Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Компютърна графика и дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема windows...нови  
Автор patton (мамуна)
Публикувано03.11.01 16:39



да не си помислите, че ще става дума за операционни с-ми?.. тц..:))


такаааааааа..
значи...

големият прозорец -
стъклата му трябваше да са мръсни..и поизтрити с парцал или ръка...
не се получи... пробвах какво ли не... филтри.. зацапване и мацотене.. и не стана:(
това е най-сполучливият ми вариант:((((
идейки да ми дадете?

отражението-
не мога да преценя дали стана убедително... вие ще кажете...

не е завършена картинката... ще има и издълбани чертички и надписи по дървенията...
за които нямам идея как ще ги направя.. но това после...

а да...
в едно от малките прозорчета присъства моя милост:)))))))

-----------
бтв.... цветната част идва от един фотос на
страхотна сграда.. особено в контраст с обкръжаващата я среда /която вие не виждате, но с камера съм я снимала от всички страни/... също и в контраст с колата и остъклената тераса...
---------------

ади.. като съм почнала - ? ? ?
тя ще е ключева в една друга картинка.. но не съм сигурна, че ще се хареса на някой друг, освен мен:)))

и последно: ДАЙТЕ МИ ВЕКТОРКА НА ГЕРБА НА БЪЛГАРИЯ моляяяяяяяяяяяяяяяя
преди неколко месеца векторизирах знака на ДЗИ и не ща пак подобни мъки...
моля моля моля моля моля моля ! ! !




Тема Re: windows... [re: patton]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано03.11.01 23:52




naburzo.. ne stana osobeno uspeshno :)
Mnogo e razmazano pri tebe, probvai s custom brushes (s po-goliam spacing), moje da napravish i petnata v alpha channel
Btw tova, koeto se otraziava v moia prozorec e edin kapitan Nemo na Spooge :)



Тема Re: windows...нови [re: Mescalito]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано04.11.01 00:26



това "kapitan Nemo na Spooge" не го разбрах..
за к.Немо - ясно:)... ама Spooge ?! :))))
пък и кап.Немо е с със издължена скулеста физиономия.. присвит поглед вперен в дълбините на морето през прозорчетата на наутилиус... еквивалент на траперски поглед в пустинята:)... а твоя човек е герой на конан дойл:)))))
хех.. керацудо керацудо:))
в мойто прозорче - просто любим актьор присъства:))

да не говорим, че твоят човек гледа нагоре - моят - трябва да гледа надолу.. ама това са подробности:)

за размазаното ясно - знам че трябва да е повече като отблясък... но не знам как да стане:(
твоето е гот - но е много пейнт... натам не мога да се хвърля...
виж за мръсните прозоци - ще пробвам като теб.... дано стане...
ако стане - ще постна....


за фигурката нищо не казваш - значи и ти както всички останали на които я показах - не ти хареса....
е... поне ще спра да се самозаблуждавам:)
което беше и целта де....



Тема Re: windows...нови [re: Mescalito]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано04.11.01 00:33



а бе.. как успя батаматастара.. пардон май френч неотиващ на пола ми.. не че ми пука:)))))
да изолираш толкова бързо нещата дет не те кефят и да сложиш твои?!!!!!!
брях....
уф...



Тема Re: windows...нови [re: patton]  
Автор MescalitoМодератор (маршрут)
Публикувано04.11.01 00:44




Spooge Demon aka Craig Mullins e edin ot nai-izvestnite digital painters.
A za kakyv paint govorish, tova specialno go napravih s mishka samo za pod 2 minuti, prosto si napravih custom brush i cap-cap... :) Ako mi se zanimavashe i imah vreme shtiah vnimatelno i v alpha channel i t.n...
A inache prozorcite gi izriazah s polygonal lasso, nabyrzo i nakrivo :))



Тема Re: windows...нови [re: Mescalito]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано04.11.01 00:52



с което направо ми казваш повече да не се обаждам:)
което и ще направя....

за прозорците.. оки..
забравих че дадох и оригиналният фотос..
ако пък не си го ползвал.. тогава повече наистина забравете ника патън за следващите 120 години....

----------
опс... сори.. мислех че си нарисувал Немо... бързо говоря бавно мисля = бързо правя изводи бавно ми се зареждат картинките...
ти говориш само за мръсните прозорци.... сори...

Редактирано от patton на 04.11.01 01:01.



Тема Re: windows...нови [re: patton]  
Автор ER (human)
Публикувано04.11.01 11:02



huh, Mescalito me prevari :-) nishto de eto go tova koeto ne mojah da post-na snoshti zaradi problemi s dostavchika...

"naistina nice picture na sgradata v isnabul! strahotna e :-) lichi si che e art gallery)) a sega za prozoreca - ideiata e super i mnogo svejo se poluchava, no neshto efektra na zamazvane na mrusni stakla ne mi haresa i tova me motivira da probvam kak bi se poluchilo ... 15-20min experimenti s filters i mislia che stana neshto -

, no ne sam siguren dali tova e koeto tarsish kato rezultat. poluchi se ot 2-ri opit/iznenadah se dori <:-0/
a otrajenieto e tvarde bialo i ghost like, na men pone ne mi prilicha na otrajenie, a na duh v stukloto:-) az opitah sas soft light blending no mai i to ne stana dobre :-( pootrjenieto triabva da se pomisliiii :-)
a text-a v durveniata - az pone bih go napravil s razroshvane na rubovete na text-a za da ne e tolkova perfekten i sled tova niakoi bevel/boss efect. pone bih tragnal ot tam"

mai ne kazah kak gi napravih staklata ama shte triabva i az da si pripomnia posledovatelnostta che kakto kazah ruchkah go snoshti a sega veche ne pomnia :-) a i trite se razlichavat leko edin ot drug .. ta ako te interisuva kaji..

ae i kato go zavarsish da pokajesh :-)

Редактирано от ER на 04.11.01 11:10.



Тема i az da se obadq :)нови [re: patton]  
Автор achko (kva titla be)
Публикувано04.11.01 12:02



be moje malko nepodgotven da go kaja ama tiq starite i mrysnite stykla kakvito pravite imat svoistvoto da poizkrivqvat malko predmeta koito e zad tqh

ta se 4uda dali nqma zna4itelno da se podobri ako na sgradata se napravi malko liquify ?

Толкова от мен!


Тема Re: windows...нови [re: ER]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано04.11.01 14:10



mi az sym s strahoviti misli v glawata..
zatova iskam styklata da sa mrasni... dyrveniata da e stara.. da laha prizrachnost i smart:)))
preden plan - obezcveten... tam na zad- pogled kam jaduvania life in colors:))))))
adi stiga liotii....

blagodaria za predlojenieto...
dolnoto styklo me kefi.. s malko jyltenikavost moje i da se poluchi mrysnia efekt:)
kazvai kazvai... ako ne te marzi... dori i da ne mi svarshi rabota - sigurno shte naucha tova onova:))
dnes sam na rabota:( koito se shmatka iz istanbul raboti izvanredno:(
no dovechera prodaljavam po prozorchetata.. i shte pokaja kvo e stanalo..ako e stanalo:)
obeshtavam nikakvo vino i nema da se razseivam:)



Тема Re: i az da se obadq :)нови [re: achko]  
Автор patton (мамуна)
Публикувано04.11.01 14:11



bi moglo.. predpolagam..
no te styklata shte sa iztriti za da vijda neshtastnika zad tiah krasotata navan - ta znachi bez izkriviavane tam:)


briah... ami ...... GERBAAAAAAAAAAA?????????
shte poludeiaaaaaaa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.