Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Класическа музика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Честит празникнови  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано30.09.03 22:31



на всички, ценители , изпълнители и просто слутели да им е честито

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Честит празникнови [re: !Блyдницa]  
Автор Oблakът (пристрастен)
Публикувано01.10.03 01:07



След всички национални безавтомобилни, софийски, съединителни, независими, сърдечни, и прочие високоотговорни септемврийски дни, току виж дошъл ред и на следващия такъв.
Не се измъквай и давай предложение.
Навит съм.




Тема Re: Честит празникнови [re: !Блyдницa]  
АвторPyиз (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 09:03



Благодаря!. Не съм професионален музикант, но обичам музиката и затова го приемам и за свой.
Честит празник на теб и на всички, свързани с музиката!



Тема Re: Честит празникнови [re: !Блyдницa]  
Автор Oблakът (пристрастен)
Публикувано04.10.03 01:00



Освен онези дни, дето ти ги изброих предишния път имало и такъв на пенсионера. Пак поредно международен бил. Точно на 1-ви октомври. Вероятно затова отново имаше – макар и малко - празни места на Радиооркестъра.
Не бяха велики, хорът издишаше, най-вече високите мъжки гласове. Където се загуби и лириката и драматизма - особено на оная възмутително БОЖЕСТВЕНА втора лангзамна част. Радиото не свири лошо, но се задръсти по линията – изморен съм от халтури, разгрявам, дреме ми, но по принцип не сме зле. Дали съм озадачен от непукизма? Неееее... Къде ти?!:о)))
Нали Брамс си е Брамс, Блуди! Още ми държи влага лятната история.
Само помня, че и миналата година ти ни поздрави първа. Тенкс за това!
Нищо, че Немския реквием тогава още не го свиреха.:о)))))



Тема Re: Честит празникнови [re: Oблakът]  
Автор Oблakът (пристрастен)
Публикувано04.10.03 23:54



Снощи пропуснах да добавя, че след концерта на Радиото като завих с колата по Раковска блесна пред мен половината Луна. Точно по средата на булеварда. А по радиото надуваха вещничните трилери на Тартини с Мутер!!!
Е, кажи как Денят на музиката да не е прекрасен. Макар и в краят му.

Послепис първи - днес се освемодих, че 1-ви октомври бил и международен ден на вегетарианеца. Вероятно затова неделно вечерно хората празнуват. На подходящи места.:о))
Послепис втори - пак днес разбрах за още един международен ден. На учителя. Кой и за чий, това вече ми е повече от доволно облачно.




Тема Re: Честит празник [re: Oблakът]  
Автор Ивo (Индивидуалист)
Публикувано05.10.03 16:25



Абе човек, ама ти беше ли на Реквиема Брамсов бе, що не свирна
А Луната него вечер беше огромна, макар и половинчата

"Ти виждаш, сине мой, в пространство времето тук се превръща..." Вагнер, "Парсифал"


Тема Re: Благодаря, Облакнови [re: Oблakът]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано06.10.03 09:40



Облак, искам да ти благодаря за информацията, която даваш за концерта на радиооркестъра.
Аз, като любител на музиката, макар и да не посещавам някой концерт по някакви причини, мислено съм в залата. И когато някой клубар намери за необходимо да сподели някои впечатления, ми изпълва душата с възторг и благодарност.
От впечатленията на този клубар пирдобивам представа за събитието.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.