Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема X ...нови [re: X]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 09:37



... това би ли го пуснал в един друг клуб "Web Design & HTML", ако обичаш!

а сега за твоите изказвания:

вземи се пообразовай малко. имаш виждане от преди няколко години. ако си забелязал - вече хората ползват нет по кабела (не всички, но доста, а и по телефонната мрежа пак не е под 3-4к, което пак не е кой знае колко малко), второ изобщо не са големи графиките, после не ти трябва 20к код за да направиш 5 таблици (дори и да трябваха - чудо голямо). и не на последно място: научи какво е дизайн (не е само композиция и цветове, колкото и странно да ти се струва това).

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: Skin vs Webнови [re: X]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано01.11.02 09:46



не приятелю... аз лично спирам да те чета.
1. говориш пълни глупости
2. говориш пълни глупости
3. говориш пълни глупости
4. говориш пълни глупости
5. говориш пълни глупостиииииииииииииииииииииии
добре че едва ли някой ти обръща внимание.
BTW ми звучиш адски познато...ма ще си трая.
ае.



Тема Просто пичанови [re: R1dler]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано01.11.02 10:13



май е попрекалил с четене на Якоб Нилсен, усещам. Предполагам, че повечето знаете кой е тва, ама за който не знае, ето линк към сайта му (на Нилсен):



Така според един от най-големите специалсти по юзабилити (пак тоя Нилсен)требе да изглежда един сайт. Ми не знам. Понякога хубави работи говори пича. Ама според мене тоя сайт е ужасно грозен. Въпрос на вкус може би, не знам.


"Няма начало, няма край" - прозрение на барманка в 5 сутринта



Тема Re: Просто пичанови [re: voyager]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано01.11.02 10:32



emi toi toia sait blesti s usability deaaaaa.
i ne e prosto grozen...ujasen e.



Тема Re: Просто пичанови [re: R1dler]  
Автор voyager (бастун)
Публикувано01.11.02 10:41



да де, за тва говоря. Ама като четеш нещата на Нилсен, изглеждат адски добри и умни. Ма то затва човек трябва и да мисли малко, не само да чете.



Тема да зеем и язе да изокам...нови [re: voyager]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано01.11.02 10:47



...темата верно се отплесна по посока другия клуб... ама!
ми като иде реч за web-а (да го ...), истината е някъде по средата... може да доминира графиката, може да е повечко таблички и цветове... обаче не избраните средства определят един сайт свястно ли е направен и има ли желаното въздействие върху крайния потребител... може да е фрашкано с красиви - поотделно де! - графики и общото впечатление да е като от циганска каручка, може да има едно гифче и да е яко (любимият ми www.alistapart.com)...
са и аз падам минималист, нормално е да се замислиш едиквоси как ще се прави, downgrade-ват се неща заради един или друг браузър, кабел-кабел, ама то не е само тегленето, ами трябва и да се рендне... ама т'ва на Якоб-ти-юзабилити-експърта-Нилсен е крайност... депресивно!
та да тегля една (черта бе, вие кво си помислихте ) - като е стилно, не е важно как е направено... Snaker си има стил и почерк, негови са си, и кефи... това за мен е достатъчно

...nothing makes me feel this way except hate but that fades away...


Тема оха...нови [re: X]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано01.11.02 10:51



хехехехе ето го лидера... тъй ами - всеки да си знае гьола - строго профилиране на тружениците трябва... ко си седнал бат снакере да праш уебове??? те уебовете се праат от кодери - къв дизайн си седнал да ръгаш там? кънтент му е майката... после с тоз кънтент награда от абц се печели...

аз най-чистосърдечно си признавам, че мама му дееба супер ви завиждам на теб и на бат тин... опа, да не пропусна бат мескалито и бат жови... ма тва е от типа завист в стил "аз съм за ебане, щото толкова много искам да моа рисувам, а не правя абсолютно нищо по въпроса"...

и в края на краищата аз съм си твърдо на мнението "фак на юзерите - важното е идеите ти да се получат така както си ги мислил без да се съобразяваш с тва или онва "правило" от тоа или оня"... така, че секви такива идеи в стил "тва по-става за ..., а не за ... щото е много ... и няма да е удобно за юзера" могат се разходят...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: да зеем и язе да изокам...нови [re: auslander]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано01.11.02 11:01



An tui tukmo go misleh ama me izprevari :)
___________________________________________
E.T. phone... home...

V toia red na misli "X" zamisli se za kakvo se borish ? :) ama naistina :))) ?!?!?



Тема abe twa malko izwyn temataнови [re: TlN-TlN]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано01.11.02 11:06



ama shto sichkite polzwate winampa mi ne

primerno?


| и майка ти не е права...
|

Тема Re: Skin vs Webнови [re: X]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано01.11.02 11:21



чай, че ми стана интересно... то аз къде ли съм тръгнал дейба ама докато е тук пх.д.-то да го питам "къде съм аз"...

кажи, чичо, скромното си мнение за моите два далеч по-куци, неергономични и прочее от снакеровите проекти:





| и майка ти не е права...
|


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.