Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема new vladisss.dir.bg:)нови  
Автор vladisss ()
Публикувано07.06.02 13:58



Towa e nowata mi stranica...

www.vladisss.dir.bg

Ochakwam kritika...



Тема Много добре,нови [re: vladisss]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано07.06.02 14:44



само можеше малко да я пораздвижиш (страницата де), така е малко сухичко

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: new vladisss.dir.bg:)нови [re: vladisss]  
Автор fiffy ()
Публикувано07.06.02 20:23



Ima6 mnogo gre6ki w cv-to ti... pregledai go dobre i izbirai podhodq6tite dumi za razli4ni ne6ta koito iska6 da kave6... eto ti nqkolko gre6ki sled pyrwite 2 minuti za koito go poglednah...

1) Pi6e se "Curriculum Vitae", ne "Curricum Vitae"
2) "maried", ne "married"
3) "Surname" w powe4eto slu4ai se razbira kato wtoro ime (prezime) a ne kato treto (familiq). No towa wyob6te trqbwa da go mahne6, horata we4e ti znaqt imeto, ne e neobhodimo da im kazwa6 koe e pyrwo ime, prezime i koe familiq...
4) izpolzwai "high school" wmesto "secondary"

ne go pro4etoh cqloto, no ima mai o6te ne6ta za dooprawqne...

iny4e saita mi hareswa i ima mnogo sweva ideq koqto si e tam na wsi4ki stranici i go prawi mnogo gotin... Samo ako naprawih i kryg4eto mevdu butonite "nazad" i "napred" da e link kym index stranicata za sekciqta w koqto si, 6te e 4udno :))))



Тема Re: new vladisss.dir.bg:)нови [re: vladisss]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано07.06.02 23:12



много по-добре от предния път
особено индекса
но няма да е лошо да оптимизираш имиджите, сега са страшно големи и трудно се зареждат, а при теб те са водещи
и все пак може вътрешните страници още малко да ги разчупиш
дерзай


Sheeps go to Heaven! Gods go to Hell!


Тема Мале, мале, ... [re: vladisss]  
Автор SlMPLl ()
Публикувано08.06.02 00:42



както някои с право подозираха ;-))), а вече всички знаете аз не се занимавам с уеб-дизайн и в повечето случаи не коментирам работи в тази насока, но тук по обясними причини имам леки пристрастия, тъй че да ме прощават разбирачите ...
Владко, пиле шарено, общото ми впечатление от тенденциите в този раздел на дизайна е, че днес нещата се правят доста по-техно, което не може да се каже за твоя подход (няма лошо да има и други подходи, ама ... чети по-надолу). Аз не намирам няква "пленяваща" идея в цялата работа. Да не споменавам, че има доста погрешна съчетаване на разнородни елементи (примерно релефни точки между отделните рубрики и прост шрифт) ... във ВИМЕС-а щяха да кажат стилово единство ;-)) Грубиянските рамки или каквото е това не помага никак на визията, а байраците дето си ги изтипосал са просто трагични.
Знакът ти, ако не се лъжа е просто една татуировка и подозирам по тази причина е на телесен фон. Ще ми обясниш ли как се връзва пощенския плик (mailtu....) с останалата част. Да говорим ли за това на какъв език ти е началото - български, английски, български, английски ... решавай най-после.

Направо съм изумен от това, че получи положителни отзиви преди мен ... не че имам против, ама пак съм изумен.
Айде със здраве и да си прегледаш записките по "Теория на композицията".



Тема Re: Мале, мале, ...нови [re: SlMPLl]  
Автор achko (the little one)
Публикувано08.06.02 11:53



heh Simpli tova za techno-to ne razbrah kak go re6i

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: new vladisss.dir.bg:)нови [re: vladisss]  
Автор ..:: StanProg ::.. (Developer)
Публикувано08.06.02 19:15



Ще кажа само нещата които не са ми харесали, смятам ще е по-полезно.

1. Добре е <TITLE>-a да указва на посетителя къде се намира а твоя е все един и същ. Най-добре според мен да е във формат [ТЕКУЩА ТЕМА][РАЗДЕЛИТЕЛ][ЗАГЛАВИЕ НА САЙТА]. Това е първото нещо което вижда посетителя и то трябва да го ориентира къде се намира.

2. В началната ти страница има картинки които са линкове съм отделните части на сайта. Може да сложиш по еднo alt="....." щото единственото от което разбрах къде ще ме отведат е адреса в статус бара. Не необходимо някой да клика и след това да разбира къде се е узовал.

3. Не ми харесват ДЕБЕЛИТЕ рамки... Пликчето към емайта ли не е нужно, тъй като го има на по-видно място.

4. Намирам се в българса версия на сайта а CV-то на английски?

5. Що не си именуваш произведенията по някакъв начин. Примерно "Легло-детско" и тогава в навигацията "Напред-Назад" пак с alt="" на IMG елемента можеш да напишеш какво ще види посетителя.


Както виждаш като цяло навигацията не ти е добре, сайта не е много голям а човек може да се изгуби в него. Чичо Нилсен казва, че трите фундаментални въпроса на навигацията са:
1. Къде се намирам?
2. Къде съм бил до този момент?
3. Къде мога да отида сега?
....................

Между другото този постинг е по-скоро за клуба "Уеб дизайн и HTML".

Айде със здраве.

__________________________________
Пътят към ада е осеян с добри намерения


Тема Re: new vladisss.dir.bg:)нови [re: vladisss]  
Автор Gavanski (Роботизиран.)
Публикувано08.06.02 21:01



Аз пък продължавам да искам телефоните на всички моми от инвъртнатите снимки:)

Логиката "еротика=инвърт" ми бяга нещо. ..но това не ми пречи да настоявам за 6-те или седемте цифри:)

Бъди другарин, не се стискай!



Тема chudia se...нови [re: SlMPLl]  
Автор vladisss ()
Публикувано09.06.02 15:15



Mnogo sum blagodaren na vsichki koito sa me kritikuvali do sega,

no SIMPLI,

Purvo - mnogo se chudia, da se setia koi si tochno- veroiatno sme zavurshili edna i sushta specialnost, no ne si mi dal povodi da te zapomnia- proekti, tva-onova.
Vtoro - tova za tehnoto prosto me razbi- ti ne znaesh li che romantikata e bila v mashinite oshte predi 70 godini i do dnes - samo che za rabotnicheskata klasa?
Treto - Otnosno znaka - tova ne e tatuirovka, a lichen znak - kum tezi neshta smiatam, che svestnite hora izpitavat dostatuchno uvajenie, za da izkazvat argumentirana kritika a ne selski kalamburi.

Kato cialo SIMPLI - mislia che profesora Orloev ti e piinal mozuka s "plenqvashtite" idei - te mai sushtestvuvat samo vuv negovata polu-sekta, polu-katedra - az ne iskam da izmisliam "plenqvashti" idei - prosto si bachkam. Ne moga da si obiasni, zashto ot mnogo po jegvashti kritiki ot tvoiata nauchih mnogo neshta, a ot tvoiata samo se razdraznih (taka kakto se draznia, kogato sreshna tup pomiar s golemi pretencii i malko predi da go naritam). Vsushnost , ako te nabia shte bude samo zaradi neudachniat ti kalambur otnosno znaka mi....



Тема znam!нови [re: vladisss]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 16:42



Razgledaj tova,naprimer:
http://www.morphosis.net
Tova e techno i v architecturata, i v web-design-a, spored mjeni.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.