Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: PREDLOJENIE !!!нови [re: fp]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано12.08.02 10:56



am na mene ze da mi peaceva BTW
poluchi si red "predlojenia" edno izwestno kolichestwo narod ti kaza kwo ne e nared spored nego...ti sedish i mi mrynkash che nikoi neshtial kolajche da ti naprawi...ebati.
bezmislena e temata po prostata prichini che ti obiawi absolutno cialoto i sydyrjanie za takowa.
sednal si da mi goworish za originalnost pri polojenie che w designsteps edinstweneto originalno neshto e lipsata na content...emi mnou e originalno naistina. chestno da ti kaja neznam kwo iskash poweche...niakoi da sedne da ti go naprawi? i da ti go napylni? ...zor shte widish da namerish podoben bunak. a towa koe predlojenie namirash za smisleno i koe ne...si e izcialo twoi problem. shtom namirash za po smisleno da sedish i chakash niakoi da ti prati kolajche...stoi i chakai.

p.s. ako temata beshe pylna s 20 posta "iii kwo ubuu tuka designsteps" i 10 twoi posta "10x man" shteshe da e po smislena a?



Тема Re: PREDLOJENIE !!!нови [re: fp]  
Автор mim. (брюнетка)
Публикувано12.08.02 11:32



четох, чаках, пак четох...
е ми предложения има, кое от кое по-смислени. от теб зависи вече дали ще си вземеш поука. а аз чакам. защото предпочитам нещата ми да си седят на моя сайт и да ги виждат 10 човека на седмица, отколкото да са в дизайнстепс да ги видят 200 и да кажат ууууу това пък толкова ниско е паднало че тръгнало да си набутва работите там. моля за извинение на много хора, но това е истината. на това ниво първо трябва да спечелиш доверието на хората, а после да искаш нещо от тях. а ти не само че не го направи ами още повече ги отказа.
най-добре ще е да започниш наново. с нов вид на сайта с ясно изградена концепция и с идеи. защото така идеята ще умре. и не бързай с големите цели и световна известност и дрън-дрън глупости. ако нещата са ок всичко ще е ок. в опитите да си оригинален се провали. бъди обикновен, но стойностенен. повече не искаме, мисля. ако това се случи сами ще дойдем при теб. не искаме много.


Sheep go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Re: PREDLOJENIE !!!нови [re: Snaker]  
Автор LoveHateМодератор (ta tatau)
Публикувано12.08.02 12:15



Toaletna proza... koeto vsashnost ne e prozata, koiato se chete v toaletnata :)))




Тема ... eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiнови [re: Snaker]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано12.08.02 12:56



...... nai nakrai NESHTO NAISTINA SVEJO v toa CLUB !!!!!

Obicham go tva momche breeee.......


Snaker DOVECHERA v "Chervilo" !!!


.....................




Тема Re: ... eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiнови [re: TlN-TlN]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано12.08.02 13:01



dovechera e zaet...bitch!!!



Тема Re: ... eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiнови [re: R1dler]  
АвторTlN-TlN (Нерегистриран)
Публикувано12.08.02 13:05



......... mrasnica



Тема Re: ... argghhнови [re: TlN-TlN]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано12.08.02 14:33



ahhh ... pak ma zeha za obshta
ma moe li taka ... koulegi

Show Me Some


MADNESS!!!

Тема TAAAAAAAAAAAAAiiiiiiнови [re: LoveHate]  
Автор Snaker (SS Dirty forces)
Публикувано12.08.02 17:33



nachi misla che priuklichihme temata - momcheto znae za ko ide rech ...
nema poveche smisul ... vsichki drujno da se grumnem ... tva e to ... ot creaive do de go dokarahme.
ae ...
!! pliok !! (tva she reche >> grumvane)
az beh purvi ... !!
koi e sledvashtiq ... ?

Show Me Some


MADNESS!!!

Редактирано от Snaker на 12.08.02 17:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.