плащам на плочкаджия - просто не ми е това работата. По същия начин стоят нещата и с логото - капиш?

Сигурен съм, че ще се намерят талантливи момчета, които ще го направят много по-професионално от мене, а 20-30 лева за 15 минути работа не е никак зле, нали така?

Въобще, мисля че принципа "на всяка манджа мерудия" или по-точно казано: "Всичко знам и всичко мога сам!" е доста характерен за българина, но лично аз го разбирам по-скоро като: "Понеже искам да съм професионалист във всичко, в крайна сметка всичките ми резултати са посредствени". Не случайно е казано: "Всяка жаба да си знае гьола"!

Е, моят гьол със сигурност не е лого-дизайна - дано да попадна на професионалисти, а не на "майстори" по всичко

No hard feelings - само си разсъждавам на глас!



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: plamen5rov]  
Автор Celeste ()
Публикувано26.10.05 15:43



Добре си се ориентирал, за професионалистите, само с лека забележка, ако попаднеш на такъв със сигурност това лого няма да ти струва 20-30 лв. и няма да стане за 15 мин.

Иначе успех в начинанието

На вкус и цвет товарищей нет


Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: plamen5rov]  
Автор ghs (познат)
Публикувано26.10.05 17:36



хубаво е ще и да отговаряш на пратилите и email...



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: plamen5rov]  
Авторplamen5rov (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 20:01



За да внеса малко повече яснота за това какво точно искам (и за да се изхитря да не отговарям индивидуално на всеки ) съм описал подробно всичките си изисквания и условия ТУК:

http://www.biznetmedia.com/logo/

По-ясно от това - здраве!



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: plamen5rov]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано26.10.05 21:25



az shte ti izrabotq logoto samo pishi na jjookkeerr44oo@abv.bg i si ostavi telefona da ti se obadq da se razberem



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: plamen5rov]  
Автор вaлepи (FUSE)
Публикувано27.10.05 14:38



уби рибата..г-н взискателен оптимист:))))).....ти добре си си изхитрил, 40 лева е хонорара за участие или какво?

много здраве на победителя:))



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: вaлepи]  
Авторplamen5rov (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 15:55



1. Мисля, че сумата е напълно реална - ако можех да дам повече щях да се обърна към дизайнерска ФИРМА, а не към freelancer-и!

2. Това, което искам не е толкова сложно и бих могъл да си спестя 40-те лева ако се пробвам сам, но по принцип не обичам работа през пръсти.

3. В условията изрично е казано - ако ви устройва. Освен това цената е ПРЕДВАРИТЕЛНО обявена - без пазарене и циганий...

4. Който може да се справи и тези пари няма да са му излишни - да заповяда! Кибиците и всички останали всезнайковци - да си...намерят друго творческо занимание!



Тема Re: Лого - срещу заплащаненови [re: plamen5rov]  
Автор angel_mind (новак)
Публикувано27.10.05 22:30



Няма лошо, че си си поискал нещо и хубаво си направил, че поставяш конкретни условия, но... да кажеш - кво лошо да изкараш 40лв. за 15 мин. е леко обидно, защото подценяваш труда на хората, които биха се заели с това. Смешно е да си представяш че това се прави за 15 мин ей така, все едно - включваш програмата, пускаш я да си работи, ти си пиеш кафето и четеш пресата и хоп - след 15 мин. излязло логооооо. А "Кибици и всички останали всезнайковци" не можеш да наричаш хора, които обсъждат твоите условия. Това е форум, в който хората влизат да обменят знания и да коментират всякакви теми, свързани по някакъв начин с работата или хобито им. И може да не си наясно, но тези хора влагат по нещо и от себе си в тази работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.