Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема что такое .бг ;-/нови [re: Anonimnost]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.02.02 17:49



huh deeba dori rumyncite mogat da si regwat .ro za shtqlo i neshtqlo... a tuka poneve sme golemi igrachi i tarikatite na ewropa prewyrnahme -bg.com-a w simwol na bylgariq... selqniq ne ami ne znam kwo... deebi i stranata...

| pro_01
|



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторTheFrog (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 04:55



...НЕВЕРОЯТНО КУХА ЛЕЙКА СИ !!!!!!!
ама нямам желание да ти обяснявам защо, и без друго няма да разбереш....



Тема Re: JABARнови [re: TheFrog]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано19.02.02 10:32



Vinagi mi e mnooo kef .... kato vleze w toa forum, niakoe prosto futbole, det toku shto e izlezal ot stadion gerena s palni zabi sas semki, i iska da kaje neshto ama i toi neznae kwo, shot mozachnia mu potencial stiga do pomnene na 11-te igracha na Velbajd Kustendil.


The Girls Just Like me!


Тема Re: JABARнови [re: TlN-TlN]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано19.02.02 11:13



Hehehehehehehe ... bate mi tin pokaza nai-nakraq kolko e galanten deeba ;))

I na men mi e pisnalo da vlizat sekvi piloti iztrebitelno-izpitateli !!!
Ama neise ... ima gi i tiq extremisti. A toq pri tva e i nekva agonizirashta jaba glutnala vmesto skakalec slamka.

Empty pxl is my second name.


Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторJonata (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 00:18



Човека е писал каквото мисли. Да казваш "това не е правилно" защото той е руснак (молдовец, ескимос или патагонец) ми се струва някак си недостатъчно. Ами ако ти мислиш по друг начин, напиши го. И го постни на същия сайт да видят хората и други гледни точки. Това му е великото на нета - свободата на мненията. И ако едно мнение бъде изразено малко по обстойно и аргументирано от ,,,,,,?!#$**&!! толкова по- добре и за автора и за читателите му.



Тема Re: JABARнови [re: TlN-TlN]  
АвторTheFrog (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 00:27



taka si e ...spor nqma ;O)



Тема Re: JABARнови [re: Snaker]  
АвторTheFrog (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 00:29



i ti si gotin be ;O) tova sam li si go izmisli ? :O)



Тема Re: * "Что такое дизайн".нови [re: TlN-TlN]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 09:48



Що се дръгнете бе .... Аз много не разбирам от тези неща (както знаете предполагам), обаче мисля че дори и Snaker неможе да даде точно определение на понятието "ДИЗАЙН" (май само той е учил нещо точно в тази насока, доколкото знам .....) със всичките глупости, които са му наговорили доцентите в МЕИ-то (те май друго неумеят). Просто няма точно определна формулировка: нито е теорема, нито е закон.



Тема Re: Borgнови [re: Borg]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано20.02.02 10:41



he he ........ malko si se po-obarkal Borg-e,
ne e samo Snaker !

Vaprosat beshe kato stana duma za svobodnoto izraziavane na mnenieto, da si kaja i moito .....

DRAZNIA SE OT HORA ..... koito zapochwat da se izeviaivat, katyo niakav kriterii za design, da pishat kritiki, mnenia za site-ove, a zad garba si NIAMAT NISHTO !!!!
Povtariam NISHTO !!!!

Vig site-a



Toa pich ima smelosta da govori shto e design, teoria na cvetovete, da kritikuva i oceniava razni site-ove .... a samia toi e na nivo - "0" ot gledna tochka na vsichko tova za koeto se bori, vij razdel "portfolio" na vaprosnia site i sam shte se obedish!

E twa e moito mnenie.... i koito iska da ne e saglasen si e negovo pravo !

Kakto picha (niamam nishto protiv nego) se izeviava kato tribuna za kachestwo i merilo za design i estecizam, taka i az imam pravo da si izrazia svobodno mnenieto za takiva bash maistori

I za tova kazvam ne ciganska a bulgarska rabota vseki gleda da prepodava pravata viara i dava akul, a ne si vigda posranite gashti !

Amin


The Girls Just Like me!

Тема Re: TIN-TINнови [re: TlN-TlN]  
АвторBorg (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 11:06



Господу помолимсяааааа ...
господи помилуууййй

Твърдиш, че някой който не умее да пейнтва и да клика, няма право на мнение. Обаче малко грешиш (според мен). Има хора с виждане, имат усет, обаче неумеят да създават. Значи ли това, че немогат да се изказват? Твоят шеф може ли да прави нещата, които ти и Змията умеете? Ако може, това може само да ме радва, обаче повечето и хабер си нямат от PhotoShop, Painter и друг подобен софт. Знаеш ли какво ми каза учителят по литература в техникума: "Който не умее да пише, става критик". Малко да го перифразирам: "Който не умее да рисува, става критик".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.