Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Designsteps...нови  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано24.07.02 16:00



Poneje taia tema beshe smislena, pa triaashe da se zatvori po niakoi prichini, davaite tuka
Ta, osven R1dler niama li niakoi adekvatno predpolojenie zashto Designsteps ne vyrvi mnogo dobre?



Тема Re: Designsteps...нови [re: Mescalito]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано24.07.02 16:21



10x morg.
nadiawam se ne samo az da imam mnenie po wyprosa s designsteps



Тема Re: Designsteps...нови [re: R1dler]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано24.07.02 16:31



Az kato se osvobodia malko poveche shte napisha zashto sym s 2 ryce za smislen Bg design portal i zashto ne uchastvam v DS...



Тема Re: Designsteps...нови [re: Mescalito]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано24.07.02 16:58



Велкоме decata... ba't vi LH se varna...

1. Shtoto Step3 e palna glupost
2. Shtoto oceniavaneto na Step2 napravo me potrese
3. Shtoto mi e po dobre samo az i Implant da imame takvazi statuetka:)




Тема Re: Designsteps...нови [re: Mescalito]  
Автор mEd_lEb (непознат)
Публикувано25.07.02 02:58



LoveHate нямам нищо против теб, дори съм съгласен за оценяването на миналата стъпка, но това съвсем не е управдание да не участваш в новия конкурс. Ебати, в крайна сметка винаги ще има втори, трети и... т.н. Винаги ще има недоволни.

Лично аз не участвам защото темата не ми харесва, а и защото в момента нямам никакво време. При първата възможност, която ми се отвори ще спретна нещо.

...може би съм импотентен,
евентуално и боклук...


Тема Re: Designsteps...нови [re: LoveHate]  
Автор fp ()
Публикувано25.07.02 08:38



Love .. kolkoto do oceniavaneto i az ne biah saglasen s nikoi neshta koito izbraha jurito ... primerno 2-ro i 3-to miasto i tochno poradi tazi prichina ako nikoi si e napravil truda da zabelieji jurito beshe smeneno ... Kolkoto do temata ... spored men ima kakvo da se napravi ... i mislia che ako imate idei za systezanie i kak da se podobri site-a .... sega pak shte go kaja kakto sam go kazval i predi ... az sam otvoren za siakakvi predlojenia ... bilo to po temata ... bilo po design-a ... dori ako nikoi jelae dori bi mogal da napravi redesign na DS ... tva beshe edna ot ideite mi ...

take the flower and rest in peace !


Тема Re: Designsteps...нови [re: mEd_lEb]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано25.07.02 09:29



nikoi ne se oprawdawa be med_leb...twa sa prichinite ne oprawdanieto. a dali sa osnowatelni? ami 67 raboti po step 2 swedeni do 1 (edna) w step 3... fakta e dostatychno pokazatelen sam za sebe si. a za filipichetata...tolkowa mogli, tolkowa naprawili..ne che ne se chudia po kyw izwraten kriterii sa gi oceniawali:))



Тема Re: Designsteps...нови [re: fp]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано25.07.02 09:37



e...zabeliazahme smianata dori i tuk ia obsydihme che i ti se obadi...twa w sluchai che ne pomnish.
sys sigurnost ima kakwo da se naprawi. s twa uslowie i laino-na-klechka da ti pratia i to moje da mine po temata.;-P
no edno ne razbrah - ti ISKASH li pomosht? namirash li neshtata za kraino otebani? ili prosto si otworen ei taka ako niakoi reshi che ima nujda da ti popredloji neshto?



Тема Re: Designsteps...нови [re: R1dler]  
Автор fp ()
Публикувано25.07.02 09:55



ne moga da razbera kakvo mu e na uslovieto ... moje bi zatrudniava horata ??? mi prati bre moje pak tvoito "laino-na-klechka" da se okaje neshto ideino ... celta e da ima min iziskvania i ot tam natatyka chovek da si razmyrda mozaka i da izmisli neshtu ... ne e vaprosa dali sha mine po temata ili ne .. celta e da pokajesh niakakvo unikalno mislene i da pokajesh sposobnosti ... no iavno triabva da sam po specifichen ... da kazvam pyrvo napravi tova posle tova ...

kolkoto do pomosht ... DA ... iskam ... ti predlagash li ???

iskam da mi kajesh ama naistina seriozno ... s kakvo mojesh da mi pomognesh, posyvetvash ... i dali imash vreme za tova ...

ne bih jelal prosto tuka da si pishem i da si obsyjdame, vmesto da napravim edna sreshta na jelaeshtite da se vkluchat i da pomagat .. da obsydim da chuem idei ... az sam vinagi otvoren za idei i za NEkomersialni proekti ... ama iavno povecheto hora iskat samo kinti za da se vkluchat v kakvoto i da bilo !

NAdiavam se che tazi tema shte byde polezna ... i shte ima niakakvo razvitie s DS ... taka ili inache dori i nikoi da ne se navie da pomaga ... sam shte prodylja do kolkoto moga ... pak na koito ne mu haresva da ne obryshta vnimanie ... tova che ima edin uchastnik hich niama i da me sabori !!!

take the flower and rest in peace !


Тема Re: Designsteps...нови [re: Mescalito]  
Авторjtb (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 11:32



Според мен, причината че никой не иска да участва в Стъпка 3 е заради изключително слабия дизайн на designsteps.net. Самият автор не е успял да предразположи хората за да участват. След няколко отваряния на този сайт получих алергия от него. Иначе темата не е лоша, смятам че ако дизайна му беше съобразен адекватно със Стъпка 3 щеше да има много хора, които биха седнали да направят нещо.

По отношение на класирането в Стъпка 2 мисля, че щеше да е най добре ако не се беше излъчил победител, защото (за съжаление и първото място също е много слабо).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.