Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 17.05.24 
Професионални
   >> Клуб на държавния служител
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема да си определим темитенови  
Автор smoothdancer (the clerk)
Публикувано16.02.10 12:40



Вече не веднъж писах в този форум, че темите, които се дават за дискусия тук нямат нищо общо с държавния служител.
Ако на някого не му е ясно за какво става на въпрос и какви теми се обсъждат да прочете Закона за администрацията и Закона за държавния служител.

Всичики други теми са добре дошли но в друг форум.
И престанете просотиите - да ругаете във форума и да се обиждате един друг.
Ако някому не са приятни държавните служители или се скъсва от яд, че не е в тази категория да си запази лошото настоение за себе си.
Гарантирам Ви, че в държавната администрация работят много съвестни професионалисти и на всичики ония, които ги критикуват ще кажа, че напразно си хабят времето с това.
Като пишат и се възмущават, що не посочат имената и администрациите, които са ги обслужили лошо. Защо не пуснат оплакване среду недобро обслужване?


Блага сума железни врати отваря

Редактирано от smoothdancer на 16.02.10 12:41.



Тема Re: да си определим темитенови [re: smoothdancer]  
Автор corporal (карлсон)
Публикувано16.02.10 19:15



Подкрепям с две ръце!
Тъкмо ще избегнем грозни избухвания, като моите от вчера и днес, за които наистина съжалявам




Nihil semper floret

Тема Re: да си определим темитенови [re: corporal]  
Автор barak_ubama (психо лекар)
Публикувано18.02.10 07:11



Е то и аз съжалявам за грозните думи но помиярчета който не плащат данъци като оня прОВЧО а само реват против държавните служители не мога да бъда мил. Тоя е абсолютен глупак без съвест и морал.



Тема Re: да си определим темите [re: smoothdancer]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано20.02.10 20:09



Що не ходиш при манафите?
Какво ще си определяте темите?
Тук е свобода на мненията и ти не си ментора.
Аз си гоних 5 месеца документите за пенсиониране.Само ме препращаха държавните служители докато ги намеря.
Ай сектир от вас.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: да си определим темитенови [re: Xoлдън]  
Автор smoothdancer (the clerk)
Публикувано22.02.10 15:17



Холдън, доколкото следя мненията ти, най-добре е да се ориентираш към клуб "трета възраст" и "хамалски жаргони". Най- точно ще ти паснат.
В случай, че не си си пил хапчето за добро настроение преди да пишеш във форум като този - излез в градинката и поговори с някои твои набори, че да се разсееш от лошите мисли, които те спохождат от време на време.


Блага сума железни врати отваря


Тема Re: да си определим темитенови [re: smoothdancer]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.02.10 18:00



Ти не разбра ли,че никой не ви долюбва?
И няма защо да вееш байраци.Защото на всички ни е писнало от вашата бюрокрация и бездушие.
Обикновен пример.Държавата дава зор да си сменим номерата на колите.Като съвестен гражданин ги сменям и отивам да си платя данъка.Да ,ама не.Чиновничката ме праща в МВР да ми прехвърлят регистрацията.Е това какво е??Не е ли бюрокрация?
Аман от вас!!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: да си определим темитенови [re: smoothdancer]  
Автор diditop (непознат )
Публикувано23.02.10 21:39



Работя в държавната администрация, но не съм държавен служител.Не мога да разбера защо са тези нападки.Ние изпълняваме закона без да сме го създали.И аз се възмущавам от много неща ,но както казват законът не е бардак и всички да са доволни.





Тема Re: да си определим темитенови [re: Xoлдън]  
Автор diditop (непознат )
Публикувано23.02.10 21:43



Холдън защо не посетиш някой сайт за запознаства, диети за отслабване и др. а си тук?



Тема Тема 1нови [re: smoothdancer]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано27.02.10 17:37



Как да си изкараме комисионни?
1.Разделете един обект на няколко подобекта с различни имена под изискванията на ЗОП за тръжни книжа.
2.Изберете си изпълнител с три оферти от различни фирми.
3.Договорете си комисионната.
За кешово плащане без документи данъка е 15 %.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Тема 2нови [re: smoothdancer]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано27.02.10 17:42



Ако сте договорили комисионна от порядъка на стотици хиляди си направете визитни картички с титлата професор.Никой не проверява дали си професор.
Има стотици университети перални на пари.Срещу определена сума ви издават документ за платен хонорар.
После го декларирате и си строите прогимназията.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.