Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 02.06.24 
Професионални
   >> Клуб на държавния служител
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема любопитен съм-заплатинови  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано08.09.09 14:42



здравейте

любопитен съм да попитам, понеже доста хора все още харесват държавните работи - има ли изобщо някой (държ.служител), който заплатата му да е над 500лв чисти?

четох по-долу една мацка "близначката" дето била експерт и взимала 300 и нещо, но била извън София. кажете си ама честно и си кажете дали сте в Сф или извън нея - с 500+лв ли сте или под 500лв? помня на "размяна на съпруги" имаше една двойка дето пича и той държавен служител в Сф с 300 и малко.

все ме сърбеше да попитам. чудно ми е просто ако двамата съпрузи са с 350лв, имат едно дете примерно, абе как живеят...? ами ако имат кредит (а повечето от българите си имаме)? ами ако месечната им вноска е 150+лв? ами ако са в София и сложим и парното?

става уравнение с много неизвестни...



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Ognen_Demon]  
Автор Pyмбypak (серсем)
Публикувано09.09.09 19:44



Има да...много даже...


Лично аз познавам 30-40 такива люде.



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Pyмбypak]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано10.09.09 13:20



не се обаждат



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Ognen_Demon]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано18.09.09 15:13



ми не живеем, а вегетираме...

Нищо не е така, както изглежда на пръв поглед.



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Ognen_Demon]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано18.09.09 15:15



Има, но дали ни стигат, друг въпрос. Началник отдел съм, Варна, основна 697 лв. Ръководя 30 човека !!!!



Тема а защо продължавате?нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано18.09.09 21:39



добре - заплатите са малки - не стигат. но защо продължавате а не се преборите за нещо по-добро? знам има градчета където просто няма кой знае каква работа. но в по-големите...
?

както казах -любопитен съм



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Ognen_Demon]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано20.09.09 16:48



За работата, която вършат, и тези заплати са им много.


Още повече, че хрантутим орда чиновници, за които обедна почивка и работно време са свещени думи. Любезност и качество на работа не се гони. А и мен ако питаш - не са за жалене - те си го докарват с корупция.



Тема Re: любопитен съм-заплати [re: neverojatna]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.09.09 10:17



Верно думаш.От някои професии нищо друго не става за в бъдеще.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Xoлдън]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.09.09 10:58



Ами така си е. В местната паспортна служба всички писарки са дъщери или снахи на не нам кой си. И от висотата на завършен с 3-ка техникум се мислят за вездесъщи.

И най-големият куриоз - в паспортна служба "Чужденци" нито една от кукумявките думичка чужд език не знае, като не може да се разбере с чужденците хлопва прозорчето на гишето и дърпа перденцето. Ако почукаш на джама започва да врещи като коза. И на тия некадърници им се плаща заплата от данъците ни....



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Pyмбypak]  
Автор smoothdancer (the clerk)
Публикувано30.10.09 17:06



Румбурак забравихме се. Не пишеш от дълго време. Ако не ме лъже паметта беше от инспектората по чл. 46 от ЗА ? Та кво стана с реформите при вашата администрация? А и може да отворим такава тема а?


Блага сума железни врати отваря



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.