Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: EEEiiii MORGOTH eeeeeee !нови [re: Mescalito]  
Автор TlN-TlN ((the real one))
Публикувано10.01.02 15:38



Daje nema nugda i da si varta stola.......sho toa kelesh mi pred ochite 8 chasa na den,,,,,, ama ponee e malko antisocialen...... taka si govorime nie s nego prez DIR-a !

The Girls Just Like me !!!


Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: R1dler]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано10.01.02 15:40



Pored.
Otzad napred :))
Za warez forumite - abe kolkoto i logichno da zvuchi, naistina ot opit znam, che za tochno specializiran software e po-dobre da pitash hora, koito bachkat s nego, otkolkoto prosto hora, zanimavashti se s warez.
Za foruma - i na men mi e po-interesno na sijun, znaesh. Izobshto niama kakvo da se sravniavame, tozi tuk forum, poradi razni mnogo obektivni ogranichenia e s druga cel... Opredeleno na horata v edin moment im pisva i napuskat, niama nishto losho, horata se razvivat, rastat, smeniat interesa, namirat neshto po-dobro i t.n. Az sedia tuk ne tolkova, za da mi e interesno (tuk mai vsichki sa designeri), a zashtoto sym reshil da pravia neshto smisleno, hubavo i pomagashtno :) Ako v edin moment mi se prevyrne v breme, koeto ne iskam da nosia - shte go napusna.
Moia syvet kym vsichki, koito skuchaiat tuk e, prosto da ne idvat... Absurdno e chovek da si gubi vremeto s gluposti (a skukata e megaglupost :)
Ako niakoi ima niakakvi konkretni predlojenia, koito biha napravili prestoia mu/i tuk po-zabaven/polezen, da gi kaje tochno i iasno. Pisnalo mi e ot prosti konstatacii na bedstveno polojenie i mrynkane :)
Obiasnih zashto kolkoto i da ne mi se iska, za sega niama da mahna warez postingite, svyrzani s temata na cluba (kolkoto i diavolski dosadni da sa)
R1dler, pitash kakvo da nauchish ot tozi forum... spored men niama kakvo. Moje samo da nauchish niakoi drug :) Neshto kato Spooge na sijun, zashto spored teb toi kisne tam? S vsichki hora, chieto mnenie cenish, si komunikirash ia po ICQ ia v IRC. A zashto ima forumi pri nalichieto na chatove?
Basi, ne znam zashto mi pravite jivota cheren, mislia, che pravia pravilnite neshta tuk...



Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: Snaker]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано10.01.02 15:42



lesno e da si (minavasht)...



Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: Mescalito]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано10.01.02 16:12



Mene mi se chini che povecheto na Sijun nemat hal haber za still v risuvaneto da ne govorim kolko malko ot tqh sa risuvali na paper - osnovna greshka i zabluda ...
Nooooo :) sushto taka mi se chini che mai po skoro go kopirate ot kolkoto da se uchite ot nego ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: Mescalito]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано10.01.02 16:22



ustoumno ... ama v tvoq terminatorski post zatrivash drugite ... :)

abe - ti da ne si si pomislil neshto !? :)

ama neshto sluchaino imam predvid ? :)

v smisul neshto, de da znam !? :)
xexexexe ... nishto de ...
zdrave da e ...
sha sleda pisanicite v predlojeniqta za da sum v chas s novite RULZ and LAWS ...

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: Snaker]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано10.01.02 16:29



Kopiraneto e mnogo polezno za nachinaeshtite, goliama greshka spored men e da se iurnesh direktno kym lichen "artistichen" stil.
Dosta ot niakogashnite shkoli sa imali tykmo takyv podhod - na nachinaeshtite se dava da prerisuvat, da praviat kopia na golemite maistori i postepenno da tyrsiat sobstvenia si stil i lichnoto otnoshenie...
Btw povecheto hora iskat da praviat pari ot hobby-to si, da praviat PRODUKT, koito ima PAZAR. Grobishtata sa pylni s umreli ot glad hudojnici i muzikanti s lichen stil, koito nikoi ne razbira, osven samite te :)
Ako niakoi misli da se izhranva s risuvane, i niama silite da stane priznat prijive genii, koito moje da si pozvoli pylnata svoboda da pravi kakvoto si iska, neka prouchi pyrvo koi imenno ima nujda ot neshtata, koito risuva, i bi plashtal za tiah... Kolkoto i da ne ni se iska, Vallejo prodava, Royo prodava, naturalizmyt e poznat i blizyk na shirokata publika i se prodava... Vseki da si reshava kak vijda bydeshteto si... ;)



Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: Snaker]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано10.01.02 16:36



Glei sega. Na men mi e iasno, che ne ti haresva cluba. Che namirash horata tuk za nekadyrni. Iasno mi e, che pishesh samo za zabavlenie, za raztuha v svobodnoto vreme. A az uvajavam tova, vseki ima pravo da se zabavliava :) Imenno za tova ne ti se syrdia i si te imam za priatel :) Prosto vseki si ima interesi i celi, eto naprimer, na men mi e priatno da pazia foruma sravnitelno chist ot imenno takiva samocelni, razpuskashti postingi i gi tria :) Tolkova e prosto.
I ne e umoritelno, vse pak da triesh edin bezmislen post e baia po-byrzo ot pisaneto mu - prosto edno clickvane s mishkata :)
Taka che az tvoito otnoshenie i prichini za postvane gi znam, niama tepyrva da si smeniam reakciite :)
R1dler: do sega si pisal strashno mnogo polezni postingi i si pomagal na mnogo hora... Niamam dumi da opisha kolko iskam da namerish prichina da prodyljish da go pravish. Taka che, pls pishi v gornata tema kakvo mislish, che e dobre da se napravi... Btw az sym bolen kato kuche i edva gledam i shte otida da polegna malko dea :) Po-kysno shte vi cheta, ama pls, imaite milost kym staria chovek... :)



Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: Mescalito]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано10.01.02 16:40



neshto ne shvanah ... umreli hudojnici ! naturalizmi ... mnou losho ... bassi

1. mojebi nema ot kude da go znaesh no >> v nachaloto na shkolovkata za koqto govorish chovek sam si obosobqva still-a >> tva e talanta taka narecheniq :) i se riusva natiur ...

2. nqma takiva shkoli v koito v nachaloto se prerisuva neshto ... nito edno vreme nito sega ... tova e v design-a i promishlenostta ...

3. edno vreme hudojnicite sa napulnili grobishtata ne za drugo ami zashtoto e imalo naturalizum i togava koito e vupluten v dvorcovite togavashni hudojnici koito sa imali dokument ot kralq che sa edinstvenite priznati hudojnici v stranata chiito kartini sa edinstvenite hubavi ... posledicite za ostanalite samootverjenici mislq sa qsni ... v franciq e nai-izqven toq period i holandiq ....

4. prerisuvaneto e za vsichki v Sijun :) i tova ne e samo mnenie ami i na hora koito sa po naqsno ot spooge sus anatomiqta i rabotqt za hora kato Spielberg. Mislq temata q prekratqvame zashtoto v USA proekti se zimat sushto po shurobadjanshka liniq za paint.

5. da te pitam samo neshto ... ti ot kakva gledna tochka mi go kazvash tova v posta ti >> na takuv koito e shkoluval ili na takuv koito ima tablet i raboti sega s nego ?

Empty pxl is my second name.


Тема Re: Klub na straniora i entusiasta nachinaeshtнови [re: Mescalito]  
Автор Snaker (Star Fucker)
Публикувано10.01.02 16:41



ma ti mi sa qdosa ... ma izvinqvai sa :)
gleda SEGA!!! i forever

Empty pxl is my second name.


Тема Аз пък превъртях...нови [re: R1dler]  
Автор orjo (непознат)
Публикувано10.01.02 17:05



Фотошопа... Сега играя на Илюстрейтър 10...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.