Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:16 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема * "Что такое дизайн".  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано13.02.02 17:33



-------->

<-----------------

Neveroiatno....... rasajdenia na edin rusnak za dizaina,,,,,,?!#$**&!! , napravo genialno, vinagi sam haresval samouverenostta na tezi hora koito napraviha nai-genialnite neshta v istoriata na dizaina:

1. Promishen: -> kultuv dizain "Moskvich", "Lada", prahosmukachka "raketa"

2. Grafichen: vestnik "Komsomolskaia pravda" "Murzilka" etc.

3. Web: ------> www.design.ru


I nai interesnoto e che tazi statia e publikuvana na site-a, na edin chovek, koito ima smelosta da govori za heshta za koito znae mai samo teoriata !

phhhhhu hubava rabota ama ciganska(po-skoro bulgarska)


The Girls Just Like me!

Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 20:20



4. Architecturen: TATLIN, CHERNIKOV... 80 godini sled tova vsse oshte iconi dori za burgeoisnite architecti.
Pfu!




Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: LMNT]  
Автор Gavanski (Роботизиран.)
Публикувано14.02.02 01:37



Е, поизхвърлихте се баси...
Сега като е руснак да не може дума да каже!
Ай сектир!
А, там дето се обаждаш за архитектите пък съвсем се сбоза..Мелников се учи и до днес, а конструктивизма пък въобще е възникнал в Русия!

По тази логика всички ние трябва да посипем с пепел и да си траем, щото българите дори и москвич не са създали...
ай стига с този всеобщо-оплювателен маниер, тип списание "егоист" баси...



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: Gavanski]  
Автор%^amp; (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 01:40



kvo ne mu haresva6 pyk ti na "egoista"?! A?



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: Gavanski]  
АвторLMNT (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 02:15



Ti javno ot ironija ne razbirash,a?!
Che nali tochno tova se opitvam da KAZHA, be?! Che sovetskijot design na 20-30 godini e ICONA!
Da, Melnikov se uchi i do dnes!!!
I Rogers i Foster gi copirat dori russkite constructivisti!
Ama,nejse,laf da stava si govorim i pishem...



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.02.02 10:01



abe ne che neshto ama wlad golowach ne zwuchi li somehow rumynski po-skoro? ;-)

| pro_01
|



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: LMNT]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.02.02 10:04



a frank lloyd wright ko praj ;-))

| pro_01
|



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: pro_O1]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано14.02.02 10:25



......phu ti pa predstaash li si verno rumanec da filosofstwa za design :-) brrrrrhhhhhgggggg


The Girls Just Like me!


Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторAnonimnost (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 14:12



huh

rumanci li?

experimental.ro
lost.ro



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано14.02.02 14:40



Liceto iavno e moldovec po proizhod, v koeto niama losho. Niama losho i v razsajdeniata mu, vseki ima pravo da razsajdava kakto si iska. Loshoto e che niakoi hora se varzvat i prevrashtat podobni pisanici v svoe "simvol veruiu"

Jalko...


Too Close to Love, Too Close to Hate

Тема что такое .бг ;-/нови [re: Anonimnost]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.02.02 17:49



huh deeba dori rumyncite mogat da si regwat .ro za shtqlo i neshtqlo... a tuka poneve sme golemi igrachi i tarikatite na ewropa prewyrnahme -bg.com-a w simwol na bylgariq... selqniq ne ami ne znam kwo... deebi i stranata...

| pro_01
|



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторTheFrog (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 04:55



...НЕВЕРОЯТНО КУХА ЛЕЙКА СИ !!!!!!!
ама нямам желание да ти обяснявам защо, и без друго няма да разбереш....



Тема Re: JABARнови [re: TheFrog]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано19.02.02 10:32



Vinagi mi e mnooo kef .... kato vleze w toa forum, niakoe prosto futbole, det toku shto e izlezal ot stadion gerena s palni zabi sas semki, i iska da kaje neshto ama i toi neznae kwo, shot mozachnia mu potencial stiga do pomnene na 11-te igracha na Velbajd Kustendil.


The Girls Just Like me!


Тема Re: JABARнови [re: TlN-TlN]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано19.02.02 11:13



Hehehehehehehe ... bate mi tin pokaza nai-nakraq kolko e galanten deeba ;))

I na men mi e pisnalo da vlizat sekvi piloti iztrebitelno-izpitateli !!!
Ama neise ... ima gi i tiq extremisti. A toq pri tva e i nekva agonizirashta jaba glutnala vmesto skakalec slamka.

Empty pxl is my second name.


Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторJonata (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 00:18



Човека е писал каквото мисли. Да казваш "това не е правилно" защото той е руснак (молдовец, ескимос или патагонец) ми се струва някак си недостатъчно. Ами ако ти мислиш по друг начин, напиши го. И го постни на същия сайт да видят хората и други гледни точки. Това му е великото на нета - свободата на мненията. И ако едно мнение бъде изразено малко по обстойно и аргументирано от ,,,,,,?!#$**&!! толкова по- добре и за автора и за читателите му.



Тема Re: JABARнови [re: TlN-TlN]  
АвторTheFrog (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 00:27



taka si e ...spor nqma ;O)



Тема Re: JABARнови [re: Snaker]  
АвторTheFrog (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 00:29



i ti si gotin be ;O) tova sam li si go izmisli ? :O)



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 09:48



Що се дръгнете бе .... Аз много не разбирам от тези неща (както знаете предполагам), обаче мисля че дори и Snaker неможе да даде точно определение на понятието "ДИЗАЙН" (май само той е учил нещо точно в тази насока, доколкото знам .....) със всичките глупости, които са му наговорили доцентите в МЕИ-то (те май друго неумеят). Просто няма точно определна формулировка: нито е теорема, нито е закон.



Тема Re: Borgнови [re: Borg]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано20.02.02 10:41



he he ........ malko si se po-obarkal Borg-e,
ne e samo Snaker !

Vaprosat beshe kato stana duma za svobodnoto izraziavane na mnenieto, da si kaja i moito .....

DRAZNIA SE OT HORA ..... koito zapochwat da se izeviaivat, katyo niakav kriterii za design, da pishat kritiki, mnenia za site-ove, a zad garba si NIAMAT NISHTO !!!!
Povtariam NISHTO !!!!

Vig site-a



Toa pich ima smelosta da govori shto e design, teoria na cvetovete, da kritikuva i oceniava razni site-ove .... a samia toi e na nivo - "0" ot gledna tochka na vsichko tova za koeto se bori, vij razdel "portfolio" na vaprosnia site i sam shte se obedish!

E twa e moito mnenie.... i koito iska da ne e saglasen si e negovo pravo !

Kakto picha (niamam nishto protiv nego) se izeviava kato tribuna za kachestwo i merilo za design i estecizam, taka i az imam pravo da si izrazia svobodno mnenieto za takiva bash maistori

I za tova kazvam ne ciganska a bulgarska rabota vseki gleda da prepodava pravata viara i dava akul, a ne si vigda posranite gashti !

Amin


The Girls Just Like me!

Тема Re: TIN-TINнови [re: TlN-TlN]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 11:06



Господу помолимсяааааа ...
господи помилуууййй

Твърдиш, че някой който не умее да пейнтва и да клика, няма право на мнение. Обаче малко грешиш (според мен). Има хора с виждане, имат усет, обаче неумеят да създават. Значи ли това, че немогат да се изказват? Твоят шеф може ли да прави нещата, които ти и Змията умеете? Ако може, това може само да ме радва, обаче повечето и хабер си нямат от PhotoShop, Painter и друг подобен софт. Знаеш ли какво ми каза учителят по литература в техникума: "Който не умее да пише, става критик". Малко да го перифразирам: "Който не умее да рисува, става критик".



Тема Re: TIN-TINнови [re: Borg]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано20.02.02 11:14



eeeeee... to sega...
"kriticite sa impotentni i poneje nemogat da chukat dawat akyl na ostanalite kak da go prawiat..."
i kwo raziskwate?
to i risuwaneto...oshte ne moa da se setia koi beshe kazal che "risuwaneto e izmisleno za da mogat da se risuwat cici dori kogato po niakakwa prichina izcheznat wsichki jeni..."
ta sea ebati...

Riddle me this, what kind of man has bats on the brain?


Тема Re: TIN-TINнови [re: R1dler]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 11:21



Колко човека, от тези които тук критикуват, наистина могат да рисуват? Аз се сещам за 3-4 (макар че на единият не съм виждал пейнтове, съм сигурен че може). Няма да споменавам имена, за да не се засяга някой. Обаче повечето критици са върсзани в ръцете. Ключовата дума тук е "повечето", което ще рече че има и зиключения.



Тема Re: Borgнови [re: Borg]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано20.02.02 11:21



Ami tochno de ! Aaaaaaaaaaa znachi sme naiasno !

Samo deto aman ot takiva. I za twa si gi pliua!

P.S.

Samo che pich, po belia sviat, da stanesh uchitel, profesor triabva da si kaimaka v bransha v koito iskash da prepodavash !
Tuka e obratnoto !


The Girls Just Like me!


Тема Re: Borgнови [re: TlN-TlN]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 11:25



То май винаги е било така. Всеки дава акъл, и е компетентен по всеки въпрос. Ние българите сме всезнайковци :))) От всичко отбираме, ама най-много от простотия !



Тема znachi dagavarilis !нови [re: Borg]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано20.02.02 11:31



eto stignahme do reshenieto !

Az za twa gleam mnoo akal da ne davam !


The Girls Just Like me!


Тема Re: znachi dagavarilis !нови [re: TlN-TlN]  
Авторevgord (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:29





Може би е добре да си припомниш този пост. Там си споменал един сайт, който както разбирам е бил сред "фаворитите" ти.

Всеки има право на мнение, но твоето е по-скоро неаргументирано публично оплюване.



Тема Re: znachi dagavarilis !нови [re: evgord]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано20.02.02 23:31



mdaaa.... spomniam si ..... i ne se i otricham ot dumite si ... jalko che pak dadoha nagradata no onia drebosak Rakanov (sashtnost neznam dali e jalko, kato se ima predvid koi sa organizatorite)

no pak kazvam, temata e druga !

koi ima pravo da dava kriterii koe e dobro i koe ne, kwo e design i koe ne!

ae peace !


The Girls Just Like me!


Тема Re: znachi dagavarilis !нови [re: TlN-TlN]  
АвторAnonimnost (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 01:57



Aaa

kak te zatapiha man : )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.